Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cavaleri si zane de iulie - august 2005 * 3 *


Recommended Posts

Buna dimineata!Gata Cryna sunt aici!Multumim de cafeluta![pup]dulce sa treaca starea rea! Yasmari [pup] si [flo]Multumesc mult de tot,sincer,m-ai facut sa-mi apara lacrimi in ochi.[asia] Sa aveti distractie placuta,atat voi cat si Yasmin,in toate activitatile pe care le veti avea.Si sa reparati acoperisul cat de repede se poate.Cat despre slabit...eu tin pumnii stransi de tot,poate imi spui si mie cum faci daca reusesti.Ca eu una fac o perioada abdomene,trece febra musculara si ma opresc[bang] Se vede ca esti un om deosebit,m-as bucura mult sa-ti poti ajuta prietena. Si da,ai dreptate tu cu cadourile,dar o data ce suntem in colectivitate si a fost opinia majoritati[:-@]...ma supun ce sa fac[alcool]Nu vreau sa fie fata marginalizata sau privita altfel.Sa vad cum o sa scot camasa de la anul,cand va incepe si Stefi gradi.Numai plata taxei va smulge o treime din salariul meu.Dar asa cum spui tu,poate cu ajutor de acolo de sus,voi avea sansa sa pot sa le ofer fetelor nu luna dupa cer,nu visez la asta si sincer nici nu as vrea sa le obisnuiesc cu totul la nas,dar macar strictul necesar pt o viata decenta.Oricum,eu una iti multumesc din suflet pt faptul ca mai ai timp sa te gandesti si la noi.[asia] Azi avem serbarea[bis],fetele doar despre asta au vorbit si-l asteapta pe Mos.Diseara voi veni cu amanunte. In alta ordine de idei,pt maine si-a anuntat vizita "domnul tata".Sper sa nu fie cazul de discutii si sa nu se lungeasca.Nu am vrut sa-i interzic sa vina,nu mi se pare ca am eu acest drept.Sper ca fetele sa reactioneze bine dupa plecarea lui si sa nu sufere. Gata,merg sa mai fac cate ceva,[pup] nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 } http://community.webshots.com/user/nicoll_mada MMN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

 

Seara bunaid="red"> mamicilor! Va poftesc la o ciocolata fierbinte sau un capuccino cald [pofta]! Ce doriti [cit]...

 

Nicollid="red">, asteptam impresiile de la serbare [olala]! Sigur Mosul o venit booogaaat [pk] [pk]!

Tinem pumnii [grup] pt. vizita de maine a taticului... va dorim sa fie totul bine, fara neplaceri si numai cu urmari placute pt. zanicile tale [pup] & [floare3].

 

 

S-aveti o seara frumoasa cu totii/toatele [pup] & [hia]! Si un weekend placut [flo]!

 

 

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)] ~*~*~*~*~id="limegreen"> [:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

id="Script MT Bold">id="size3">

"Nu merita sa plangi pentru nimeni iar, cel care merita nu te va face sa plangi." - Gabriel Garcia Marquezid="Times New Roman">
id="maroon">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata fetele!Desi la munca,haideti la o [cafea],sa va povestesc despre serbare.

Ei...si fu si serbarea...frumos,foarte frumos,jos palaria si pt cadrele didactice,care chiar de nu au avut program comun(nu prea se inteleg) au muncit cu copii si s-a vazut,jos palaria pt parinti,toti au gasit costume f frumoase copiilor si cel mai important JOS PALARIA IN FATA COPIILOR,care au redat super totul.Si asa de frumos!!!

Ceva nebunie a fost si la noi in momentul in care a venit mosul.Fiecare parinte vroia sa fie aproape sa faca poza copliului cu mosul,cei ce-si primisera deja cadoul nu mai aveau rabdare sa il desfaca,putina harababura la sfrasit.

Dupa amiaza am sa pun si poze,eu am fost incantata de fata mea.A fost o vulpe frumoasa foc(de,fiecare "vulpoaica" isi lauda puiul),am sa demonstrez cu poza,a jucat destul de bine(putea vb putin mai tare),iar la partea a doua a serbarii am fost mandra ca a rostit cel mai tare si mai corect ca exprimare poezia.O poezie super,in spiritul Craciunului.

Si de Stefi am fost mandra,a imbracat-o mami direct in rochita de printesa,a stat la poze inclusiv cu colegele Codrutei,dar s-a zmiorcait putin cand a venit Mosul si avem doar o pozica ceva mai neclara din acest motiv.Una peste alta,am incheiat frumos un semestru scolar zic eu reusit si el.

Acum la faza cu taticul...cred ca va ramane doar o vizita anuntata,pana acum nu a sunat ca ar fi ajuns si...cert e ca nu prea ar mai avea trenuri cu care sa ajunga de aici inainte.Ma rog,bine ca nu am apucat sa le spun fetelor,al 6-lea simt si-a spus cuvantul.

Va [pup],pe mai tarziu!

 

nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }

http://community.webshots.com/user/nicoll_mada

MMN

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna mamici de [cavaler] -i si de [zana]-e! Gata. Suntem in mod oficial [:D] in vacantaaaaa [pk] [pk]... si de la gradi si de la facultate [:)]... Va invit la un capuccino seratic [cit]... sau la o ciocolata fierbinte [pofta]... ce doriti [flo]. Nicoll, ma bucur mult ca ati avut o serbare atat de reusita [cool]! Asteptam sa ne arati si niste pozici [:p]! Ca sa vedem si noi vulpita si printesa [olala]... numai bine [pup]. Va doresc la toate o seara de sambata cat mai placuta si mai linistita [pup]! Si, s-aveti si o duminica frumoasa [flo]! [pup]
[;)] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=124503"]Mi se spune "argint viu"...[/url] [;)] ~*~*~*~*~ [:D] [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/foxfoxcdb20050824_-8_My+little+fox++is.png"]Oare ce varsta avem?!?[/url] [:D]
"Nu merita sa plangi pentru nimeni iar, cel care merita nu te va face sa plangi." - Gabriel Garcia Marquez
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua,ddragelor!

 

 

[hopsieu] Hop si noi!

 

M-a scos din barlog Mada cu mandrele ei![olala]

Sunt asa de frumoase si de dulciiiii!

Sa-ti fie sanatoase si sa te bucuri de ele![flo][pup]

 

Fetele au fost virusate ....regulamentar[bang]....acum sunt ok!

Dari ma sperie uneori cu cata maturitate gandeste!

Au inceput sa se joace impreuna...chit ca se mai articuleaza reciproc[alcool], eu m-am apucat de o scoala de masaj, si sunt tare incantata...in sfarsit fac si eu ceva ce-mi place![olala]

FAc masaj somatic...de intretinere, de relaxare si anticelulitic...reflexoterapie si recuperare medicala[:D]...asa ca se cheama ca sunt iar studenta, ca terminam prin vara cu lucrare de diploma si examen de licenta [:)]

 

Dari n-a fost la serbare din cauza de convalescenta....n-am riscat ca dupa 1 saptamana in care am nebulizat-o la greu sa agate altceva cand abia isi revenise.....oricum serbarea a fost fara parinti...o sa vina mosul acasa....daca e cuminte[:D]

 

Pupicei tuturor....ma duc sa bag de-=o ciorbita ceva si de legume la cuptor cu aripioare crocante![pup][pup][pup]

 

Irda

 

cu [zana] Daria 13 iulie 2005 si bebe Antonia 23 mai 2008

 

Poze Daria si Antonia [foto]

Nasterea Antoniei

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Seara bunaid="red"> mamicilor!

 

Nicollid="red">, multumim fain de pozici [flo]! [pup] -am dulce, dulce vulpita si printesa ta [olala]! Sa-ti traiasca zanicile [asia]! [pup]

 

Irdaid="red">, mult succes la "studenteala" [flo]. Bafta multa la examene si sa iei licenta cu nota maxima [majoreta]! [pup] -am dulce, dulce si zanicile tale, ca sa fie cuminti si sa le aduca Mosul muuulte daruri [pk]. Numai bine si sanatate multa [pup].

 

La noi... nik nou [:D]... poznasul se bucura de vacanta [8D]... asteptam ninsoarea [*]... cea adevarata, care se si depune... ca, pana amu, doar a fulguit olecutica si atat [:(]... cat despre Mosul, "no comment" [:-)))]... ca, m-a "terminat" [poc] Robert de cand il tot asteapta [:D]... ptiiiii...

 

 

Va [pup] pe toate si va doresc o seara de duminica cat mai placuta si cat mai linistita [floare3]! S-aveti si o noapte plina de vise frumoase [olala] si un somn odihnitor [nani]! Pa. [pup] & [hia]

 

 

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)] ~*~*~*~*~id="limegreen"> [:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

id="Script MT Bold">id="size3">

"Nu merita sa plangi pentru nimeni iar, cel care merita nu te va face sa plangi." - Gabriel Garcia Marquezid="Times New Roman">
id="maroon">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata buna si o sapotamana minunata!

Dragelor eu ieri v-am citit de pe telefon,nu mi-a mers netul de l aromtelecom nici sa-l bati.M-am certat cu aia de raspund la reclamatii,le-am spus ca cel putin o data,de doua ori eu raman fara net pe luna.Stiu de la echipele ce vin pe teren ca e chestie de cabluri pe retea,de la noi nu au multi net si nu se indura sa schimbe reteaua.Acum astept sa vina sa vaza ce si cum.Iar dupa tel nu am reusit sa ma loghez,nu gaseam rubrica.

Va multumim frumos pt aprecieri[asia][flo].

Irda id="red">[pup] dulce si minunile tale!Asa este,se mai articuleaza ele,dar momentele in care se joaca impreuna sunt delicioase.Ma bucur ca acum sunteti sanatoase si sunt sigura ca mosul va gasi fetele cuminti,asa ca sacul trebuie sa fie plin.Pentru mami tinem pumnii sa fie o studenta exceptionala,conteaza ca faci ce-ti place.

Ica id="red">la voi cum e cu serbarea,mosul ce pregateste?[pup]

Cryna id="red">va prindem din urma cu intrebarile despre mos,eu sper sa reusesc printre picaturi sa fac bradul pana sambata si sambata sa vina mosul.Este ultima zi cand unchiul care se imbraca in mos este in tara,eu vreau tare mult sa apara fizic.

Va [pup],vorbim mai tarziu!

 

nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }

http://community.webshots.com/user/nicoll_mada

MMN

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...