Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Nord Americancele traiesc sanatos 9


Recommended Posts

Va salut fetelor! am fost aseara la Ritmos si Zumba, am iesit tot o apa de-acolo![:)] Dar mindra de mine, nevoie mare. Azi dupa amiaza am fost la aquaforme si am luat-o si pe fetita mea (sa aiba de ce ride!), iarasi am plecat de-acolo tot o apa! In rest, deja ma cunoaste lumea la gym, ne salutam, sintem prieteni vechi, noi astia, sportivii[:D] Nu vad rezultate remarcabile dupa o luna si ceva, probabil ca asteptarile mele sint prea mari, ma asteptam sa arat ca o fotomodela[:D] dar nu e cazul, arat tot ca mine[:D] Perseveram, perseveram. Miine dimineata mi-am propus sa zapacesc tapis-ul rulant! Va tin la curent! O seara buna![flo] I embarrass my teenagers , they drive me nuts. We are even!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Saliu tulmond [flo] Azi am alergat vreo 5,6 km in 45 minute si am ars 530 calorii. Partea buna e ca simt ca pot creste viteza, lucru ce nu speram cu vreo luna si ceva in urma... Daiopri, bine ai venit la noi [flo] Delphin, simpatice modelele din catalog. Si eu am investit recent in asa ceva, ca prea imi faceau unele cu okiul [olala], sa fie afacerea cu succes atunci! Ce anume trebuie sa faci? E linie numai pt. Franta? Maru, spor la slabit [flo] Simi, parca mi-ai luat vorbele din gura [alcool]. Cam cu aceleasi lucruri il bat si eu la cap pe instructorul meu, bine ca am pe cine... [:D] Mi-a zis ca cica rezultate vizibile vezi cam dupa 3 luni, deci in cazul nostru peste inca vreo luna jumate sigur vedem ceva [olala]. Eu sincer observ ca am pierdut ceva clothes sizes si se aranjeaza altfel hainele pe mine. [:-@] Iar gandul ca voi da din suncile acumulate pana la vara ma motiveaza fantastic. Dar e cert cu cat inaintezi in varsta cu atat se duc kg mai greu, darn it [bang]. Si mai am o bucurie, ca stau luni acasa [pk] Yasmine et [copil]Chris Anthony The past is history, the future is a mystery, but today is a gift—that’s why it's called ‘present’.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cu un ochi ma uit la ce scriu si altul imi fuge la stinga la prajitura cu cirese si la Tortul mexican de ciocolata. Cre' ca vor sa ne omoare cu asa poze! Ce sa zic, am avut sarbatoare in familie, mi-a facut baiatul 20 de ani asa ca de duminica maninc tort intr-una! Dar gata, petrecerea s-a incheiat, desara kickbox scrie pe mine![pk] I embarrass my teenagers , they drive me nuts. We are even!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simi, sa-ti traiasca baiatul si sa va bucurati mult de el. 20 ani zici??? Wow, ce baiat mare ai...Putem sa vedem si noi ceva poze cu baiatul cel frumos? [olala] Si eu am avut niste tentatii cu niste Lindt, dar le-am invins in sfarsit si cantarul a luat-o in directia cea buna [:)] Dar cred ca mai mult datorita cardio-ului pe care-l fac, am ajuns sa alerg 50 minute, peste 600 de calorii consumate [pk] Ce bine a fost de long weekend [olala], acum iar back to work [bang] Cristina Yasmine et [copil]Chris Anthony The past is history, the future is a mystery, but today is a gift—that’s why it's called ‘present’.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simi, sa-ti traiasca flacaul!!! Auzi la ea, copkil de 20ani!!! Oare prin si eu vremuri d'astea [bang] Sa am copkil de 20 si sa merg la sala si sa am grija de mine... Deocamdata, "pas de bol" nu face noptile nici la 7ani si 8 luni. Tot mai are ceva de strigat la mama'sa.[:D]Nu mai pomenesc de cel mic! Bravo pt. alergare Khristin! Am fos ieri la aquagym. Bun! Foarte bun! Imi simt toate alea. Joi merg la sala si vineri self cu [olala]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

simi- sa-ti traiasca baiatul![flo]sa fie fericit ,sanatos si mai ales iubit! pt baiatul tau ai voie sa mananci tot tortul[:)][pup] kristin- bravoooooo!! eu am fost la yoga dimineata si ma simt excelent! philip - cum e sa alergi cu vedere la ocean?[:D] eu doar prin zapada [alcool] si e multa zapada prin zona[bang] ma duc la programare. o zi buna cu putine calorii[flo] si saptamana cu mult soare.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Thnx guys![pup] Ieri mi-a iesit tortul pe nas la gym! La un moment dat eram asa de terminata ca mi-am jurat sa nu mai maninc nimic niciodata![:D] Joi merg si eu la aquaforme, vineri seara dansurile latino[pk] si cam asa! Am pierdut totusi ceva, m-am cintarit dimineata si aveam 58kg. E bine! Vreau sa ajung la 55 la un moment dat, pina la vara of corz! sa intru in rochitele mele, asta-i scopu! Va pup! Si promit poze cu fiul meu, cu toate ca nu prea mai sta el la pozat. Nici pe-acasa nu-l prea mai prind, d-apai sa-l pozez, dar gasesc eu solutia sa v-il arat. Daca nu, va trimit catalogul Simmons ca are o poza acolo (e frumusel tare, zise cioara). Hai va pup! I embarrass my teenagers , they drive me nuts. We are even!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

58kg...ce viata nene!!! Am fugit si eu repede la cantar sa vad ce si cum! Ti-ai gasit! Jur ca-l arunc 59,4. IAR?????? Eu am stat cuminte si am asteptat poza cu baietu' simi, dar tu nika! am fost la sala dimi, asa putintel, sunt in perioada cu pricina, adica trebe sa ma loveasca! Maine merg la self! [:D] abia astept! Voi? cum sunteti? Dana?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...