Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vitamine romänesti de pretutindeni(35)


Recommended Posts

Multumim pentru urari![pup]

Ramo, am dat click pe link, frumoasa idee a avut seful tau.

Aici e ger si soare (cu dinti[:D]). Abia astept sa ajung acasa la Bucuresti sa ma bucur de zapada!

 

[mamica][9cer] de [zana]Maria Cornelia (20.09.2006)id="orange">id="size1">

Din ce in ce mai mareid="green">id="size1">

Si primele perluteid="orange">id="size1">

Vesnic cu Emma in sufletid="black">id="size1">[ruga]

 

AMR 6 zileid="size1">[RO]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

am ajuns si noi la vapor, destul de greu ca ne-a nins pe drum, dar noroc ca am ajuns ziua si inca nu se facusera stauri...

de maine ma apuc de brad si restul

alex drum bun, acu nu stiu daca e ok sa dai de zapada la bucuresti sau nu, o sa vezi tu [:D], eu ma uit la tv ce nebuneala e pe strazi in ro

 

ioana, de la anul o sa fie iustin si toni asigurati la hanse merkur, acum is la allianz dar e mai scump, de aia am ales alta firma, da' din vara tot facem kundigung-uri....cand sa-ti ia banii toti o fac f. repede, dar ca sa pleci te scot din sarite

weekend fain va doresc!

 

poza cu noi

poze diverse

aprilie 2009

[marinar] Simona, mama Antoniei (27.06.1998)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simo, pai ar fi bine sa nu fie zapada pe 24 la pranz, pe urma, spre seara poate sa ninga, ca asa e frumos Craciunul.[:D]

Ieri am fost nasi de cununie in Luxemburg, am fost in pantofi, normal, si am avut numai zapada in incaltari. Ca sa nu mai spun ca am mers cu 40 km/h pe autostrada ca, fiind duminica, nu s-a sinchisit nimeni sa bage vreun plug de deszapezit prin Luxemburg... Dar a fost frumos.

 

[mamica][9cer] de [zana]Maria Cornelia (20.09.2006)id="orange">id="size1">

Din ce in ce mai mareid="green">id="size1">

Si primele perluteid="orange">id="size1">

Vesnic cu Emma in sufletid="black">id="size1">[ruga]

 

AMR 3 zileid="size1">[RO]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi e ultima mea zi de munca si cum acasa nu am net inca, va urez de pe acum Craciun fericit, un An Nou cat mai bun, cu sanatate, bucurii si realizari pe toate planurile![pegeam] LA MULTI ANI![pup]

 

[mamica][9cer] de [zana]Maria Cornelia (20.09.2006)id="orange">id="size1">

Din ce in ce mai mareid="green">id="size1">

Si primele perluteid="orange">id="size1">

Vesnic cu Emma in sufletid="black">id="size1">[ruga]

 

AMR 2 zileid="size1">[RO]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sarbatori fericite anangel_lexi ![pegeam]

 

Eu abia astept Craciunul, anul asta sper sa fie mai deosebit pentru ca Vladut ar trebui sa inteleaga care-i treaba cu Mos Craciun [:D].

 

Sotulica s-a dotat cu un costum de Mos Craciun iar noi (eu si Vladut) o sa facem biscuiti ca sa-l servim pe Mos...

 

Cu alesul cadoului a fost mai greu...noi aveam de gand sa-i luam un trenulet cu sine Lego dar Vladut s-a hotarat in ultima clipa ca el isi doreste o masina de pompieri...asa ca va primi in final 2 cadouri (o mica gaura in buget ).

 

Mai povestiti si voi fetelor cum va pregatiti de Craciun...

 

Angiuta, mamica lui Vladut (8 iunie 2007)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu am cautat 2 zile si in germ si in franta varza din aia ascutita, pt. sarmale, abia acu pe seara m-a lamurit un tip la edeka ca lipseste o perioada...am luat eu altceva dar nu am idee ce o iesi

am cautat si pe net magazine turcesti, romanesti, nimic in apropiere si doar suntem langa strasbourg, nu cred sa nu fie...

ieri a facut iustin cozonaci, in sfarsit au iesit ok, ca de cand suntem la vapor ii face pe fuga si nu cresteau ca lumea, acu termin salata de boef si maine sarmalele

am facut si bradul...o sa vina si mosul chiar daca fata asta a mea nu ma asculta deloc!

cam atat ca noi pe 26 plecam in austria

[pup]

 

poza cu noi

poze diverse

aprilie 2009

[marinar] Simona, mama Antoniei (27.06.1998)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...