Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Am urmarit Project Runway si eu si nici eu n-am fost data pe spate. Si ma mir ca dupa show multe din comentarii au fost de genul ca astea 3 au fost cei mai buni designeri din toate season-urile si cele mai bune colectii....in fine. Poate n-am vazut eu bine [:)] si poate la TV nu se vad detaliile, dar eu una am fost dezamagita..din 3 rele cred ca Irina merita sa castige, dar are potential de mai mult decat a facut. BiancaM, cupoanele de la Emfamil (la alea check eu ma refer) se pot folosi si de alte persoane desi poate e numele tau pe ele, eu folosesc si Emfamil si Similac pt bebe, dar stau in WA, ar trebui trimise prin posta. Daca nu gasesti pe cineva la tine in zona care le-ar vrea mie mi-ar prinde bine.[:)] Ne-a venit si noua report card-ul de la Alex ieri, facut f bine la reading, la mate, bine la writing and so-so la Punctuation and Capitalization. Macar stim la ce avem de lucrat. Saptamana viitoare avem conference, vedem ce ne zice si in persoana. A mai scris prin comentarii ceva de genul ca e f sociabil, dar din pacate din cauza ca e friendly vorbeste prea mult si cateodata chiar si dupa ce ea le-a zis sa faca liniste, dar din fericire se intampla rar si se opreste dupa primul avertisment. Mi s-a parut cam aiurea comentariul ei, ca din 10 randuri, 6 erau despre asta si mai ales felul in care s-a exprimat (...regretably because he is friendly he talks too much, but luckily it happens only rarely...ceva de genul)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alinta nici unul dintre noi nu avem probleme cu cosurile, sper sa fie o faza trecatoare si la ea. Josefine multumesc mult. Anamaria si cu cele cu puroi ce fac? O sa mergem azi sa cumparam ce ne ati zis. [flo] Sa va zic si eu ce tema a avut azi Ralu la scoala?! sa scrie cum se face peanut butter sandwich [:D] si nici macar nu i related cu unit ul de la OCR care i astrologie ca as mai fi inteles cat de cat. Ce sa mai cred despre teacher ul asta??? Si o sa stea la voi 6 luni bunicii Miere? Don't throw with stones if you live in a glass house. corina mama Ralucai http://community.webshots.com/user/corinaraluca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cumpara asta: [url]http://www.mariobadescu.com/drying-lotion[/url]...si nu le stoarce...adincesti puroiul in testut plus ca face cicatrici. Pui seara pe cos si treptat se usuca fara sa lase urme. Cel mai bine este sa nu puna miinile pe fata deloc...si daca vezi ca nu razbati, neaparat mergeti la un dermatolog bun. Anamaria
"With sufficient thrust, pigs fly."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anamaria [flo]. Cu mainile pe fata stie, am batut o la cap de am inebunit o. Am sa comand! Miere e tare bine ca ti vin ajutoare!!! si daca nici nu se baga prea tare cu fa aia si nu fa ailalta e chiar suuuuper! Don't throw with stones if you live in a glass house. corina mama Ralucai http://community.webshots.com/user/corinaraluca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor, voi cat platiti pt un tuns/vopsit? Mie mi se pare super scump tunsul asa ca-mi vine sa nu ma mai tund..de vopsit ce sa mai zic, dar ma trimite barbatul la vopsit la salon ca sa nu ung prin baie..tuns azi, dat $47, asta cu 50% off, tip inclus. Fara 50% inseamna vreo $70 tunsul fara tip. Si de vopsit sub $90-100 nu ies...voi ce faceti?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui anca_
fetelor, voi cat platiti pt un tuns/vopsit? Mie mi se pare super scump tunsul asa ca-mi vine sa nu ma mai tund..de vopsit ce sa mai zic, dar ma trimite barbatul la vopsit la salon ca sa nu ung prin baie..tuns azi, dat $47, asta cu 50% off, tip inclus. Fara 50% inseamna vreo $70 tunsul fara tip. Si de vopsit sub $90-100 nu ies...voi ce faceti?
Pe mine doar vopsitul ma costa $120 (fara highlights, care le "servesc" cam de 2 ori pe an) fara tuns...si nu merg la salon de fite dar din cauza ca am parul foarte lung ma taxeaza "accordingly"[alcool] Anamaria
"With sufficient thrust, pigs fly."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...