Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietenie la Plesneala..*78*..La Multi Ani!


Recommended Posts

hallo,

 

care a trimis zapada la mine? sa stiu sa-i multumesc! hai iesiti din barlog, vin colindatorii indata! pregatiti covrigi, nuci si mere!

 

 

 

[batetoba][batetoba]Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue">[comoara]

 

cont pay-pal:mihaela77oprea@yahoo.comid="navy">

 

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITAid="red">id="size3">[bonjovi]

 

 

M-am nascut pentru succes!id="size3">id="purple">

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui kariguld
hallo,care a trimis zapada la mine? sa stiu sa-i multumesc! hai iesiti din barlog, vin colindatorii indata! pregatiti covrigi, nuci si mere![batetoba][batetoba]Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue">[comoara]cont pay-pal:mihaela77oprea@yahoo.comid="navy">VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITAid="red">id="size3">[bonjovi]
M-am nascut pentru succes!id="size3">id="purple">
align="right" id="quote2">neata! ce covrigi, nuci si mere ca-ti dau copiii cu ele in cap. Daca nu dai bani (ceva mai consistent) iti mai strica si usa. Mi-e dor de Craciunul de altadata cind mirosea a cozonac acasa la bunica, era zapada cit casa si nimeni nu mai comenta nimic ca se circula greu, aveam vesnic hainele ude si inghetate spre disperarea parintilor si bunicilor, iar saniuta era cea mai buna prietena, care ma ducea oriunde doream eu. Am avut intotdeauna un mare regret: nu am avut bunici la tara si eram invidioasa pe colegii mei cind veneau cu povesti din vacanta la bunici.[:D]
****************************************************************
[ruga] Drum bun, licurici iubit!id="size3">id="green"> [ruga]
Mishaid="red"> mami fericita de [copil] Alexandru (14.03.2008)id="blue">excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Misho stai linistita ca nici eu n-am avut parte de bunici la tara insa era bun si derdelusul din Moghioros,cazematele din gradina blocului si omuletii de zapada pe care-i facea tata pe pervaz ca sa ma faca sa intru in casa.

 

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!id="red">id="size2">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata, inca?

 

mai e putin! .....nici eu n-am avut bunicii aproape, erau tare departe...dar asa e viata..........

 

Misho, pregateste maruntisul atunci! eu vin la tine la colindat, dar vreau nuci, mere si cozonac!

 

 

 

[batetoba][batetoba]Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue">[comoara]

 

cont pay-pal:mihaela77oprea@yahoo.comid="navy">

 

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITAid="red">id="size3">[bonjovi]

 

 

M-am nascut pentru succes!id="size3">id="purple">

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hallo fetelor,

 

haideti sa dam o mana de ajutor la campania asta http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=140720&whichpage=26.

Alex mai are nevoie de 2500 euro pentru a pleca la operatie in Israel, la sfarsitul lunii ianuarie!

stiu ca toate avem nevoi, dar putin cu putin se aduna![flo][flo]

 

ALEX, operatie pe cord! id="size3">id="red">

2500 euro, 31 ianuarie!id="red">

 

*********************

[batetoba][batetoba]Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue">[comoara]

 

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITAid="red">id="size3">[bonjovi]

 

 

M-am nascut pentru succes!id="size3">id="purple">

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

noi am cam absentat,dar motivat....am avut o perioada mai plina,eu am facut cursuri de manichiura pedichiura si manichiura aplicata(unghii false),am dat si examenul pe 30 nov,l-am luat,acum trebuie sa ma apuc de treaba,sa pun in practica ce am invatat....

copii au fost foarte bolnavi amandoi(andreea a fost atat de bolnava incat a lipsit si de la teza de la matematica,din nefericire o va da singura in ianaurie,pana atunci meditatii,ca stam cam rau la capitolul matematica),au fost pe antibiotic,insa acum sunt bine,au ramas cu o tuse,mai rara ce-i drept...iar eu de abia ieri am reusit sa-mi fac curatenie generala(am reusit in sfarsit sa ne punem parchet in sufragerie,stateam cu pachetele de parchet in balcon in vara,asa ca ne-a hotarat,sa-l punem inainte de Craciun),am renovat sufrageria,dar mizerie s-a facut in toata casa....am zis ca daca tot scoatem tot din camera sa punem parchetul,sa reparam si sa zugravim si peretii, si ca sa fie treaba completa,pt ca vechiul sifonier a fost desfacut si montat de n ori,am hotarat sa facem si un sifonier nou,asa ca mi-am facut ditamai hardughia pe tot peretele de 3,50...asta ca sa nu ma mai plang ca nu am loc sa-mi pun hainele.... am reusit sa pun si toate hainele la loc in sifonier....asa ca mi-a mai ramas doar mancarea de Craciun de facut si ceva cumparaturi,pe care le-am finalizat astazi si cat a fost Andreea plecata la meditatii,Mihaita la terapie si Paul la servici am profitat de am impachetat si cadourile....

 

va urez craciun fericit,un an nou mai bun si sanatate si mult noroc!

 

 

 

 

cont pay-pal:mihaela77oprea@yahoo.comid="navy">

 

MIHAELA [mamica] DE [zana] ANDREEA(03.04.1997) SI [bonjovi] MIHAITA(25.09.2003)

Blogul lui Mihaitaid="red">

Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT

A&M

 

 

[comoara]BAZARUL ALINEI DONESCU

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Panamea! Ce faci soro? Disparusi in ceatza? Ce fac copiii? [pup][pup][pup]

 

****************************************************************

 

[ruga] Drum bun, licurici iubit!id="size3">id="green"> [ruga]

 

 

Mishaid="red"> mami fericita de [copil] Alexandru (14.03.2008)id="blue">

 

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Craciun fericit id="red">va doresc din tot sufletul!

[flo][flo][flo]

 

sa fiti sanatosi/sanatoase si sa aveti masa imbelsugata[pup]

 

Alaturi de SONIA[floare3]

si MIHAITA are nevoie de noi,BLOGUL LUI MIHAITA[floare3]

si nu in ultimul rand donu'Bodo[floare3]

 

Vioid="purple"> [trombon], mamica lui MIHNEAid="blue"> [avion] viitor "descoperitor" de infinit

 

__________________________________________________

Pastreaza-ti gandurile pozitive, pentru ca aceste ganduri vor deveni cuvinte.

Pastreaza-ti vorbele pozitive, pentru ca aceste vorbe se pot transforma in actiuni.

Pastreaza-ti actiunile pozitive, pentru ca aceste actiuni pot deveni obiceiuri.

Pastreaza-ti obiceiurile pozitive, pentru ca acestea pot deveni modul tau de a trai.

Pastreaza-ti modul de viata pozitiv, pentru ca acest mod de viata poate deveni destinul tau.id="size2">

Mahadma Gandhi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hallo, lume noua!!!!!!!!!! "panamea" ai aparut in sfarsit! esti intara lui Santa? [pup]

 

va doresc un Craciun cu bucurie si binecuvantare, sanatate si impliniri alaturi de familiile voastre, de copii de toti cei care va sunt dragi.

 

ALEX, operatie pe cord! id="size3">id="red">

2500 euro, 31 ianuarie!id="red">

 

*********************

[batetoba][batetoba]Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue">[comoara]

 

VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITAid="red">id="size3">[bonjovi]

 

 

M-am nascut pentru succes!id="size3">id="purple">

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...