Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Aspirante si Gravi Nou-Venite(104)-Felicitari lia!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Arianaid="red"> LA MULTI ANI pt Alessia, sa creasca mare, sanatoasa, frumoasa si norocoasa[pup]

 

Nu suntem la sanius[:D], suntem cu nervii capului pusi pe bigudiuri...copilul meu e asa agitat de luni, de parca mi l-a schimbat cineva[bang]......o fi de vina alinierea planetelor ca nu imi explic.....abia astept sa intram in weekend sa fie si sotul mai mult timp acasa si sa dorm, macar asa un pic sa ma mai dreg

 

 

 

__________________________________________________________________

MONICA, mamica de printesa ALEXIA MARIA (15.12.2010) si de ingeras in ceruri DENIS CRISTIAN IONUT (23.12.2008) [flo2]

 

[ruga] Doamne, multumim ca ai umplut de bucurie si de veselie sufletele noastre![ruga]

id="blue">id="Comic Sans MS">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Babielaid="red"> la mine Alexia a mancat f bine luna 2, insa acum a cam lasat-o mai moale...un pic sunt ingrijorata, dar o sa vedem la cantar, care e treaba...e posibil sa ia in greutate cu mai putin laptic.....ce remedii stii pt constipatie...Alexia iese la 2 zile cu KK si cand iese asa se chinuie mititica....eu bag ceai cat poate duce, cam 90-100 ml pe zi....ceaiul tu il indulcesti cu ceva?....am incercat de 2 ori cu supozitor cu glicerina, insa nu vreau sa creez o obisnuita.....o fi de la laptele asta parf care e satios si f gras

[pup]

 

__________________________________________________________________

MONICA, mamica de printesa ALEXIA MARIA (15.12.2010) si de ingeras in ceruri DENIS CRISTIAN IONUT (23.12.2008) [flo2]

 

[ruga] Doamne, multumim ca ai umplut de bucurie si de veselie sufletele noastre![ruga]

id="blue">id="Comic Sans MS">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele,

Lia une esti cu cafelutza?...las ca intre timp o dau eu,iti tin locul azi......dar eu dau una fara cofeina [:D],asa ca tot mai buna e a ta [pup]

Mvb multumesc de urari [pup]..vezi ca bebeii au pusee de crestere la trecerea de la o luna la alta...poate de asta e asa agitata..citeste pe net

Azi curatenie generala.....

[pup]toate fetele Trutzi,Lia,Mvb,Cora,Sun,Lorin,Polo,Ale,Babi Doura,JoAnn...sper ca nu am uitat pe nimeni [:D]

Sa aveti un weekend placut [pup]

 

DD ne-a daruit o minune Alesia Maria 25/10/2010

POZE ALESIA

CUM S-A NASCUT ALESIA

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

arianna servesc si yo o cafeluta mica de la tine[pup]

pup fetele

 

pozulici[foto]

TBid="red"> Asteptam barza!!id="red">id="size4">

 

 

Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine,

Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mine

Ajuta-ma sa sufar ajuta-ma sa lupt

Si sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt.

Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajuti

Cu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus.id="size1">id="blue">id="red">

 

Ma [ruga] la Bunul sa-mi daruiasca un [copil] sanatos

 

 

ASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELORid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ariana id="red"> ce bine seamana Alesia cu taticul ei[:D]... si la mine e la fel, Alexia e copia in miniatura a sotul;ui meu....Alexia mea e bolfoasa, bruneta si mustacioasa[:D]...ma amuz mereu de ea...daca ma uit mai atent la buzele ei vad parul de sub nas cum e mai inchis la culoare... e mustacioasa in totata regula[:D]....acum, ce mai! idealul meu in viata e femeia cu mustata[:D]

 

__________________________________________________________________

MONICA, mamica de printesa ALEXIA MARIA (15.12.2010) si de ingeras in ceruri DENIS CRISTIAN IONUT (23.12.2008) [flo2]

 

[ruga] Doamne, multumim ca ai umplut de bucurie si de veselie sufletele noastre![ruga]

id="blue">id="Comic Sans MS">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, nu stiu cine e la rand sa dea cafeau, insa eu vreau una de sa stea lingurita in picioare[:D]...sau sa imi faceti un concentrat sa mi-l administrez direct pe vena[:D]

 

Pupici si de la noi din nordul tarii unde e ger si ninge incetisor

 

[pup][pup]

 

__________________________________________________________________

MONICA, mamica de printesa ALEXIA MARIA (15.12.2010) si de ingeras in ceruri DENIS CRISTIAN IONUT (23.12.2008) [flo2]

 

[ruga] Doamne, multumim ca ai umplut de bucurie si de veselie sufletele noastre![ruga]

id="blue">id="Comic Sans MS">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ale id="red"> id="size6"> imi e dor de tine...ce mai faceti? si tu si Karina

 

[pup]

 

__________________________________________________________________

MONICA, mamica de printesa ALEXIA MARIA (15.12.2010) si de ingeras in ceruri DENIS CRISTIAN IONUT (23.12.2008) [flo2]

 

[ruga] Doamne, multumim ca ai umplut de bucurie si de veselie sufletele noastre![ruga]

id="blue">id="Comic Sans MS">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello fetele [flo]

 

hop si eu [:D]

 

Arianna vad ca bubulinele mele sunt nascute cu 2 zile mai devreme decat printesa ta.

deci...si noi am facut 4 luni [pk]

eu am inceput sa le dau suculet de mere.

 

mvb de cand vreau sa te sun...[bang][bang] si tot nu imi ajunge timpul...

 

[pup][pup] pentru toate fetele

 

[mamica] mami de bubuline gemene

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Joann id="red"> LA MULTI ANI pt gemanutele tale si sa creasca mari, sanatoase, frumoase si norocoase......asta e urarea mea standard, pt care o folosesc si eu la Alexia tot timpul cand ma joc cu ea si mai ales dupa ce papa

Joann ce lapte praf mai folosesti?... da-mi nr tau de tel si te sun eu...de parca eu am asa mult timp?[:D].....dar imi fac timp pt o prietena....abia astept sa vina vara si sa ne dam intalnire in parc ....la ce dr pediatru mergi?

 

[pup]

 

__________________________________________________________________

MONICA, mamica de printesa ALEXIA MARIA (15.12.2010) si de ingeras in ceruri DENIS CRISTIAN IONUT (23.12.2008) [flo2]

 

[ruga] Doamne, multumim ca ai umplut de bucurie si de veselie sufletele noastre![ruga]

id="blue">id="Comic Sans MS">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...