Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Aspirante si Gravi Nou-Venite(104)-Felicitari lia!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui trutzi
Neata! [pup] fetelelia Ce faci? Ai fost la Albu?Cu ajutorul lui Dumnezeu [gravi] anul acesta id="red">[ruga]
align="right" id="quote2">n-am fosta duc la moisama c-am inteapa in partea stangasi imi rasp in spatesper sa nu fie nicluni tre sa-mi vina menstrasa vedempozulici[foto]TBid="red"> Asteptam barza!!id="red">id="size4">Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine,Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mineAjuta-ma sa sufar ajuta-ma sa luptSi sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt.Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajutiCu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus.id="size1">id="blue">id="red">Ma [ruga] la Bunul sa-mi daruiasca un [copil] sanatosASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELORid="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Poate nu mai vine [pk]

Alexandra, prietena mea, la inceputul sarcinii avea impreia ca o sa ii vina si o intepa in dreapta. Mereu ma intreaba cand imi intarzia dc am simptomele astea [:D]

Citat:
citat din mesajul lui Lia73
n-am fost
a duc la moisa
ma c-am inteapa in partea stanga
si imi rasp in spate
sper sa nu fie nic
luni tre sa-mi vina menstra
sa vedem

pozulici[foto]
TBid="red"> Asteptam barza!!id="red">id="size4">


Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine,
Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mine
Ajuta-ma sa sufar ajuta-ma sa lupt
Si sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt.
Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajuti
Cu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus.
id="size1">
id="blue">
id="red">

Ma [ruga] la Bunul sa-mi daruiasca un [copil] sanatos


ASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELORid="red">
align="right" id="quote2">

 

Cu ajutorul lui Dumnezeu [gravi] anul acesta id="red">[ruga]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata fetele [pup]

cafeluta

pup fetele

polo

cora

babi

nu mai scrieti?[alcool]

arianna, truzti, joann si yo ce-am ramas pe metereze

 

pozulici[foto]

TBid="red"> Asteptam barza!!id="red">id="size4">

 

 

Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine,

Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mine

Ajuta-ma sa sufar ajuta-ma sa lupt

Si sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt.

Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajuti

Cu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus.id="size1">id="blue">id="red">

 

Ma [ruga] la Bunul sa-mi daruiasca un [copil] sanatos

 

 

ASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELORid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Arianna11
Salut fetele,[pup] Nu stiu cand s-a modificat dar, e destul de alarmant ptr mine [q] Trutzi esti senioara acum [:)][pup] la toata lumeaNoi am fost la plimbare si suntem obosite acum.... DD ne-a daruit o minune Alesia Maria 25/10/2010POZE ALESIACUM S-A NASCUT ALESIA
align="right" id="quote2">Cu ajutorul lui Dumnezeu [gravi] anul acesta id="red">[ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!Sa speram ca polo si cora sunt in perioada fertila si e normal sa nu isi piarada timpul aici [:D]
Citat:
citat din mesajul lui Lia73
neata fetele [pup]cafelutapup fetelepolocorababinu mai scrieti?[alcool]arianna, truzti, joann si yo ce-am ramas pe meterezepozulici[foto]TBid="red"> Asteptam barza!!id="red">id="size4">Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine,Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mineAjuta-ma sa sufar ajuta-ma sa luptSi sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt.Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajutiCu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus.id="size1">id="blue">id="red">Ma [ruga] la Bunul sa-mi daruiasca un [copil] sanatosASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELORid="red">
align="right" id="quote2">Cu ajutorul lui Dumnezeu [gravi] anul acesta id="red">[ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata si de la noi,

Incepe Weekend-ul si vad ca afara e mai acceptabil,nu mai ploua...la noi,nu stiu la voi..cred ca aveti zapada

Alesia a dormit bine,de la 23.30 pana la 8.00 cu papa la 4.00

Acum gangureste in patut si da cu picioarele in maimutoii de deasupra ei,bineinteles de la atata foiala a ajuns pe latul patului si baga picioarele printre gardutz,e tare haioasa [:)]

Astazi o sa mergem iar la plimbare ca tare-i mai place,cum o pun in carucior adoarme imediat

Haide iesiti pe interval ca sa dam gata si capitolul asta,va [pup]

 

DD ne-a daruit o minune Alesia Maria 25/10/2010

POZE ALESIA

CUM S-A NASCUT ALESIA

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata! la noi mai greu cu scrisul ca nu prea am timp, cat doarme piciul mai fac una alta si cand e treaz tre sa stau cu el, nu mai sta locului o clipa, acum toata ziua se munceste si se agata de orice prinde sa se ridice in picioare si cand reuseste e tot un zambet si o bucurie pe el, de bucurie ca s-a ridicat incepe sa topaie si binenteles ca se prabuseste si o ia de la capat pana nu mai poate de obosesala si incepe sa planga, il iau in brate ne mai plimbam si dupa putin tim,p nu mai vrea in brate ma impinge si cu mainile si cu picioarele, abia il tin, sa-l pun inapoi in pat sa se cataere. mergem si in 4 labe. in schimb ma zapacit noaptea se trezeste maraind de 5-6 ori pe noapte, of sa-i iasa dintii aia de sus odata ca poate se mai linisteste si ma lasa sa dorm. v-am zapacit de cap, ma duc sa-i fac mancarica.

va pupacesc pe toate de o mie de ori [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup]

 

--------------------------------------------------------

mamica de ingeras in ceruri Cristina-Mariaid="red"> (4-12.02.08) si multumim DD pt Tudor Stefan(12.08.2010)

----------------------------------------------------------

NU CONDUCE MASINA MAI REPEDE DECAT POATE ZBURA INGERUL TAU PAZITORid="blue">

----------------------------------------------

tudorasul nostruid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui babiela
neata! la noi mai greu cu scrisul ca nu prea am timp, cat doarme piciul mai fac una alta si cand e treaz tre sa stau cu el, nu mai sta locului o clipa, acum toata ziua se munceste si se agata de orice prinde sa se ridice in picioare si cand reuseste e tot un zambet si o bucurie pe el, de bucurie ca s-a ridicat incepe sa topaie si binenteles ca se prabuseste si o ia de la capat pana nu mai poate de obosesala si incepe sa planga, il iau in brate ne mai plimbam si dupa putin tim,p nu mai vrea in brate ma impinge si cu mainile si cu picioarele, abia il tin, sa-l pun inapoi in pat sa se cataere. mergem si in 4 labe. in schimb ma zapacit noaptea se trezeste maraind de 5-6 ori pe noapte, of sa-i iasa dintii aia de sus odata ca poate se mai linisteste si ma lasa sa dorm. v-am zapacit de cap, ma duc sa-i fac mancarica.va pupacesc pe toate de o mie de ori [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup]--------------------------------------------------------mamica de ingeras in ceruri Cristina-Mariaid="red"> (4-12.02.08) si multumim DD pt Tudor Stefan(12.08.2010)----------------------------------------------------------NU CONDUCE MASINA MAI REPEDE DECAT POATE ZBURA INGERUL TAU PAZITORid="blue">----------------------------------------------tudorasul nostruid="red">
align="right" id="quote2">ce activ este puiutzu tau [olala]pozulici[foto]TBid="red"> Asteptam barza!!id="red">id="size4">Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine,Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mineAjuta-ma sa sufar ajuta-ma sa luptSi sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt.Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajutiCu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus.id="size1">id="blue">id="red">Ma [ruga] la Bunul sa-mi daruiasca un [copil] sanatosASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELORid="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...