Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Nord Americancele traiesc sanatos 9


Recommended Posts

Pai Delphina si Simi sunteti deja fotomodele, acuma depinde si de inaltime dar eu zic ca e super sau daca mai vreti sa dati un kil acolo jos, nu e cazul sa va stresati prea tare. Si eu astept poze cu sarbatoritul, sa-ti traisca Simi si sa-ti aduca numai bucurii, sa-l vezi realizat in viata, sunteti o familie reusita, ai grija de el sa nu ti-l fure prea repede de acasa. Eu is cu brocoli si peste azi, ieri am mancat savarina cu frisca, yamyyyy, plecam in vacanta, yupyyyy si sper sa nu pun prea multe kile, la all inclusive la Varadero. Tineti-mi pumnii, sau degetele in crucis, mi-am propus sa nu exagetez, dar nu promit nimic. Carmençita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Pai de ce sa te ingrijorezi? Pentru ca trebuie sa dai de baut la toata lumea? Eu zic sa enjoy pentru ca ai muncit mult si meriti. Bravos. Nu ne zici si noua ce anume te-a ajutat, ce ai facut in ultima perioada diferit, exercitii fizice mai intense, regim, mancat mai sanatos, mai putin stres, mai mult? Ca stiu ca era o perioada in care cu toate ca faceai ex nu aveai nici un rezultat. Carmencita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

f mult stres, alergat la servici si "stins focuri", nu timp de gatit si mancat cat sa traiesc... nu-mi mai vine nimic din ce am cumparat la Boxing day! Acu m=a mancat undeva sa transform in kg, si zic eu ca mai am loc de 5-7 pounds jos! hihihihi la servici, chief m-a intrebat acu 8 luni care e targetul: am zis 140. Acu 3 luni m-a intrebat din nou, am zis 135. Noroc ca e la niste conferinte plecata in lume, ca daca ma intreaba acum si zic: 125, mi-o iau pe ceafa! abia astept sa incep inotul... Emma Aida e inger[ruga] Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

zic si eu ca chief, pai vrei sa te evaporezi maine-poimaine? imi pare rau ca nu prea am timp/chef zilele astea, is cam in butoi, dimineata aveam inca 145, dupa cate am mancat numai la restaurante de cand am ajuns aici, zic eu ca stau bine. am pus burta iar :( dar incep eu dieta, de marti :) ca atunci ma duc sa iau mancare :)) Andreea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani de martisor tuturor! [pup] Am fost la Lululemon sa-mi iau pantaloni, ca nu se mai putea, dom'le. Dar ce sa vezi, in reducere erau fro' 70$. Feri Doamne! Da ce fac frate la banii astia? Depasesc bugetul meu. Am ajuns la concluzia ca abonamentul la gym a fost o bagatela pe linga investitiile aferente: papuci, tricouri bengoase, pantaloni mulati pe trup... Si am mai observat un lucru. La gym exista doua specimene:1- alea care se imbraca de nu se poate, numa' o lycra si-o nebunie, vin cu parul intins cu placa, unghiile facute la marele fix si altele ,specia numarul 2, vin cu ce au pe-acasa, un pantalon de trening prapadit, un tricou obosit, dar muncesc de le ies ochii frate! Astea nu se uita in oglinda sa vada daca le sta bretonul frumos, daca le-a observat toata suflarea ce minunate-s ele! Eu is cam la mijloc, un picusor snobinarda, dar nu foarte-foarte! Deseara Kickbox cu fetita cu boabele de piper! Aseara m-a rupt la Aquaforme! Toata lumea zice c-am slabit, dar nu-i adevarat. Mergem mai departe![pk] I embarrass my teenagers , they drive me nuts. We are even!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna la toata lumea. Am avut o perioada tare incarcata cu serviciul, reuseam sa citesc cite ceva dar nu mai aveam timp sa scriu. Am facut si o mica pauza de gym,din motive de pregatit petrecerea mea dar apoi am luat-o de la capat. ma mentin la 69 kg. Simi eu ma incadrez in categoria a doua. Nu ma intereseaza cu ce ma imbrac ci doar cit de transpirata ies de acolo. pantaloni imi iau numai de la Costco, au acum unii meseriasi de yoga la 17.99, iar tricouri mi-am luat vreo 5 de la Simons la 9.99. la cit le transpir se incretesc la sub brat. La yoga zic ca ma imbrac un pic mai frumos, adica am niste bluze de gym fara mineci, ca la Energie Cardio unde merg eu nu ai voie la sala cu bretelute, dar la cursurile in grup da. Saptamina trecuta am probat si niste Reebok, aia de vorbeati voi ca iti tonifica muschii cind mergi, excelenti de comozi. Nu mi-am luat insa ca vreau sa ajung sa probez si niste Asics si apoi decid. Delphin,[pup]merci de intrebare ,tu ce ma sfatuiesti sa iau? Carmencita cred ca ai plecat deja in vacanta, dar eu tot iti urez vreme frumoasa si odihna placuta. Maru, ti-am spus si dincolo,arati excelent. Nu stiu targetul tau exact dar si aici unde esti e o mare realizare. bravo, esti o mare inspiratie ptr noi. Born to shop, forced to work.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simi, sa-ti fie de bine Lullemonu' [:D]. Am si io unu', ca asta e parte din outfitul echipei de cheerleading a fiemii si a mamelor inclusiv, cu numele echipei inscriptionat pe spate asa sa fim mai supportive [:D]. A propos de cum arati, eu cred ca muschii ti se aseaza altfel cand faci sport, si hainele cad altfel pe tine. Si mie mi se intampla acelasi lucru, am slabit fro 4 kg. dar nu mi se pare ca arat altfel nicidecum [bang]...in schimb la scoala I get so many compliments [:I] Maru, ai descoperit secretul tineretii tu [flo] PS: V-am zis ca a am obtinut locul 3 la regionale la cheerleading? Ma rog, nu noi, echipa... intelegeti voi [:D] Cristina Yasmine et [copil]Chris Anthony The past is history, the future is a mystery, but today is a gift—that’s why it's called ‘present’.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...