Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietenie la Plesneala..*78*..La Multi Ani!


Recommended Posts

ehei!!! ce lista ati facut? cumva pt Mosul? Pot sa scriu si eu ceva pe ea? [:D] De fapt nici ca mai vreau altceva decit sanatate. Acum chiar ca am tot ce mi-am dorit.

kari[pup] a fost o disparitie din motive strict obiective, da' io stiam ca va las pe miini bune si uite ca s-a ales prafu' [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

beyyyy,eu mi-am gatit bradutul,ca nu mai puteam de nerabdare,parca ma intepa ceva in calcaie sa il fac acum de mos nicolae;si m-am pus pe treaba,l-am gatit,am ascultat colinde in timp ce l-am gatit,a venit si mosu[olala][:D],asa ca pot sa ma culc linistita,am facut ce imi era mai drag-bradutul,si e atat de frumoooos,in poze parca nu arata chiar asa bine,dar aci cand ma uit eu la el,acolo imi vine sa dorm,langa el[alcool][:D][olala]

 

Misho-draga,ce stii tu,pai eu ce crezi ca pun sub brad,nuiele?[:-@][:-@][alcool][:D]

de aia am facut lista si i-am dat-o lui kari,sa aiba grija sa fie asa cum trebe de craciun[:D][:-@][:-@],da sa vad daca se tine de promisiune[:)]

 

hai ca va pupic pe toate si fug la andrei sa ii dau lapticul;

o seara placuta si o duminica frumoasa

[flo][flo][flo][pup][pup][pup]

 

POZE

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui andru_mami

Misho-draga,ce stii tu,pai eu ce crezi ca pun sub brad,nuiele?[:-@][:-@][alcool][:D]

align="right" id="quote2">

...poate un kalashnikov??????[:-)))]

****************************************************************



[ruga] Drum bun, licurici iubit!id="size4">id="green"> [ruga]

O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console">

POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">id="size3">


Mishaid="red"> mami fericita de [copil] Alexandru (14.03.2008)id="blue">

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui misha71
Citat:
citat din mesajul lui andru_mamiMisho-draga,ce stii tu,pai eu ce crezi ca pun sub brad,nuiele?[:-@][:-@][alcool][:D]
align="right" id="quote2">...poate un kalashnikov??????[:-)))]
****************************************************************
[ruga] Drum bun, licurici iubit!id="size4">id="green"> [ruga]O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console"> POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">id="size3">
Mishaid="red"> mami fericita de [copil] Alexandru (14.03.2008)id="blue">excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]
align="right" id="quote2">[:-)))][:-)))][:-)))] eaxct meyyy Misha draga,pai ce ar putea fi mai bun decat ala????[olala][olala][:D]POZE
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hellooooo tuturor!

 

La multi ani tuturor celor ce isi sarbatoresc ziua azi,de sf. nicolae!

[s][s][s]

 

beyyyy,a venit mosul la voi????[:-@][:-@]

hai treceti repede la raport si spuneti ce ati primit[:)]

sau nu ati primit nimic???ati gasit nuiaua in ghete???[:D]

 

pupici la toate si o duminica frumoasa[pup][pup][pup][flo][flo][flo]

 

POZE

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hai mai nici chiar asa. o fi ea kalashnikov, da' nici sa ajunga pina la ghete [:-)))] Lojic ca inainte de suc, doar nu era sa beau sucul de portocale pe stomacul gol [:-)))] nu insinuez nik nik nik sa mor io da' asa mi-a venit sa scriu! [:-)))]

 

****************************************************************

 

[ruga] Drum bun, licurici iubit!id="size4">id="green"> [ruga]

 

O inimioara are nevoie de voi!id="red"> / Blogul cu ingerasiid="teal">id="Lucida Console">

 

POFTITI IN BAZARUL LUI MIHAITA!!!id="orange">id="Comic Sans MS">id="size3">

 

Mishaid="red"> mami fericita de [copil] Alexandru (14.03.2008)id="blue">

 

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

E clar ca e twilight zone pe aici. Pana si mesajul de acum vreo 2 zile a disparut.

Dar dau raportul si-l parasc pe mos ca a fost sarac si nu a adus decat o ciucalata. In rest, un pui de raceala lui fiu-meu si dulciuri la copii.

Dar restul suntem relativ sanatosi, pitica micuta creste si cum suntem impreuna, asta e cel mai important. Vor veni poate si ani cu mosi mai bogati.

Kari, [pup]

Vera, pui poze cu bradutul? Macar un pic de aer de sarbatori sa am pana il fac si pe al meu?

Misha, [pup] si pe tine si pe Alexutz.

Miha, mi-e dor de tine

Haideti, plesnitele, sa revigoram locul asta. Voi erati atat de unite si ma simteam atat de bine aici. Abia pridideam cu cititul si acum...

Uite, fac o cana cu vin fiert si cantam colinde

 

http://community.webshots.com/user/annadana1

 

http://ganduri-de-mama.blogspot.com/

 

http://paul-mihaita.blogspot.com

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si mie mi-e dor de vremurile alea cind rideam de ne tineam de burta. Chiar ma gindeam ca acum am fi fost pe la capitolul 100, insa asta este. Imi pare rau ca datorita unor "big brother" nu mai scriem aici prea multe. Mai sint si alte modalitati de a tine legatura: mess-ul, telefoanele, oricum ceea ce poate ca se crede nu s-a intimplat. Inca sintem impreuna, dar nu in ochii celor care ne urmaresc mai ceva ca FBI-ul sau CIA (vezi capitolul 73) [:D] Sintem mult prea vesele pentru inimile mult prea negre ale unora, care au ca principala preocupare urmaritul pe forum si datul in cap in casa noastra.

Stii cum e vorba aia: cel mai destept cedeaza. Noi am ramas in continuare cu distractia, ele cu deshtu'n gura ca nu mai au pe cine alerga. Uite asa va creste si productia de biciclete medicinale...[:D]

 

****************************************************************

 

[ruga] Drum bun, licurici iubit!id="size3">id="green"> [ruga]

 

 

Mishaid="red"> mami fericita de [copil] Alexandru (14.03.2008)id="blue">

 

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...