Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietenie la Plesneala..*78*..La Multi Ani!


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui misha71
Si mie mi-e dor de vremurile alea cind rideam de ne tineam de burta. Chiar ma gindeam ca acum am fi fost pe la capitolul 100, insa asta este. Imi pare rau ca datorita unor "big brother" nu mai scriem aici prea multe. Mai sint si alte modalitati de a tine legatura: mess-ul, telefoanele, oricum ceea ce poate ca se crede nu s-a intimplat. Inca sintem impreuna, dar nu in ochii celor care ne urmaresc mai ceva ca FBI-ul sau CIA (vezi capitolul 73) [:D] Sintem mult prea vesele pentru inimile mult prea negre ale unora, care au ca principala preocupare urmaritul pe forum si datul in cap in casa noastra. Stii cum e vorba aia: cel mai destept cedeaza. Noi am ramas in continuare cu distractia, ele cu deshtu'n gura ca nu mai au pe cine alerga. Uite asa va creste si productia de biciclete medicinale...[:D]
****************************************************************
[ruga] Drum bun, licurici iubit!id="size3">id="green"> [ruga]
Mishaid="red"> mami fericita de [copil] Alexandru (14.03.2008)id="blue">excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]
align="right" id="quote2">[:-)))][:-)))][:-)))]Ma,la mine o venit Mos Nicolae cu cadouri frumoase si trandafir rosu cu scrisoare romantica.Hai na!! Pe kalashnikov nu l-am vazut la fata[:D],is pe stop[:I]La noi pe strada se lucreaza asfaltu,si e nebunie numai tractoare si camioane asa ca fiiu-miu a devenit foarte frapat de ele.Are deja un set de tractoare,un tractor enorm unde isi pune minimasinutele tarate in ditamai camionu.Si Mosu Nicolae ia mai adus un tractor la colectie,cu telecomanda,ridica singru de pe jos obiecte.Ehh!! 2 ore a tinut ma.Record!!Irinaid="purple"> mamica sefului mic Pierre-Sebastienid="teal">
[aerob][foto][tv]Perle de shef!!id="blue"> *Miracolul nostru*[bebic]id="brown">id="Script MT Bold">id="size3">
id="left">
"If you wanna make the world a better place, take a look at yourself and make a change!"Michael Jackson id="Trebuchet MS">id="red">id="size1">
id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata, [cafea], ceai?

Eu n-am cu ce sa ma laud, ma umplu de nervi ca pe calc. cel nou ma loghez f. greu, uneori ma las pagubasa[q]. De acasa nu apuc sa intru, feciorul cel mare si-a facut blog si de cand ajunge acasa pana se culca bloguieste la greu [bang]! Dani e in vacanta impusa, de vineri i-au aparut niste bubite (alergie la ceva alimente), iar ieri cand l-am dus la dr. l-a gasit cu gatul in pioneze, asa ca sta acasa. Noroc ca lipsesc multi copii si d-na nu preda, ca altfel era greu de recuperat. Iar eu si sotul ne luptam cu criza [bang].

Mosul i-a adus lui Dani placa de skateboard mult dorita si dulciuri, iar adultilor doar cioco.

Cam atat am avut de raportat.

Ma bucur ca sunteti bine, va [pup] cu drag, o zi buna si o saptamana minunata va doresc.

 

Vicky

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui misha71
Si mie mi-e dor de vremurile alea cind rideam de ne tineam de burta. Chiar ma gindeam ca acum am fi fost pe la capitolul 100, insa asta este. Imi pare rau ca datorita unor "big brother" nu mai scriem aici prea multe. Mai sint si alte modalitati de a tine legatura: mess-ul, telefoanele, oricum ceea ce poate ca se crede nu s-a intimplat. Inca sintem impreuna, dar nu in ochii celor care ne urmaresc mai ceva ca FBI-ul sau CIA (vezi capitolul 73) [:D] Sintem mult prea vesele pentru inimile mult prea negre ale unora, care au ca principala preocupare urmaritul pe forum si datul in cap in casa noastra. Stii cum e vorba aia: cel mai destept cedeaza. Noi am ramas in continuare cu distractia, ele cu deshtu'n gura ca nu mai au pe cine alerga. Uite asa va creste si productia de biciclete medicinale...[:D]
****************************************************************
[ruga] Drum bun, licurici iubit!id="size3">id="green"> [ruga]
Mishaid="red"> mami fericita de [copil] Alexandru (14.03.2008)id="blue">excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]
align="right" id="quote2"> 'neata! Misho, penalizare! pentru asta o cafea nemteasca de-aia de care-ti place tie!![cafea][cafea][cafea]spor la pedalat! ma reprofilez si eu, aseara a venit barbatul cu ceva de la mos nicolae, eu pretentioasa i-am sps ca vreau bicicleta! d'aia de se pune in camera si dai la pedale, sau ma rog te faci ca dai! "pai si cine te impiedica sa ti-o cumperi???"-a venit replica de la dansul. sa aveti o zi cu soare, la noi abia se lumineaza![batetoba][batetoba]Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue">[comoara]cont pay-pal:mihaela77oprea@yahoo.comid="navy">VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITAid="red">id="size3">[bonjovi]
M-am nascut pentru succes!id="size3">id="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

Desi habar nu am de ce a murit aproape acest minunat subiect, vad ca cineva lipseste si stiu ca la un moment dat era suparata. Asa ca fac si eu niste conexiuni...

Noi suntem bine, mai am trei zile de dus copil la scoala, dupa care il deportez in Ploiesti la sorela mea, sa isi faca de cap toata vacanta. Si la noi se simte criza, dar totusi a venit mosul cu ce si-a dorit (nimic extra pretentios). Acum am aflat ca trebuie sa ii cumparam pt la scoala roata olarului[bang], si eu ziceam sa fie cadou de Craciun...

In rest bine, sanatosi, asteptam sa trecem de luna ianuarie, care va fi criminala dpdv al datoriilor, si dupa aia calculam daca mai suntem normali.

Pup toate fetele, si sper sa isi revina minunatul subiect la viata.id="maroon">

 

Fiecare sut....e un pas inainte!!! id="blue">

 

http://www.flickr.com/photos/aliclara/

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui aliclara
Buna dimineata!Desi habar nu am de ce a murit aproape acest minunat subiect, vad ca cineva lipseste si stiu ca la un moment dat era suparata. Asa ca fac si eu niste conexiuni...Pup toate fetele, si sper sa isi revina minunatul subiect la viata.id="maroon">
align="right" id="quote2">lipsesc mai multe persoane.......asta e viata, fiecare isi alege un drum, apoi ii apar alte oportunitati in fata si alege alt drum. e libertatea fiecaruia. ceea ce este foarte trist si neplacut pentru mine, este atunci cand cineva jigneste grosolan......si nu mai comentez!prieteniile se leaga intre oameni destul de usor, dar apoi trebuie intretinute de ambele parti, iar o relatie de prietenie buna necesita implicarea ambelor parti. aici s-au legat prietenii frumoase, ne-am intalnit in real iar prietenia s-a legat mai strans. si mai este un aspect, atunci cand simti ca mereu este cineva in coasta ta si nu te poti desfasura asa cum simti, cauti alte cai de comunicare. care slava cerului exista astazi din belsug.fetele de aici nu sufera nici una ca nu mai scriu, cel mai tare sufera cei care ne-au citit, probabil.[batetoba][batetoba]Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue">[comoara]cont pay-pal:mihaela77oprea@yahoo.comid="navy">VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITAid="red">id="size3">[bonjovi]
M-am nascut pentru succes!id="size3">id="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dragelor,

am reusit sa-i programez pe amandoi la spitalul militar Bucuresti la dr Carstocea.Astfel pe 28 ian 2010 la ora 16,30 suntem acolo(100 ron /copil consultatia).

 

Vom vedea ce ni se va spune pentru amandoi sper sa ma lamureasca si sa ia hotararea buna pentru copii mei.

 


Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,BazarBogdanid="blue">,Varsta lui Donu' Bodo

id="blue">,Varsta Isabella-Elenaid="red">

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la

Dumnezeu imposibilul!

id="red">

id="Script MT Bold">id="size4">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui rhoneea

Ma,la mine o venit Mos Nicolae cu cadouri frumoase si trandafir rosu cu scrisoare romantica.Hai na!! Pe kalashnikov nu l-am vazut la fata[:D],is pe stop[:I]

La noi pe strada se lucreaza asfaltu,si e nebunie numai tractoare si camioane asa ca fiiu-miu a devenit foarte frapat de ele.Are deja un set de tractoare,un tractor enorm unde isi pune minimasinutele tarate in ditamai camionu.Si Mosu Nicolae ia mai adus un tractor la colectie,cu telecomanda,ridica singru de pe jos obiecte.Ehh!! 2 ore a tinut ma.Record!!

Irinaid="purple"> mamica sefului mic Pierre-Sebastienid="teal">

align="right" id="quote2">
Irinuco, cum a venit moshu cu un trandafir rosu? Trebuia sa vina ori cu trei, ori cu portocale [:-)))]

Sa stii ca e record sa tina 2 ore. La Alex jucariile nu tin mai mult de 10 minute, pina descopera el de unde se pot desface TOTAL.

****************************************************************



[ruga] Drum bun, licurici iubit!id="size3">id="green"> [ruga]



Mishaid="red"> mami fericita de [copil] Alexandru (14.03.2008)id="blue">

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vic [pup] si sanatate multa lui Dani! Acum, daca tot sta acasa, ar putea si el sa primeasca vizite....[:D] Clau! Esti acasa?id="size1">

 

kari, pai tu nu stii ca cel mai frumos cadou ti-l faci singura? [:D] Adi s-a lasat de sportul asta cind si-a dat seama ca da banii degeaba.

 

aliclara ti-e dor de burlacie? fara copii? ntz! ntz! ntz! [pk]

 

dodo mult succes la spital. Sa fie bine! [pup]

 

****************************************************************

 

[ruga] Drum bun, licurici iubit!id="size3">id="green"> [ruga]

 

 

Mishaid="red"> mami fericita de [copil] Alexandru (14.03.2008)id="blue">

 

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! O [cafea]autohtona primiti sau vreti numai de la Kari, autentic nemtia?

Mai Misha, daca Dani ar fi sanatos, poate ar primi vizite, dar cine se incumeta sa-l viziteze cand e racit [:D]? Dar sunt sigura ca daca ar auzi ca vine Clau la el, s-ar insanatosi brusc [;)].

In privinta cadourilor, pana acum nu am avut motive sa nu fiu multumita de ce-am primit de la sot. Il felicit pe aceasta cale [:I].

Dodo, bafta la consultatie. Dr. Carstocea e greu de prins, dar e un medic f. bun, si eu sunt operata cu laser tot de dansul. Doamne-ajuta sa fie bine. Multi [pup].

[pup][grup]. O zi buna va doresc.

 

Vicky

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...