Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Job in UK -portsmouth


Recommended Posts

buna sotul meu a primit o oferta pt privite hire driver in UK Portsmouth ;salariul este de 300-400 pounds /pe saptamana;daca aveti un minutel liber si chef de scris crede-ti ca este un salriu bun, tinand cont ca si eu o particip la venitul familiei cu o suma de aproximativ 1000 de pounds (eu avand venitul respectiv dintr o aafcere proprie )? firma care ia oferit jobul sotului meu se numeste Aqua cars multumim mult pentru eventualele reply uri
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Depinde de necesarul financiar al familiei voastre. Mie imi suna bine oferta primita de sotul tau. Daca are de ales intre acest job si un altul mai bine platit sau mai aproape de casa sau mai ok din punct de vedere al posibilitatilor de promovare, discutati si decideti impreuna ce e de facut.
Copiii sunt mainile cu care ne prindem de rai.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

emilia multam mult de reply noi vrem sa plecam in orice tara , ne-a cam ajuns Romania din toate punctele de vedere ; nu plecam din morive financiare ci mai ales din motive de neadaptare vrem un mediu mai bun pt noi , un mediu civilizat in care sa putem sa simtim pe pielea noastra ce inseamna o societate reala
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

300-400 lire pe saptamana sunt garantati? Cred ca un venit de aproximativ 2500 lire pe luna pt o familie de doua persoane e ok pt un oras ca Portsmouth (unde imi imaginez ca sunt mai ieftine chiriile decat in Londra de ex). Nu o sa puteti strange prea mult dar o sa puteti trai decent. Atata timp cat banii lui sunt garantati si nu depinde de cate curse are/cati clienti. -------------------- Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring [url="http://fc07.deviantart.com/fs49/f/2009/180/6/e/Michael_Jackson_Collage_by_Aley_Hand_Rough.jpg"]Michael Jackson[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...