Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >(637)


Recommended Posts

Moniquebafta multa.[pup] Poate o exista subiect deschis tot pe DC pe tema asta, eu chiar nu stiu ce sa-ti spun. Apropo de radiografi la plamani, pe noi ne-au inebunit astia, aproape anual facem[:-@] Corina eu care sunt f. fricoasa mi-am facut de 2 ori transvaginala si sa sti ca e la fel ca la un control gineco, totul e sa stai relaxata si sa nu te incordezi, ca at te doare. Alina anunt-ti sefii ca esti [gravi] si mai menajeaza-te. Nu poti face fata stresului de la serviciu la fel ca inainte de sarcina. Ai mare grija de tine. Dac e nevoie baga-ti un medical. Asta e, bebe e pe primul loc. Mai ales ca ai avut experienta de data trecuta. Probabil ai nevoie de mai multa odihna. http://lt2f.lilypie.com/p1XGp2.png [ruga] sa primesc cel mai frumos martisor [bb]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

fetele, sebi suge chiar la o ora,isi mananca manutele si deschide gurita cum ma vede. avem 6 luni si 8 zile, 5.650 kg si 62 de cm,adica de 3,7 ori mai greu decat la nastere si cu 20 de cm mai mult.Eu Ii multumesc lui Dumnezeu.nici nu indrazneam sa sper la asa ceva. mi s-a indicat sa incep diversificarea cu faina de orezcu laptic de la mine si apoi cu supica. am diversificat jocul, caci ne rostogolim de pe mami,stand pe spate pe mami, apoi mami ne pune la loc si tot asa ,razand,de vreo 20 de ori pe seara. eu a trebuit sa imi pun mana dreapta in ghips.trebuia si stanga,pt a evita o operatie,dar nu puteam cu ambele maini in ghips. strumful e incantat de ghipsul meu,eu nu.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

pup fetele[pup][pup][pup] mi-era dor de voi...imi pare tare rau ca nu reusesc sa intru mai des dar sper ca chiar sia sa nu m-ati uitat[pup] eu azi declar z 1...deci credeti-ma ca nu mai pot de fericire ca mi-a venit la 29 de zile[pk][pk][pk] acum dupa ce trec uratii avem unda verde la bebeeeee. Domane ajuta sa se prinda...si credeti-ma ca sunt atat de optimista ca se va prinde curand de nu va pot spune[pup] va puup pe toate Cu ajutorul lui Dumnezeu in 2011 o sa fiu [gravired]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Katy82
Moniquebafta multa.[pup] Poate o exista subiect deschis tot pe DC pe tema asta, eu chiar nu stiu ce sa-ti spun. Apropo de radiografi la plamani, pe noi ne-au inebunit astia, aproape anual facem[:-@] Corina eu care sunt f. fricoasa mi-am facut de 2 ori transvaginala si sa sti ca e la fel ca la un control gineco, totul e sa stai relaxata si sa nu te incordezi, ca at te doare. Alina anunt-ti sefii ca esti [gravi] si mai menajeaza-te. Nu poti face fata stresului de la serviciu la fel ca inainte de sarcina. Ai mare grija de tine. Dac e nevoie baga-ti un medical. Asta e, bebe e pe primul loc. Mai ales ca ai avut experienta de data trecuta. Probabil ai nevoie de mai multa odihna. http://lt2f.lilypie.com/p1XGp2.png [ruga] sa primesc cel mai frumos martisor [bb]
Culmea am anuntat sefii, dar zici ca am anuntat degeaba.. m-a pus sa fac munca de etaj ceea ce inseamna numai stat in picioare.. inainte sa ii zic ma punea numai pe eco si ma durea fundu de stat jos. CM o sa imi iau porbabil de saptamana viitoare.. ca sapt asta care vine deaja sunt trecuta in program. Pup si aveti grija de voi. DD a facut o minune! Sunt o fost aspiranta optimista si [gravi]-duta fericita! [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Andra&year=2011&month=10&day=13&babycount=1"]5+[/url] [url="http://bebesiluan.wordpress.com/"]SILUAN TREBUIE SA TRAIASCA! DA-TI O MANA DE AJUTOR!!! [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, Gaby la multi ani si un cadou de II cit mai repede. Histamina esti pt mine un erou!!-bravo,nu am vazut o femeie mai hotarita si care sa isi traga energia fizica necesara din moral asa cum faci tu!! Respectele mele Doamna! Sper sa iti refaci repede bratul. AlinaBu- asa cum spun fetele- incearca sa te menajezi un pic.Pupici pt bebe. Despre mine-sunt bine,am tras mult in decembrie si ianuarie-infectie urinara,raceala, inflamatie a tracului urinar etc.Acum e bine,sapt. trecuta am fost la OBYG si mi-a facut analize pt orice tip de infectie(eram nervoasa din cauza inflamatiilor- am crezut ca ar putea fi o infectie).Totul e ok, clean and clear.Si am tot prestat ca era timpul (desi pot sa spun ca proiectul bebe a adus o noua dimensiune in relatia noastra- nu m-am crezut asa [xinpat] niciodata). [pup] pe toate si va urez un week-end cit mai placut.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...