Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Aspirante si Gravi Nou-Venite(104)-Felicitari lia!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui trutzi
Neata! [pup] fetelelia tare buna cafeluta [pup]ale te asteptam sa intrii mai des, sa umplem cate un capitol pe zi [pk]Cu ajutorul lui Dumnezeu [gravi] anul acesta id="red">[ruga]
align="right" id="quote2">Uite-o pe Trutzi !...neata [pup] DD ne-a daruit o minune Alesia Maria 25/10/2010POZE ALESIACUM S-A NASCUT ALESIA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ola ola cine vrea Cola?[:D]

Sa imi fie cu iertare ca am intrat asa tarziu dar aseara mi-a venit sotulik din germania si am mai stat si noi impreuna un picut azi[olala]

O sa incerc sa fiu cat mai activa, sa barfim, sa radem , sa fim cum eram o data

va pup cu drag , fug k fiimea e jumate in masina de spalat

Mvb, si mie imi era dor de voi toate [pup]

pup gagiciile mele frumi

 

ALE[mamica]in [9cer]mandra de [zana]KARINA(01.06.2010)
id="red">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui trutzi
[pup] Sper sa intru mai des.
Citat:
citat din mesajul lui Arianna11Uite-o pe Trutzi !...neata [pup] DD ne-a daruit o minune Alesia Maria 25/10/2010POZE ALESIACUM S-A NASCUT ALESIA
align="right" id="quote2">Cu ajutorul lui Dumnezeu [gravi] anul acesta id="red">[ruga]
align="right" id="quote2">Super...da sunt curioasa,ce faci tu ziua,daca se poate sti de esti asa ocupata ?[:D] DD ne-a daruit o minune Alesia Maria 25/10/2010POZE ALESIACUM S-A NASCUT ALESIA
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am fost plecata din tara. Nu o sa mai plec prea curand [:D]

Citat:
citat din mesajul lui Arianna11
Super...da sunt curioasa,ce faci tu ziua,daca se poate sti de esti asa ocupata ?[:D]

DD ne-a daruit o minune Alesia Maria 25/10/2010
POZE ALESIA
CUM S-A NASCUT ALESIA



align="right" id="quote2">

 

Cu ajutorul lui Dumnezeu [gravi] anul acesta id="red">[ruga]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O sa stau mai mult acasa deci o sa fiu mai mult timp la calc, asta dc o sa ma lase bebe.Cand aveam grija de finuta mea, care este cel mai cuminte copil din lume, scriam zeci de mesaje. Imparteam calc cu ea. Ii puneam ceva pe youtube si scriam si eu mesaje, binenteles cu ajutorul ei ptr ca ii place sa apese pe butoanele de la mouse.
Citat:
citat din mesajul lui Arianna11
Trutzi ma gandeam ca daca intri mai rar acum,dar cand o sa ai bebe...abia o sa te mai vedem [pup] DD ne-a daruit o minune Alesia Maria 25/10/2010POZE ALESIACUM S-A NASCUT ALESIA
align="right" id="quote2">Cu ajutorul lui Dumnezeu [gravi] anul acesta id="red">[ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ai citit pe diagonala.Arianna a zis ca dc acum intru atat de rar, cand o sa am bebe (deci nu acum) o sa intru si mai rar. Si eu i-am raspuns.
Citat:
citat din mesajul lui JoAnn
Citat:
citat din mesajul lui trutzi
O sa stau mai mult acasa deci o sa fiu mai mult timp la calc, asta dc o sa ma lase bebe.
align="right" id="quote2">stai ca io am ramas rau in urma.....trutzi o sa ai un bebe??[olala][mamica] mami de bubuline gemene
align="right" id="quote2">Cu ajutorul lui Dumnezeu [gravi] anul acesta id="red">[ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...