Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vitamine romänesti de pretutindeni(35)


Recommended Posts

Puiul, aoleuu, nasoala faza cu masina. Imi pare rau...

Pe noi, bineinteles ca nu ne-a ocolit Mos Nicolae nici anul acesta, desi se pare ca a uitat sa ne aduca, pe langa cadouri, si nuielusa cea binemeritata.[:D]

Maria id="orange">a fost foarte incantata de cadouri, s-a uitat de vreo 4-5 ori la DVD-ul cu Mickey pe care i l-a adus Mosul, apoi la binoclul cu imagini... Mosul i-a mai adus un fular si o bluza groasa cu Minnie de care a fost, la fel, foarte incantata si a vrut sa le poarte imediat.

Noi am fost ieri in Luxemburg sa votam, e bine ca putem vota asa de aproape, altfel ar fi trebuit sa mergem aproape 200 de km pana in Bonn. Pe drum Mariei id="orange">i s-a facut rau, asa ca am votat pe rand, intai sotul, timp in care eu am stat cu Maria id="orange">in masina sa o schimb (vomitase si noroc ca am avut ceva haine de schimb, dar nu tot ce imi trebuia[bang]) dupa care am votat si eu...

Dupa-amiaza am fost la tragul de Craciun din oras si am dat-o pe domnisoara in carusel, caci se simtea mai bine.

 

[mamica][9cer] de [zana]Maria Cornelia (20.09.2006)id="orange">id="size1">

Din ce in ce mai mareid="green">id="size1">

Si primele perluteid="orange">id="size1">

Vesnic cu Emma in sufletid="black">id="size1">[ruga]

 

AMR 21 zileid="size1">[RO]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Helllllloooooo!!! Unde ati disparut toate? Hai ca uite, va ademenesc cu un vin fiert si niste cozonac. Ce ziceti, v-am convins?[:D][pup]

 

[mamica][9cer] de [zana]Maria Cornelia (20.09.2006)id="orange">id="size1">

Din ce in ce mai mareid="green">id="size1">

Si primele perluteid="orange">id="size1">

Vesnic cu Emma in sufletid="black">id="size1">[ruga]

 

AMR 16 zileid="size1">[RO]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simo, esti de admirat ca incerci (si reusesti) sa te abtii.[pup] Uite, eu nu reusesc nici macar virtual.[:(]

 

[mamica][9cer] de [zana]Maria Cornelia (20.09.2006)id="orange">id="size1">

Din ce in ce mai mareid="green">id="size1">

Si primele perluteid="orange">id="size1">

Vesnic cu Emma in sufletid="black">id="size1">[ruga]

 

AMR 16 zileid="size1">[RO]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ei reusesc! doar incerc! cred c-o sa iau sub. cu slabit la lecturat, poate ma urnesc intr-o directie, ma umflu precum cozonacul, ca tot aminteai [:D]

of, of, mai, mai!

ti-a trecut piciorul? ati pus tel. fix?

 

[pup] la toate fetele

 

poza cu noi

poze diverse

aprilie 2009

[marinar] Simona, mama Antoniei (27.06.1998)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simo[pup], nu avem inca nici net nici telefon, asteptam sa vina astia pe 16. Suntem dezamagiti ca acolo sus pe deal nu ne pot oferi decat internet de 2000 DSL, fff nasol.[q] Asta e.

Piciorul mi-a trecut, multumesc de intrebare, inca ma mai doare din cand in cand si a ramas putin umflat, dar in rest e ok.

 

[mamica][9cer] de [zana]Maria Cornelia (20.09.2006)id="orange">id="size1">

Din ce in ce mai mareid="green">id="size1">

Si primele perluteid="orange">id="size1">

Vesnic cu Emma in sufletid="black">id="size1">[ruga]

 

AMR 13 zileid="size1">[RO]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare natiune!

Ioana, nasol cu masina "confiscata" pt parcare in loc necorespunzator [:(]. Mai bine de mine, ca n-am avut nici un chef de plecat la drum cu puii sa votez!

 

In ultima vreme eu sunt cam ocupata - incerc sa invat fata la olita [bang]. Se lasa cu tipete, urlete, ma pocneste daca o tin cu forta; sta pe tron mituita cu Haribo, si dupa ce termina punguta aia mica zice "gata!" si se da jos. Dupa caz - ori trebuie sa sterg in baie, ca face pishu pe gresie, ori trebuie sa alerg dupa ea prin casa sa o prind sa o imbrac rapid [q]. Cred ca-mi ies din minti in ritmul asta [q] [q].

 

Mari, mami de dulceatzaid="red"> Elizaid="red"> (06.09.2007) si bondarel Danielid="blue"> (27.06.09)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor!

 

Ramona eu nu cred ca obligand-o sa stea pe wc e cea mai buna cale sa o dezobisnuiesti de scutec....noi am incercat de 2 ori pana acum sa-l dezvatam dar n-am reusit asa ca il mai lasam. La gradi il pune pe wc dupa masa de pranz, de obicei nu face nimic, doar se joaca, ii imita pe ceilalti copii. Acasa nu sta decat cand vrea el, de obicei dimineata dar rareori face ceva. Cand simte ca vrea sa faca imi aduce scutecul sa i-l pun.

Eu nu vreau sa-l oblic, ii explic ca nu mai e bebe si doar bebeii fac in Pamers, el e deja baietei si trebuie sa faca la WC. Pare sa inteleaga dar pur si simplu nu vrea (daca-l intreb daca el e bebe se supara si zice "Dudutu nu bebe").

Sper ca pana la vara vom reusi, la gradi unde faceam practica mi-au zis si educatoarele ca in jur de 3 ani se dezvata de obicei si ca sunt multi care pana la 4 au scutec noaptea. Eu sper sa reusesc sa-l dezvat pana la 3 ani dar sa vedem...Vladut e foarte incapatanat.

 

 

Simona nu mai zi de greutate ca iar ma apuca depresia, am ajuns la 61 de kg si nu mai reusesc sa mai dau jos...am trecut de la 38 la 40 si nu cred ca voi reusi sa revin la marimea 38 [bang]

 

Va doresc o duminica placuta!

 

Angiuta, mamica lui Vladut (8 iunie 2007)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui angiuta
Ramona eu nu cred ca obligand-o sa stea pe wc e cea mai buna cale sa o dezobisnuiesti de scutec....
align="right" id="quote2">

Multam mult de raspuns. Ideea e ca am 2 pui in Pampers, si mi s-a cam luat de schimbat scutece (si mai ales de cumparat [:D]). Atunci o sa incerc sa o mai las in pace...

Mari, mami de dulceatzaid="red"> Elizaid="red"> (06.09.2007) si bondarel Danielid="blue"> (27.06.09)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...