Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sezatoarea canadiana (160) *Bine ai venit Sophia!*


Recommended Posts

Ah, Maru, tu ai raspuns la problema cu Tudora, da, am citit, stiu, e irezolvabila.[q] Dar eu intrebam de problema cu motanul, pisicile si pisoii... e gresit enuntul sau e rezolvabila!?!
CORNELIA, mami de [url="http://www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37"]AGATA, TUDORA si LISANDRU[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui nelia
Ah, Maru, tu ai raspuns la problema cu Tudora, da, am citit, stiu, e irezolvabila.[q] Dar eu intrebam de problema cu motanul, pisicile si pisoii... e gresit enuntul sau e rezolvabila!?!
CORNELIA, mami de [url="http://www.dropshots.com/nelia#date/2009-03-30/13:05:37"]AGATA, TUDORA si LISANDRU[/url]
mai, nelia,s a ma bati, da eu n-am inteles o boaba! Si mi-i tare dor de Tanu[q] Emma Aida e inger[ruga] Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, stiu ca voi plecati acasa in decembrie.Ai facut deja rezervare pentru bilete?Daca da, te deranjeaza daca imi spui te rog cat a costat un bilet pentru adult si unde ai gasit biletele - agentie/net?[flo] Scuze pentru intrebari dar am aflat ca tatal meu a luat ieri viza si azi am incercat sa sun la cateva agentii sa vad cam ce preturi au.Cel mai mic (in perioada 25 nov-1dec) este la Air France cu 1180 cad.Este bine sau mai caut ?[:D] Fetele din Montreal, daca aveti info de agentii cu preturi ieftine [:D], dati-mi si mie de stire va rog. Mihaela, bine ai revenit, asa-i ca ti-a fost dor de sezatoare [:D]? bebitzu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor. Am mai iesit si eu de la naftalina nitel[:D] Suntem bine, numai ca eu am fost nitel prietena cu baia din cauza antibioticului. Acuma deja ma simt bine. Ieri am fost si la verificare si toate sunt bun e dpdv al dr[:D] Eu nu poci sa zic ca nu ma uit inca[:D][alcool] Chiar as dupa ce termin antibioticul pot sa [alcool]si sa ma uit. Am uitat sa zic de mai demult ca ii multumesc Simonei pt cuvintele frumoase zise, dar, ma repet, ca nu poti sti niciodata cum reactionezi si cum o sa fii la inghesuiala[:D] In rest toate bune pe la noi, urmeaza 3 zile in care si motanul e acasa, sa te tii distractie. martisorul/vuitonul/pisoiul/bursucelul creste pe zi ce trece si e mare strengar. Numai ca nu se lasa frate de sticla lui din mijlocul noptii, (nelia, tot e mic?[:D]) si mai are asa din cand in cand cate o noapte cu orgolii, in care vedem care pe care, ca nu vreau sa ii dau sa pape chiar la 2 [bang] In rest ce sa mai zic, vremea minunata, ca de obicei[bang] Sora mea e in denial[:D] Am citit pe sarite asa, ca mai mult dorm decat is treaza, da e prima data cand reusesc, asa ca ma tot dau ranita aici[:D]ca daca invii nitel, dupa aia ma vaz dusmanii[:D]ca sunt bine, si top ma trezesc iar cu toate pe cap:)) Vai de capul meu cand reusesc sa mai povestesc de vacanta, ca deja am uitat. Ar trebui sa merg din nou[:D] Incerc sa vaz cum rezolv cu pozele alea. Danap cand ziceai ca e op? Ca memoria mea.... dusa e de mult. Oricum eu iti tin pumnii. O sa fie totul bine. Pucku bine ca ai cumintit flacaul cela, sau pe tine?[:D] Tu esti prima la pompoane? Laura asteptam poze!! Intre timp va doresc TUTUROR numai bine si sa aveti grija de voi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daiopri chiar ma intrebam ce e cu tine de nu mai scrii.[pup][pup]E joia asta..Azi mi-am inchiriat si cirje dar nu le pot folosi. Sa dea DD sa nu am nevoie de ele ca daca am, cred ca pe scari ma dau pe kur in jos ca nu sunt capabila sa ma folosesc de ele. Ma omoara la sub brat,sau e greutatea prea mare[bang]??? Nicoleta eu am dat $1150/bilet dar le-am luat din iulie de pe www.selloffvacation.com. Acum sunt $2,100[bang] Insa perioada in care vine tatal tau nu e in sezon, zic eu sa mai cauti.Cind cautam bilete mai era pret bun (in CDN) pe flightnetwork. Vezi ca sigur gasesti site-ul pe prima pagina pus de Roxana. Nelia eu am ametit[bang] numai citind enuntul problemei. Born to shop, forced to work.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, tinem pumnii, maine este ziua Z., nu ? Sa te refaci repede si de acum incolo sa te gandesti numai la vacanta in Ro. Hai ca sa te incurajez, raportez doi copii vaccinati de gripa A. Si care ma bat la cap intruna, Doamne Ajuta sa ramana asa. O seara buna, Cristina, mama lui Victor 07.01.2000 si a Ancai 16.09.2005
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu mai mult am scanat, mea culpa, dar strumful devine tot mai jmecher, plus ca inca nu vreau refresh la cetiri de clase mici, iau o pauza...[:D] Asa pe scurt... mimitete, hehe, pai azi maine merge la scoala, bine ca mai dai un semn! Bine te-am citit![pup] Daiopri, spiritele tot inalte, I love ya, girl![olala][pup] pucku, bine ca sunteti bine si acasa. Ia-o usurel.[flo] bebitzu, mama vine pe 25 noiembrie, am luat budapesta-toronto cu 350 de euro, am platit cu visa de aici. cluj-toronto era 650 de euro, daca vine din bucuresti sigur asesti mai jos. Centii mei: cumpara din ro pt cineva care vine de acolo. Ma tot duc...[pup]
Common sense is not so common...[Voltaire]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina, pina la urma pentru hepatita l-ai vaccinat pe Victor^ Tudor a primit vaccinul azi, sper sa nu regret. Dana (daiopri) sa mai vii pe la noi [pup] Dana (podeanu), tin pumnii! Doamne-ajuta [flo] aveti grija cu platile la pompa cu CC; saptamina trecuta am incercat sa platesc la Shell, pina sa trec si Air Miles mi-a blocat tranzactia pentru ca o lalaisem, drept care am platit inauntru; acum analizam contul pe internet si am vazut ca am doua tranzactii Shell cu aceeasi data, una corecta, Shell Cote Vertu+ inca una de 100$, nici mai mult nici mai putin la...Shell Calgary [alcool]; am sunat la serviciul CC si mi-a lalait o chestie ce n-am inteles-o exact, au sarit aia de la Shell (adicatelea asa-i programat automatul afara-ca noaptea doar afara poti plati) sa fie siguri ca platesc si m-au taxat 100$ pe care mi-i returneaza in 2-3 zile-sper [bang]; hotie curata chinadiana; mereu am incurcaturi cu CC si platile la benzinarii, cred ca-s stan patzitu' http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=137759
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...