Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >(636)


Recommended Posts

Draguta noi i-am pregatit terenul barzei, acum sa vedem daca s-o indupleca si o trece pe la noi cu un martisor[bb] Sarah motivul ruperii trompei poate fi o extrauterina nedescoperita la timp. Anca pai cum, te-au dat afara ca ai stat 2 zile acasa cu fetita???? Bai frate ce patroni tampiti, ei nu au copii acasa?[bang][bang][bang] Paula ma bucur ca te simti mai bine, hai ca vad ca raceala s-a luat aproape la toate, poate se ia si gravideala. Hai fetele, cine ne molipseste si pe noi cu [gravi] http://lt2f.lilypie.com/p1XGp2.png [ruga] sa primesc cel mai frumos martisor [bb]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Miha eu zic ca daca s-a prins bebe pe 14 ar tb sa ai II. Tinem pumnii. Kitty ceva semne de ovulatie? Beatrice bine ai venit, scrie repede 10 mes ca sa scapi de moderare, in ele ne poti pov cate ceva despre tine, cum ar fi de cand incerci, cati ani, ceva tratamente, etc[pup] Gaby poate in loc de urati anunti II [pup][pup][pup] aspirantele mele dragi, burticile si mamicile care ne viziteaza. http://lt2f.lilypie.com/p1XGp2.png [ruga] sa primesc cel mai frumos martisor [bb]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Katy[pup] daca nu mai e cafeluta iti ofer eu una proaspata[cafea] la mine urmeaza perioada de ovulatie si am sa prestez mi s-a oferit un loc bun de munca in strainatate si am acceptat, nu stiu cand voi pleca, intr-o saptamana, doua, o luna stiu ca o sa-mi fie foarte dor de sot[q] si voi o sa-mi lipsiti asa mult..am sa ma gandesc la voi mereu[q], pana atunci am sa profit si am sa intru cat de des pot
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor.Am intrat si eu dupa o portie de somn ca procedurile astea ma inmoaie.Aseara m-am simtit foarte rau:greata, imi venea sa vomit si nu aveam stare in pat, azi dimineata nu am putut manca decat un pic si o greata de nu m-am putut spala pe dinti.Sotul nu mai are rabdare si am luat un test de sarcina dar e negativ. Eu stiam ca o sa fie negativ pt ca ovulatia a fost in ziua 14, pe 2 februarie si ciclu meu e de 32 de zile deci e prea devreme dar speram.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...