Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante cu vechime "medie" (61)


Recommended Posts

intram si noi repede sa va salutam [pup][pup][pup][pup].

Bianca este gripata si din pacate foarte maraita, asa ca nu intru prea mult pe forum.

dar ma gandesc la toate si mai ales celor care asteapta inca sa ramana gravidute le tin pumnii...[pup][pup][pup]

gravidutele le [pup] si le urez sarcina usoara in continuare......

si mamicilor le urez sa aiba o perioada cat mai usoara cu gripa la bebelusi.........[:D][:D][:D]

poate mai intru mai incolo, in functie de cum se simte piticuta.......[:)][:)]

 

Roxanaid="red"> mami de [fetita]Bianca Maria 2 aniid="red">

 

poze cu fetita mea dulce!!!!!!

poze decembrie 2010- ianuarie 2011!!!!!

Dumnezeu sa te odihneasca in pace Mirelaid="black">

 

Poze Maya-Alexandraid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 162
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui missy40
Multumesc mult,Arianna![pup] Bine v-am gasit si-mi face mare placere sa vorbesc cu voi si sa fiu alaturi de voi. [flo][flo][flo]
Am citit ca vrei sa mergi la Tutunaru. am fost si eu pacienta lui , am facut operatia de laparoscopie si inseminari cu el. si acum in sarcina m-a ajutat cand am avut probleme. [gravi] 14 + ........ cu [fetita] [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Danna&year=2011&month=8&day=17&babycount=1"]Bebe[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Arianna_M
Citat:
citat din mesajul lui missy40
Multumesc mult,Arianna![pup] Bine v-am gasit si-mi face mare placere sa vorbesc cu voi si sa fiu alaturi de voi. [flo][flo][flo]
Am citit ca vrei sa mergi la Tutunaru. am fost si eu pacienta lui , am facut operatia de laparoscopie si inseminari cu el si acum in sarcina m-a ajutat cand am avut probleme. [gravi] 14 + ........ cu [fetita] [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Danna&year=2011&month=8&day=17&babycount=1"]Bebe[/url]
Arianna, [flo]cand ai fost la Tutunaru ? Vreau sa ajung si eu la d-lui, dar am si alta optiune-dr. Laura Dracea.Cum este ca om? Are rabdare cu pacientele ? Am un istoric destul de stufos si as vrea sa ma asculte ( am scris si la topicul"Fetelor, un sfat, va rog").Stiu ca e un doctor capabil si eficient, supraspecializat in endometrioza si trombofilie, cu tratamente si protocoale proprii.Pe dr. Dracea nu o stiu, stiu doar ca lucra sau lucreaza la Giulesti, unde am fost si eu intre 1994-1998 ( dr. Niculescu). Te rog, daca poti sa-mi dai mai multe detalii despre dr. Tutunaru. Iti multumesc mult[pup]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...