Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Tnx ! Azi e mai bine, dar il tin acasa. Ce ma enerveaza tipa asta care sta cu mine ca sa ma ajute cu fi-miu, sta toata ziua acasa cand e fi-miu la scoala si azi cand tb sa stea cu fi-miu "are treaba", tb sa dea ea inapoi nu stiu ce geaca care nu ii place lu' fra'su si tb sa mearga si la scoala (unde nu se duce niciodata, mai ales miercurea, ca n-are cursuri, o freaca acasa toata ziulica). Cred ca cu urmatoarea fac contract in scris, detaliat. Dc. esti prea de treaba lumea se face nesimtita. Gata, mi-am varsat frustrarea. Alinataroma, bravo bravo!! Ce bine ar fi sa am si eu un copil cuminte [:D] Poate dc. as avea o fetita ar fi mai cumintica:)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello fetelor, sorry ca n-am mai scris. Am citit in urma, am vazut poze... Sintem OK, dar e socrul in vizita si deci mi-a pierit cheful de viata.[:D] Am avut si un drum la ER, ca Ana a aterizat in timpla saptamina trecuta. A fost cam nasol, dar la CT Scan a aratat OK si intr-adevar, de a doua zi si-a revenit. Acum e in culorile curcubeului, trece si asta in citeva zile. Ca tot vorbirati de scoala... copiii vostri stiu capitalele diferitelor state? Am constatat ca Alexandru e habarnist rau la capitolul asta, abia a stiut citeva. Faza faina: il intreb capitala lui Mississippi si zic sa-i dau un hint, ca bineinteles ca el n-a stiut. Eu zic "Michael" si el repede "Angelo"![:D] Am ris cu lacrimi, vreo cinci minute nu ne mai puteam opri. PS Andrada scoate-ma din depresie, ca tot astept sa vad podele si countertop. Te si vad ca pe Murphy Brown, cu Miguelito sau cum il cheama aproape "in a live-in situation".[:D] Lume multa, oameni putini
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alintaroma felicitari ptr pustoaica!!! noi abia in decembrie o avem. Ruxij sanatate la copil! Anamaria si ce ai mai tinut tu minte dupa 9 teachers??? Miere nu i mai zi asa copilului! Ramona cum a reusit sa aterizezez asa? Don't throw with stones if you live in a glass house. corina mama Ralucai http://community.webshots.com/user/corinaraluca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miere,ai cupil curajos[olala].L-am vazut pasind singur...si la varsta lui e ceva,Rudy al meu abia la 1 an 3 luni si 3 saptamani a reusit performanta de a face 3 pasi singur-singurel.Dar tare ma bucur ca am fost inspirata si am facut si eu un filmulet scurt de 1 minut...si pot sa-l vad si acum cum pasea,....ma topesc toata cand retraiesc emotiile,bucuria din acea zi.Si al meu a fost tot timpul cu share,asa e firea lui,....dar eu vreau sa-l invat ca are dreptul sa fie si egosit daca simte nevoia,...si ca are dreptul si sa nu se conformeze chiar de fiecare data...dupa cerintele tuturor.E cam greu sa le faci tuturor pe plac,....asa ca e mai bine sa nu uite sa fie el fericit cu alegerile lui[:D]...Asa ca ...daca le zici celora ...cateva,..eu te sustin.Calea de mijloc e cea mai buna[pk][flo]
Sanzianaaa,la ce tocesti?Si eu la fel,maine am un test....si neuronii mei sunt in greva,..imi cer pauza la fiecare jumate de ora de toceala[alcool],...deci am un spor.... noi aici http://community.webshots.com/user/lela3321
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...