Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Nord Americancele traiesc sanatos 9


Recommended Posts

de saptamana asta am reinceput si eu alergatul, am bagat cate 3 mile in timpul saptamanii si azi 6. mi-a luat o ora. as face macar juma de maraton pe la sfarsitul anului si poate ma bag la un maraton la anul. e lung al naibii. va pup pe toate, ma bucur sa va vad asa active, pacat ca n-am eu vreme sa va citesc acum Andreea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Fetelor sunteti comice tare[flo][pup] Si eu ma pot lauda ca am inceput sa mai merg la sala, merg o data la cardio core conditioning si o data la yoga. Iar vinerea la inot cu baiatul. Nu e mare branza, dar pana acum nu mergeam decat la inot. Da vreau sa mai zapacesc nitel celulita asta, ca ma scoate din sarite. Si nu m-as supara sa mai dau vreo 2-3 kg jos, ca deh, tre sa merg in tara la vara si inafara ca am restante la niste chestii (pe care le visez mereu [:D]) mai ma gandesc si la ce are de gatit soacra[:I] Deci se cer masuri. Si eu ma cantaresc in fiecare zi, pt ca zic ee, e mai usor sa iei masuri cand o iei razna cu un pound doua decat dupa vreo 10. Da, ma enerveaza cantarul oricum. Va doresc spor la lucru si succese maxime[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu am mai trecut demult pe aici pentru ca nu ma nimic bun de spus...Ce am dat jos anul trecut am pus la Craciun & Anul nou & ianuarie [bang]. Asa ca am luat-o de la capat... Voi ati citi de regimul Dukan? Ma tenteaza sa il incerc. Pentru fetele din Quebec si celelalte francofone [:D], un articol aparur azi: http://www.cyberpresse.ca/vivre/sante/nutrition/201102/16/01-4370867-le-regime-dukan-succes-et-contestation-au-quebec.php?utm_categorieinterne=trafficdrivers&utm_contenuinterne=cyberpresse_B9_vivre_259_accueil_POS4 Oana, mama lui Antonia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana si Maru, La Multi Ani sa fiti iubite o mie de ani! [flo] Eu continui cu gym, si vad rezultate incete dar sigure. [:D] Pumba, asta observam si eu ca incep parca hainele sa stea altfel pe mine, cu alte cuvinte-s mai tonica cica [alcool] Podeanu, frumoasa surpriza ai avut cu cantarul, felicitari [olala]. Si eu vreau sa ajung la kilogramele din zilele bune, exact asta ma gandeam zilele trecute [:-@]. Philip, succes la marathon [flo] Cristina Yasmine et [copil]Chris Anthony The past is history, the future is a mystery, but today is a gift—that’s why it's called ‘present’.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bravo DANA, faina realizare, mai ales vazuta intr-o zi speciala! [pup] Simi, Mariuca, carmencita, pumba, Ana S. si toate celelalte care nu au mai dat vesti cum mai sunteti? Eu nimic special, am inceput cursuri de self défense, cu antrenorul meu favorit [olala]. sunt putin stresata, m-am lansat in "afaceri": lenjerie de lux http://www.charlott.fr/catalogues/Attitude/ Pe 2 martie am seara de lansare!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata si de la mine! saptamana asta am fost pusa la ingrasat, aproape in fiecare zi am avut lunch in oras, si numai la resto bune, cu mancare de mi-am lins degetele! Guess cine intra la dieta? M-am inscris la inot, incep parca din aprilie.. sunt atat de incantata! Emma Aida e inger[ruga] Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu pe aici, mai cu plus, mai cu minus, incerc sa ma mentin sa nu depasesc limita. Ce sa fac daca m-a facut mama pofticioasa, eu daca mananc mai mult intr-o zi sau ceva mai gras sau mai dulce, repede se pune. Dana eu zic ca e super, 69 la inaltimea ta, sa-ti fie de bine. Merci Simi de idee cu aquaforme, i-am dat pe you tube, am gasit exemple de exercitii si le-am pus in aplicare la piscina. Eu sunt mai cheap si nici n-am timp dupa serviciu sa merg la o sala. In plus la piscina in bloc de cele mai multe ori sunt singura si pot sa fac ture de fugit pe latime, nu incurc pe nimeni. Stiati ca mersul in apa ajuta la indreptarea coloanei, a umerilor, pentru cei ce lucreaza la birou? Datorita rezistentei apei. Nu mai stiu ce voiam sa spun, a... eu sunt super multumita de easytonii mei, as zice ca se vad ceva rezultate la partea din dos a corpului. O zi buna si spor la slabit. Carmencita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...