Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Prietenie la Plesneala..*78*..La Multi Ani!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui kokiy
Kari, tradu-ne si noua de ce rade tanti asta [:D]http://www.youtube.com/watch?v=RXZEAE-YzME&feature=player_embedded**************************************Iulia , mami de [zana]Claudia (12.12.01) si [bonjovi]Razvan (08.06.07)
align="right" id="quote2">poate era careva dezbracat pe acolo, ea prezenta vremea. ceva deosebit n-a spus.
ALEX, operatie pe cord! id="size3">id="red">
2500 euro, 31 ianuarie!id="red">
*********************[batetoba][batetoba]Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue">[comoara]VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITAid="red">id="size3">[bonjovi]
M-am nascut pentru succes!id="size3">id="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui kokiy
[bibe] ce puii mei mananca putzoshi astia de arata asa de bine http://www.ellf.ru/other/24109-vse-jeti-devushki...-16-foto.html**************************************Iulia , mami de [zana]Claudia (12.12.01) si [bonjovi]Razvan (08.06.07)
align="right" id="quote2">chinezii prin natura lor sunt slabi. ei nu mananca ca europenii sau americanii, stilul lor de alimentatie e altfel. iar fetele alea n-au mai mult de 22 de ani. in comparatie cu noi...care am mai si nascut.
ALEX, operatie pe cord! id="size3">id="red">
2500 euro, 31 ianuarie!id="red">
*********************[batetoba][batetoba]Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue">[comoara]VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITAid="red">id="size3">[bonjovi]
M-am nascut pentru succes!id="size3">id="purple">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui kariguld
Citat:
citat din mesajul lui kokiy
[bibe] ce puii mei mananca putzoshi astia de arata asa de bine http://www.ellf.ru/other/24109-vse-jeti-devushki...-16-foto.html**************************************Iulia , mami de [zana]Claudia (12.12.01) si [bonjovi]Razvan (08.06.07)
align="right" id="quote2">chinezii prin natura lor sunt slabi. ei nu mananca ca europenii sau americanii, stilul lor de alimentatie e altfel. iar fetele alea n-au mai mult de 22 de ani. in comparatie cu noi...care am mai si nascut.[pofta]
ALEX, operatie pe cord! id="size3">id="red">
2500 euro, 31 ianuarie!id="red">
*********************[batetoba][batetoba]Bazar pt Mihaitaid="size3">id="blue">[comoara]VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITAid="red">id="size3">[bonjovi]
M-am nascut pentru succes!id="size3">id="purple">
align="right" id="quote2">Doamna ma scuzati ,dar fetele alea e baieti ...asta era curiozitatea mea,ce mananca de arata asa bine [:-)))]**************************************Iulia , mami de [zana]Claudia (12.12.01) si [bonjovi]Razvan (08.06.07)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui kariguld
Citat:
citat din mesajul lui kokiy
[bibe] ce puii mei mananca putzoshi astia de arata asa de bine http://www.ellf.ru/other/24109-vse-jeti-devushki...-16-foto.html
align="right" id="quote2">chinezii prin natura lor sunt slabi. ei nu mananca ca europenii sau americanii, stilul lor de alimentatie e altfel. iar fetele alea n-au mai mult de 22 de ani. in comparatie cu noi...care am mai si nascut.
align="right" id="quote2"> uite la ea! a si gasit repede motivul [:-)))]
****************************************************************
[ruga] Drum bun, licurici iubit!id="size3">id="green"> [ruga]
Mishaid="red"> mami fericita de [copil] Alexandru (14.03.2008)id="blue">excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

CIRCULARA

 

"Stimati angajati,

 

Va rugam sa recoltati si sa predati fiecare la departamentul resurse umane 2 ml. de sange si 2 g . fecale, deoarece dorim sa stabilim daca aveti munca in sange sau va cacati pe ea.

 

CONDUCEREA"

 

****************************************************************

 

[ruga] Drum bun, licurici iubit!id="size3">id="green"> [ruga]

 

 

Mishaid="red"> mami fericita de [copil] Alexandru (14.03.2008)id="blue">

 

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Un tip, incepator in ale golfului, se rataceste pe la jumatatea terenului de golf. Din fericire intalneste o femeie, si o roaga sa-l ajute sa se orienteze.

- Uitati, domnule, dumneavoastra sunteti cu o gaura in urma mea. Cum eu sunt la 6, dumneavoastra sunteti la 5.

Omul fericit se pune din nou la joc, dar dupa un timp se pierde iarasi.

Intamplarea face ca intalneste aceeasi femeie si o roaga inca odata sa-l orienteze.

- Continuati sa fiti cu o gaura in urma mea, cum eu sunt la 8, dumneavoastra sunteti la 7.

Omul isi cere scuze, termina jocul si intra in Club unde o vede pe tanara femeie. Ca semn de recunostinta, o invita sa ia ceva impreuna.

- Cu ce va ocupati? intreaba el ca sa sparga gheata..

- Nu am curaj sa va spun, fiindca toti oamenii carora le povestesc rad de mine.

- Aveti cuvantul meu ca n-am sa rad de dumneavoastra!

- Ei, bine, vand tampoane.

Tipul incepe sa rada nestapanit atragand atentia celor din jur.

- Scuzati-ma ca m-am amuzat asa tare, dar eu vand hartie igienica, si dupa cum se vede, sunt iarasi cu o gaura in urma dumneavoastra!

 

****************************************************************

 

[ruga] Drum bun, licurici iubit!id="size3">id="green"> [ruga]

 

 

Mishaid="red"> mami fericita de [copil] Alexandru (14.03.2008)id="blue">

 

excesul de pufuleti, bomboane si IGIENIZARE dauneaza grav sanatatii [flo](LadyJ)[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...