Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Vitamine romänesti de pretutindeni(35)


Recommended Posts

dragi mamici,scuzati-ma ca dau buzna peste voi,alex,este un baietel care mai are nevoie de 2000 de euro,pt apleca in strainatate la operatie....aici,este bazarul lui...poate aveti timp sa aruncati o privire si poate gasiti ceva util pt bebici si chiar pt voi mamici....banii de pe produse intra in contul lui Alex!va multumesc!

 

 

cont pay-pal pt ALEXid="red">:mihaela77oprea@yahoo.comid="navy">

 

MIHAELA [mamica] DE [zana] ANDREEA(03.04.1997) SI [bonjovi] MIHAITA(25.09.2003)

Blogul lui Mihaitaid="red">

Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT

A&M

 

Viata pentru FLORIN!!id="size3">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Simona, eu nu prea sunt fan si din pacate copiii ma mostenesc, au fost singurii de la gradi care au refuzat sa se mascheze, las` ca la anul o sa priceapa ei ce si cum si ne pregatim si noi din timp.

Voi ce mai facetzi, pe unde mai navighezi?

 

Noi plecam maine spre Berlin, dar nu mai stiu cne era de prin zona, oricum e prea kurzfristig acum sa mai organizam ceva.

 

mie-mi pare rau ca nu se mai prea scrie aici, tu si lexi suntetzi tare dragutze ca mai tragetzi de subiect, poate totusi ne mai "dezmortzim " unele dintre noi [:)].

 

Eu daca e sa fiu sincera la miez de noapte [asia], m-am simtzit uneori cam "pe langa" in sensul ca s-au discutat prea multe subiecte private (mai precis franturi din care nu se intzelegea nimic) , la care nu aveam ce comenta fiindca nu intzelegeam cu ce se mananca.

 

Adica si eu daca vorbesc azi cu claudi@ de exemplu, nu scriu aici la subiect: "hei claudia, ramane cum am stabilit, si in legatura cu povestea aia nu te mai supara, ca nu merita" ... atzi intzeles ceva? nuuu ... tocmai asta m-a cam deranjat pe mine ... de fapt nu m-a deranjat ci m-am simtzit cam inutila pe-aci [8D].

 

Nu doresc sa critic , poate fi luata ca o sugestie pt viitor, in cazul ca se mai continua discutziile pe aici.

 

O seara frumoasa va doresc!

 

Adina, imblanzit(a)oare de Fabian si Alexander (06.10.2006)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simo, nici fii-mea nu s-a costumat, insa au facut un fel de parada prin cartier cu niste cutii metalice umplute cu capace de sticle, ca sa faca zgomot cat mai mult :D. A venit foarte incantata de acolo.

Tu cum te simti cu raceala, te-a lasat?

Adina, [pup] sa stii ca si eu m-am simtit cam la fel uneori...

 

[mamica][9cer] de [zana]Maria Cornelia (20.09.2006)id="orange">id="size1">

Din ce in ce mai mareid="green">id="size1">

Si primele perluteid="orange">id="size1">

Vesnic cu Emma in sufletid="black">id="size1">[ruga]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor eu zic sa ziceti multam ca doar atata pierdere ati avut,eu m-am simtit folosita si moral si material pe aici :(((.........pacat ca asa se intelege o prietenie,sa se profite cu orice pret :(((

 

INGERASUL EMMA AIDAid="red">

ALATURI DE SEBI id="blue">

 

Album Claudia

Eu pe culinario id="purple">[yami]

Banatule Colt de Raiid="blue">[9cer]

 

Fete de nota 10id="red">[biz]

 

'Cele bune sa se-adune,cele rele sa se spele' Proverb popular ;)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Clau nu stiu ce anume ti s-a intamplat, dar imi pare rau! Uite, ca sa-ti treaca supararea [flo][pup]

 

[mamica][9cer] de [zana]Maria Cornelia (20.09.2006)id="orange">id="size1">

Din ce in ce mai mareid="green">id="size1">

Si primele perluteid="orange">id="size1">

Vesnic cu Emma in sufletid="black">id="size1">[ruga]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetele

in primul rand astazi o felicit pe Corina pt. ziua ei si pt. bebelusa, sper ca va simtiti amandoua [flo][pup]

eu sunt inca acasa, vaporul tot la regensburg, cred ca pe la sf. saptamanii se va dezgheta canalul si vom pleca spre olanda

raceala mi-a trecut, mersi alex!

toni e bine, cu scoala, acum ca s-a mai incalzit iese si pe afara ca statea numai la calculator si tv, abia asteapta sa plec cred ca sa n-o mai cicalesc

de carnaval noi am fost plecati din oras si am ajuns aproape de final, imi pare rau ca nu ne-am dus insa duminica in satul vecin, acolo am inteles ca a fost parada mare, iar luni s-au impartit in localitatile din jur, mie mi-ar placea sa defilez dar cum grupurile sunt organizate si la germana mea nu cred ca voi reusi vreodata, de ex. mi-a placut un grup ce imita clipul din thriller al lui michael, dansau la fiecare intersectie [:D]

in ceea ce priveste discutiile in contradictoriu, in general de pe forum (ca observ ca-s peste tot), incerc sa nu le bag in seama si caut sa vad doar partea buna a lucrurilor, mai ales in situatia mea ca-s mai tot timpul pe vapor si nu am unde si cum sa cunosc si sa-mi fac prieteni

deci haideti sa nu lasam sub. sa moara, alex mi-a fost tovarasa [pup] dar nu se stie cand se va termina si perseverenta noastra [q]

vreau sa terminam odata capitolul asta pantru ca, spunea claudia, fiind deschis de altcineva ea nu poate modifica in el si te mai rog clau cand deschizi cap. nou sa-l denumesti cumva ca sa aiba leg. cu germania, altfel persoanele noi nu ne vor gasi niciodata si e pacat

 

va

[pup]

 

poza cu noi

poze diverse

aprilie 2009

[marinar] Simona, mama Antoniei (27.06.1998)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Corina, La multi ani, sa fi fericita si sa te bucuri de frumoasa ta familie

 

Fetele va invit la un nou capitol care sper sa fie mai animat.

 

Sincer am spus intotdeauna ca chestiile private sa ramana asa.Imi pare rau ca s-a ajuns aici, dar unii dintre noi suntem mai iuti de manie si limba si e pacat ca toate venim din aceeasui tara si toate suntem printre straini.

[pup]

 

Rosioare martisoare, cel - dintai invingatoareid="red">

 

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...