Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >(637)


Recommended Posts

sumpele mele aspirante...am intrat sa va urez un Sf Valentin cat mai frumos alaturi de sotii vostrii[flo][flo][flo]....si sa va spun k nu v am uitat...dar sunt f ocupata cu munca si nu am timp sa intru pe net....va pup dulce si rugati va la DD.. sunt sigura ca prin credinta veti dobandi bebele mult iubit...la fel cum am facut si eu[pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] [gravi] 7+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui felicityhope
Buna, Cu mare bucurie anunt nasterea nepotelului Darius Valentin,azi Valentine's Day 2011. Sa ne traiasca iubaretul.[olala]
sa-ti traiasca [flo] [flo] [flo] sa fie sanatos [pup][pup] [url="http://community.webshots.com/album/574537775vHktVo"]pozulici[/url][foto] [url="http://www.fertilityfriend.com/home/2a85fe"]TB[/url] [url="http://4.bp.blogspot.com/_NDMEIWLQA0I/S_U9WP7U_WI/AAAAAAAAD_Q/SKMI51jb-Y8/s1600/1-barza.jpg"]Asteptam barza!![/url] Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine, Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mine Ajuta-ma sa sufar ajuta-ma sa lupt Si sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt. Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajuti Cu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus. Ma [ruga] la Bunul sa-mi daruiasca un [copil] sanatos ASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELOR
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

felicity, sa-ti traiasca nepotelul[flo] fetelor, sa aveti o zi si o saptamana plina de iubire si un cupidon bogat in teste pozitive[pk] pe maine[pup] ******************************************** in curand,voi fi din nou[gravired] First and foremost believe in yourself. The love and support you get from everyone else is just gravy.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lia [pup], tin pumnii sa vi cu vesti f. bune de la analize. Si un Bun venit pe lume pt nepotel. Miha cand te testezi, hai cu II ca sa mai animam putin atmosfera pe aici.[pup] Sophia e posibil sa fie usor schimbat in prima luna, dar nu tb sa te alarmezi, probabil se va regla in timp. Sarah[pup] Annare[pup][pup][pup] sa se ia si la noi.[:D] http://lt2f.lilypie.com/p1XGp2.png [ruga] sa primesc cel mai frumos martisor [bb]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna aspirantele mele dragi! La Multi Ani! pt Gaby si sa v-ajute D-zeu sa va indepliniti visul cat mai curand![pup][pup][pup] Fetelor, reintru in cursa zilele astea! O sa impart iar cu voi toate emotiile fiecarei luni, poate scap de FIV! Stiu ca in general par ca stau bine cu psihicul, dar ma mai apuca si pe mine bocitul, si inca destul de des. Am vazut ca scria despre asta Walkiria intr-o zi si ma gandeam ca si eu fac la fel, dar nu ma pot abtine. Asta este, mergem mai departe. Lorena, macar te-ai ales cu ceva din excursia la Londra - cu 2 prietene deosebite! Acum sigur ca neuronul nu mai tine minte tot ce-a citit, incerc sa raspund si eu cum pot. Katy, e.coli e ff naspa, noi am intrerupt procedura din cauza ei si am luat antibiotice puternice. Asa ca e bine sa repeti sa vezi cum stati. Felicity, sa va traiasca nepotelul, sa fie sanatos si cuminte! Cami, iti tin pumnii sa mearga totul bine de data asta! Nico, ca de obicei ne emotionezi cu postarile despre bebe Sebi! Deci te bate gandul sa revii pe baricade?[:D] Gata ca m-am placintit, va urez o zi cat mai usoara tuturor! [pup][pup][pup][pup][pup] Ralu, Cosmi, mai dati un semn! Barza de 2011 va veni cu cel putin un bebelus!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...