Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

hmmm.....


Recommended Posts

Buna fetele.... Sunt noua pe aici si ma aduce nedumerirea si agitatia...si poate reusesc sa discut cu cineva care intampina ce intampin eu...Sunt mamica unei [zana]de fetitza de 7 ani care m-a facut sa astept si sa fac tratament 3 ani.Acum vrea si ea sa ai ba o alta [zana] Am mers la domnul doctor ginecolog acum 1 an jumate si am inceput cu anticonceptionale care le-am intrerupt brusc...apoi stimulare cu clostylbegit si pregnil in perioada ovulatiei pentru a rupe foliculul...arefam pentru o eventuala sarcina dar in zadar...mai mult am format niste chisturi pe ovarul drept care m-au pus la pat cu niste dureri crunte...am luat cforte si calmante...se torsionasera.Apoi am facut analiza de prolactina...a iesit 612 saptamana viitoare merg sa vad ce tratament voi lua....totusi as vrea sa merg pe naturist...m-am saturat de inchitit pastile pline de chimicale...Poate careva dintre voi se confrunta cu ce ma confrunt eu...ovulatie exista...folicul se formeaza...doar ca nu apare...[bebic] va pup Alyuka Alyuka
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Alyuka, daca ai prolactina mare si vrei s-o reglezi cu ceva naturist, incearca vitex fruit, este nemaipomenit si pentru chisturi. Poti lua 3/zi toata luna, nu are contraindicatii daca ramai insarcinata. Bafta!
***************** Cand prezentul va fi trecut, visele vor fi realitate*****************
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...