Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Atentie la capuse,la Borelioza,la Lyme! (7)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui Marilen
Ma bucur si eu pentru vestile bune!Creanga66, fetitei nu i-a dat deloc Tynidazol sau metronidazol?Ce simptome avea?Sanatate tuturor!________________________
align="right" id="quote2">Nu , n-am avut in schema de tratament nici unul din medicamentele pe care le-ati numit. Fetita mea a fost muscata de capusa in luna aprilie . La aproximativ o saptamana dupa aceea a aparut eritemul migrator. Am mers la dermatolog si acesta a stiut unde sa ma indrume , catre d-na doctor Rosca. Ileana era obosita , palida , cu subfebrilitate (37,2 ) , nu putea sa doarma si avea din cand in cand dureri musculare . In analize a aparut o anemie ( numar scazut de celule rosii ) Analiza de acum , la microscop , este mult mai buna , adica s-au gasit cu greu patogenii (tot borrelia si babesia ) iar dr. Moscu mi-a spus ca sunt mai putine ca data trecuta si ca sangele este mult mai curat.Stiu ca am promis sa intreb despre tratamentele celor care iesisera negativi dar nu mi-am permis sa-i retin prea mult pentru ca erau foarte aglomerati .Multa sanatate tuturor.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 215
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui gani
creanga66As vrea sa stiu, daca se poate, daca fetita ta a luat vessel si cate pe zi.Multumesc!
align="right" id="quote2">Da ,a luat doua pastile pe zi , tot timpul .De ce sa continuam discutia pe un alt topic ?Informatiile de aici sunt importante pentru toata lumea care se confrunta cu aceasta problema .Sanatate
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui creanga66
Citat:
citat din mesajul lui gani
creanga66 As vrea sa stiu, daca se poate, daca fetita ta a luat vessel si cate pe zi. Multumesc!
Da ,a luat doua pastile pe zi , tot timpul . De ce sa continuam discutia pe un alt topic ?Informatiile de aici sunt importante pentru toata lumea care se confrunta cu aceasta problema . Sanatate
s-a deschis doar capitol nou - aceasta este regula pe DC, dupa ce se depasesc 20 de pagini. Roxana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...