Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cavaleri si zane de iulie - august 2005 * 3 *


Recommended Posts

Ica tu femeie ce vrei sa spui?Mi-ar parea tare rau sa ni te alaturi si tu in grupul mamelor singure...[pup]Dulce de tot!Sau la tine calculatorul nu se deschide?[:D] Oricum,sa sti ca noi suntem aici,indiferent cand vei vrea,sti unde ne gasesti. [pup]cele doua fete de peste ocean cu mult darg! Noi am terminat trebile pt seara asta,asa ca am intrat sa va spunem noapte buna,sa visati frumos! nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 } http://community.webshots.com/user/nicoll_mada MMN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

'Neata mamici de [zana]-e si de [cavaler] -i! Poftiti la [cafea] [cafea] [cafea]... multa, tare, neagra si fierbinte [pofta]... ca, io am nevoie [|)] mare. Nu reusii sa ma odihnesc prea bine as-noapte si-s cheauna rau [q]... m-o "napadit" stresul facultatii (si nu numai...) cu neste cosmaruri uracioase si atacuri de panica nasparlii [starwars]... la 01.00 noaptea ma trezii brusc din somn superinspaimantata [soc]... si nu prea mai reusii sa dorm dupa aia... ufffff [:(]... Mno, io dusai poznasul la gradi... mai au zilele astea si p'orma gata... si observai ca e din ce in ce mai frig afara [xx(]... pacat ca nu ninge... dar burniteaza... cam nasol... eh, [:-@]... Nicoll, [pup] dulce sa treaca supararea de pe ziua de ieri. Naspa rau cu termenul pus asa de tarziu [bang]... tocmai in aprilie [:0]... ntzzz, ntzzz... te [grup] cu drag, ca sa ai rabdare si sa fie totul bine chiar daca va veti lungi atat de mult [:(]. [pup] la toate trei gagicile si sa ai servici usor azi [floare3]. Ica, deci si tu esti cu schimbatul garderobei [:D] ca mine? [pup] dulce si voua. Numai bine [floare3]. [pup] dulce la toate mamicile si s-aveti o zi frumoasa [flo2]! Poate mai revin pe aici... mai tarziu... [pup]
[;)] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=124503"]Mi se spune "argint viu"...[/url] [;)] ~*~*~*~*~ [:D] [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/foxfoxcdb20050824_-8_My+little+fox++is.png"]Oare ce varsta avem?!?[/url] [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata fetele,haideti sa va invit la [cafea],inca incerc sa deschid ochii ca sa ma apuc si eu de treba. Nimic nou in peisaj,doar ca ne-am stabilit tinutele pt serbare,amandoua fetele vor purta acelasi tip de rochita,trimise de sora mea.Iar la Codri se adauga costumul de vulipta. Cam atat pt moment,va astept pe aici. [pup] copii si mamicile! nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 } http://community.webshots.com/user/nicoll_mada MMN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nicoll, m-ai ratat [:D]... Serbare frumoasa si placuta sa aveti vineri [pup]. Bravos pt. costumatii [:)]. Va dorim sa vina [aho] -ul de la gradi cat mai incarcat [olala]. La toti copilasii, de altfel, sa vina [aho] -ul cat mai bogat in daruri [pk] & [olala]. Gata. Ma duc la trebile mele... nu cred ca mai apar azi pe icisa [:D]... O zi buna va doresc la toate! [pup] & [recevere]
[;)] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=124503"]Mi se spune "argint viu"...[/url] [;)] ~*~*~*~*~ [:D] [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/foxfoxcdb20050824_-8_My+little+fox++is.png"]Oare ce varsta avem?!?[/url] [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cryna da duamna mea,te ratai.Multumim frumos pt toate gandurile si dam [pup] maaare sa treaca panica si gandurili naspa. Ica hai ca nu am sters mesajul de aseara,dar acum,cand scrise Cryna pricepu si "tranta" din mine.Pupicii erau pt mine,faza cu hainele pt Cryna.Mde,capul a functionat fara singurul neuron,era in pauza.[bang][pup] si sper ca nu te-ai suparat pe mine. nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 } http://community.webshots.com/user/nicoll_mada MMN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

'Neataid="red"> mamici de [zana]-e si de [cavaler] -i! Haideti repede la [cafea] -luta!!! Ca nu zabovesc mult pe aici [:D]... fug la trebi repede, repede... ca, azi au nu stiu ce sedinta la gradi si la 11.00 deja tre'sa iau poznasul... nici n-am timp de "invarteala" [:-)))] & [bang]... eh, [:-@]... oricum, azi is ceva mai bine [:)]... deci, poftiti la [cafea], [cit], [pepsi], [papica]... poftiti, poftiti [pup].

 

Va doresc s-aveti o zi buna si frumoasa! [pup] & [hia]

 

 

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)] ~*~*~*~*~id="limegreen"> [:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

id="Script MT Bold">id="size3">

"Nu merita sa plangi pentru nimeni iar, cel care merita nu te va face sa plangi." - Gabriel Garcia Marquezid="Times New Roman">
id="maroon">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am venit la chemare Cryna .Cam tarziu,dar multumim oricum. Eu sunt azi destul de zorita,trebuie sa dau banii la munca si apoi sa merg la cumparaturi pt pers auxiliar de la gradi,basca sa iau costumul de vulpe al lui Codri. Acum fug sa gasesc pe net meciul de handbal al Romaniei [RO] [pup] nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 } http://community.webshots.com/user/nicoll_mada MMN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua fetelor,

 

N-am mai dat demult pe aici, blocaj pe creier insa din cind in cind am si dorinta pozitiva de-a ma dezmetici. E activitate frumoasa zilele astea, se strecoara si din spiritul sarbatorilor de Craciun, luminile si decoratiile din oras, de la ferestrele caselor, la birou nu mai e asa mult de munca, urmeaza si vacanta din Roamania, toata lumea e mai relaxata. Am planuri de weekend si arata foarte bine, simbata as vrea sa ajung la o petrecere pt copii de Craciun organizata de Insitutul Cultural Roman iar duminica e o intilnire intre iubitorii de carti, organizata de o romanca, pentru romani in principal dar nu numai, sunt si straini participanti, se cheama Book Exchange, dam carti cu imprumut unul altuia. Ma duc macar sa-mi culeg cartile date din Ianuarie 2009, ca de atunci n-am mai izbutit sa ajung desi e intilnire lunara. Tiiii, ce repede trecu anul!!!!

 

Iar simbata viitoare, ta ta ta,[pk] in sfirist ajungem la un teatru de copii, Gruffalo se cheama, e o poveste destul de celebra aici si foarte iscusita, despre un soricel istet care scapa de monstruosul de Grufallo prin tot felul de siretlicuri inteligente, mergem in familie, toti 3, bilete super ieftine, 11 lire. Iar Duminica viitoare e petrecerea de Craciun intre colegi si invitatii lor, am facut si Secret Santa, ne cumparam cvadouri dupa ce-am tras biletele sa vedem care cui ii cumpara.

 

Ca un copilas ma bucur si eu de toate planurile astea. Incolo ne ploua in casa ca s-a stricat acoperisul si ne va costa gramada de bani sa-l reparam.

 

Yasmin nu are serbare de Craciun, astia din clasele mai mari ca ea da, au in schimb Singing in penultima zi de gradi. Vad ca-n Romania aveti gramada de manifestari, faceti aranjamente, costume, cumparat cadouri pina si pentru personalul auxiliar. L ace criza e in Romania si cum cred ca stai tu cu banii Nicolle, cred ca numai de asta nu-ti arde....dar obiceiurile sunt mai puternice ca propria vointa.

 

La multi ani tie Nicollid="red"> de Sf Nicolae si la toti copilasii numiti asa, si la mamici daca sunt! Stiu ca trebuie sa-ti fie greu cu divortul, si material si psihic, dar tu dai tot ce-i mai bun din tine si-o faci c-o daruire exemplara. Eu cred ca acolo Sus cineva le vede pe toate.

 

Crynaid="red">, atacuri de panica? Linisteste-te surioara moldoveanca! Nu stiu cum...e mai degraba o urare!

 

Si eu ma adaug in clubul ingrasatelor din pragul Craciunului, musai sa slabesc ca sa fac loc bucatelor de sarbatori, astea vor fi ca o lege nescrisa a anului.

 

Am o prietena din Romania care s-a decis sa vina aici la mine, s-o ia de la capat, nu mai rezista psihic in Romania, e si mama singura, sper s-o pot ajuta.

 

Va pup pe toate cu mult drag si trec la chestiuni profesionale.[flo]

 

 

 

 

Adesea omul se plange ca a vorbit; nu se va plange ca a tacut." (Plutarh

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Yasmariid="red">, multumesc frumos de urari [pup] & [flo]. Eh, 'oi videa io cum 'oi reusi sa ma linistesc [:D]...

Si, asa-i [^]... zbura repede anulllll, ptiiiii [:-)))]...

Va dorim s-aveti parte de cat mai multa distractie odata cu realizarea tuturor planurilor de weekend, mersul la petreceri, intalneli, teatru, "singing", etc., [cool]! Succes cu reparatul acoperisului si cu datul kilelor jos [greutati]. Bafta si la manuta de ajutor acordata prietenei tale [flo]. Te mai asteptam pe la noi [;)]. [pup]

 

Si, o dedicatie muzicala pt. toate mamicile [:)]:

 

[tube]
[/tube]

 

Va [pup] pe toate de noapte buna. S-aveti un somn usor [nani] si vise frumoase! [pup]

 

 

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)] ~*~*~*~*~id="limegreen"> [:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

id="Script MT Bold">id="size3">

"Nu merita sa plangi pentru nimeni iar, cel care merita nu te va face sa plangi." - Gabriel Garcia Marquezid="Times New Roman">
id="maroon">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata mamicilor de [cavaler] -i si de [zana]-e! Poftiti la [cafea] -luta, daca facurati ochi... Daca nu facurati ochi inca [|)], atunci faceti desteptarea [bum]! Io, n-am nik nou de raportat pe ziua de astazi... am intrat doar sa va urez o zi frumoasa si s-aveti un weekend placut si linistit! [pup] & [hia]
[;)] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=124503"]Mi se spune "argint viu"...[/url] [;)] ~*~*~*~*~ [:D] [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/foxfoxcdb20050824_-8_My+little+fox++is.png"]Oare ce varsta avem?!?[/url] [:D]
"Nu merita sa plangi pentru nimeni iar, cel care merita nu te va face sa plangi." - Gabriel Garcia Marquez
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...