Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >(636)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui ankcta
M-am hotarat , diseara il pun pe sot sa renunte la medicamente, chiar dak dr a spus pauza eu zic k DD ne va ajuta si totul va fi bine Ancuta , in curand [gravired]
Ancuta....baga mare...da-le naibii de pastile [:D] Zic si eu...voi stiti mai bine dar sa nu-ti pierzi speranta.[pup] "My only love sprung from my only hate! Too early seen unknown, and known too late! Prodigious birth of love it is to me, That I must love a loathed enemy."The tragedy of Romeo and Juliet
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Fetele sincer va spun de-abia astept greturile, bergeturile, pemparsii, scularile cu noaptea in cap - toate sunt pt o cauza nobila si merita. Asadar vreau greturi , ameteli, vergeturi, pofte si tot tacamul. Vreau si eu un vbebe si darul de a fi mama. Ce hoatarata sunt[:D], cred ca am convins barza.[:D] http://lt2f.lilypie.com/p1XGp2.png [ruga] sa primesc cel mai frumos martisor [bb]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara, girls!
Citat:
citat din mesajul lui Katy82
Kitty,Bob Pixel ia spuneti fetele, ceva semne de ovulatie? ...
Buna, Katy. Nu, eu inca nu ovulez, mie testele de ov mi se pozitiveaza in z16, pe bebe l-am facut in z17. Acum sunt z11, deci e prea devreme. Oricum, noi prestam cu drag si spor, indiferent de perioada [olala]
Citat:
citat din mesajul lui Lia73 ...la 2 zile imi zice o colega vreau sa-ti spun ceva, dar sa nu te superi yo: zi, dc sa ma supar? ea: sunt insarcinata ...
Stiu ca suna egoist, dar mie mi-a fost tare greu cand m-am intors la serviciu si-mi vedeam colegele gravidute, colege care erau mai mici ca varsta de sarcina. Pentru mine era ca un cosmar sa le vad evoluand, sa ne intalnim peste tot, ele radioase si fericite (asa cum trebuiau sa fie, de altfel) si eu...pustiita si nenorocita. Mi-a cazut foarte rau sa ne anunte niste prieteni ca vor avea un copil, in conditiile in care ea primul copil l-a lasat in grija fostului sot si mereu spunea sus si tare ca nu-si doreste alti copii, refuz sa ne intalnim cu ei si nici nu ma bucura vestea lor... sunt rea si invidioasa, stiu, dar nu-mi cer scuze, sunt prea ocupata cu tot ce se intampla in sufletul meu ca sa mai fiu draguta si amabila [bang] Anckta, Doamne ajuta sa respecti traditia ghioceilor anul asta ![pup] Un ingeras pierdut in luna 6... asteptam un curcubeu dupa furtuna ![copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bob_Pixel eu nu cred ca esti invidioasa sau rautacioasa....durerea ta este nemarginita si nimeni nu te judeca si nici nu trebuie sa-ti ceri scuze. Azi m-a anuntat o prietena ca este insarcinata si din a doua incercare a reusit sa aiba bebe.Nu sunt invidioasa pe ea ci chiar ma bucur ....insa e un mic regret in suflet ca eu nu am bebe inca.Oricum exemplul meu nici nu se compara cu situatia ta....insa eu incercam sa-ti spun ca este normal ce simti.[pup][pup][pup] "My only love sprung from my only hate! Too early seen unknown, and known too late! Prodigious birth of love it is to me, That I must love a loathed enemy."The tragedy of Romeo and Juliet
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Raul nu-l doresc niciunei gravidute, Doamne fereste, dar mi se strange inima cand vad cum UNII primesc cu usurinta darul vietii si noi suntem cum suntem. In mintea mea decid cine ar merita si cine nu, si ma bucur enorm cand o aspiranta veche sau un cuplu care-si doreste copii reusesc minunea. Dar cand aud tot soiul de bazaconii, cum e tampenia de scandal cu DJ Hara aia si Liviu Varciu, ma iau cu mainile de cap. Sa faca un copil dintr-o aventura de-o noapte, sa joace ping-pong cu decizia avortului... acum am vazut la tv ca cica e extrauterina. Mie-mi suna mai mult a "ups, ce proasta am fost ca am facut scandal, vreau sa fac avort, dar imi sare lumea-n cap, hai sa joc cartea sarcinii imposibil de tinut" [bang] Mi-e ciuda ca unii sunt binecuvantati, dar isi bat joc, in timp ce milioane de cupluri asteapta o minune de ani de zile [q] Un ingeras pierdut in luna 6... asteptam un curcubeu dupa furtuna ![copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Bob_Pixel
Raul nu-l doresc niciunei gravidute, Doamne fereste, dar mi se strange inima cand vad cum UNII primesc cu usurinta darul vietii si noi suntem cum suntem. In mintea mea decid cine ar merita si cine nu, si ma bucur enorm cand o aspiranta veche sau un cuplu care-si doreste copii reusesc minunea. Dar cand aud tot soiul de bazaconii, cum e tampenia de scandal cu DJ Hara aia si Liviu Varciu, ma iau cu mainile de cap. Sa faca un copil dintr-o aventura de-o noapte, sa joace ping-pong cu decizia avortului... acum am vazut la tv ca cica e extrauterina. Mie-mi suna mai mult a "ups, ce proasta am fost ca am facut scandal, vreau sa fac avort, dar imi sare lumea-n cap, hai sa joc cartea sarcinii imposibil de tinut" [bang] Mi-e ciuda ca unii sunt binecuvantati, dar isi bat joc, in timp ce milioane de cupluri asteapta o minune de ani de zile [q] Un ingeras pierdut in luna 6... asteptam un curcubeu dupa furtuna ![copil]
Ai dreptate draga mea....e greu...lasa ca si astia care leapata pruncii au "rasplata" lor.[pup][pup] "My only love sprung from my only hate! Too early seen unknown, and known too late! Prodigious birth of love it is to me, That I must love a loathed enemy."The tragedy of Romeo and Juliet
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...