Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Trombofilia, o cauza a infertilitatii - 51 -


Recommended Posts

Imi tin promisiunea: [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=161200"]Capitolul 52 [/url]
[gravired]31+ DPN 15 aprilie 2011 [fetita] FVL hetero + MTHFR A1298C hetero, 1 sarcina OK, 1 sarcina oprita in ev. la 5-6 sapt., acum [gravi], obtinute natural Ai cazut? Te ridici, te scuturi si mergi mai departe!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 233
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata am si eu o intrebare , abea din martie am unda verde la facut bebe si intre timp iau femibion 1 dar vad ca multe luati si omega 3, nu ar fi mai indicat sa beau femibion 2 care are pilula in plus de omega 3, nu de alta dar am cate o cutie din fiecare si sa fac treaba buna daca tot le am in casa. fetele va doresc o zi buna [pup][flo] -------------------------------------------- Gena MTHFR mutatia C677T –genotip heterozigot si mutatia A1298C –genotip heterozigot O sarcina oprita in evolutie la 17 saptamani si o sarcina cu gemeni identici oprita in evolutie la 9 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare [flo] Chiar vroiam sa intreb si eu daca trec pe femibion, sa intrerup capsula separata de omega 3 nu? Am luat ieri acid f de 5 mg si vroiam sa va intreb daca sa cumpar femibion 2 ca pe 15 fac 12 saptamani de la ultima menstruatie.[pup] mutatia heterozigota a MTHFR A1298C, sarcina oprita din evolutie in 2010 la 4 saptamani acum sarcina in evolutie 11 saptamani cu tratament clexane de 0.6 mg/zi, aspenter 1/zi, prontogest 1 injectie la 3 zile, suplimentul gravidei 1/zi, omega 3 o caps./zi, 1 acid folic de 1 mg/zi] O nastere normala fara probleme acum 18 ani - o fetita sanatoasa tun.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...