Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cavaleri si zane de iulie - august 2005 * 3 *


Recommended Posts

 

'Neataid="red"> si de la mine! [hia]

 

Nicollid="red">, multa bafta la impodobit bradul [pegeam]! Sa vina Mosul superincarcat [pk]! Servici usor sa ai azi [floare3].

 

[pup] la toate mamicile si la toti cavalerii si zanicile si va doresc o zi frumoasa si o saptamana cat mai buna! [pup] & [hia]

 

 

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)] ~*~*~*~*~id="limegreen"> [:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

id="Script MT Bold">id="size3">

"Nu merita sa plangi pentru nimeni iar, cel care merita nu te va face sa plangi." - Gabriel Garcia Marquezid="Times New Roman">
id="maroon">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata!

 

Nicollid="red">, superbe fetele tale! Costumul Codrutei f, reusit iar ei ea il punea f, bine in valoare. A fost o vulpitza extraordinara! Ma bucur ca ati avut asa o serbare reusita. Pupam mica actritza! [pup]

 

Eu nu am mai scris ca nu prea mai aveam noutati. Copii sanatosi, la gradi, noi la munci. 'Same shit', vorba aia. Vineri au avut si copiii mei serbare, fara parinti, doar un nene care i-a filmat pt noi. CD-ul insa o sa il primim dupa sarbatori probabil. Eu m-am bucurat ca au facut asa, pt ca au putut copii sa se bucure de cantecele de dansuri fara bruiajul parintilor. Mosul a stat la discutii lungi cu ei si s-au jucat (cica s-au tavalit toti , inclusiv mosul pe jos [alcool]), le-a adus la toti cadouri la fel si a iesit f, bine din ce mi-au spus copiii.

 

Ieri am impodobit si noi bradul toti 4 si, normal, cei mici au fost f. incantati de operatiune. Marti insa ii ducem pe copii la parintii mei, ca ei au vacantza, dar noi inca muncim cu drag si spor si aici nu prea are cine sa stea cu ei. In we asta avem petrecerea de Craciun a firmei la care lucrez eu.

 

Irdaid="red"> [pup] bine ai revenit! Spor la ce faci tu la scoala si cand termini, te astept si la mine! Am niste dureri de shale de la statul la birou toata ziua, ceva de groaza. si niste celulita de 'omorat', deci de munca ai avea [:D]. Sanatate multa la fete!

 

Crynaid="red"> vacantza placuta si cu zapada lui Robert!

Ica, Yasmariid="red"> va pup tare si pe voi si pe mandrutzele voastre! Spor la toate! [pup]

Andreeaid="red"> [grup] suntem alaturi de tine, lasa ca trec si noptile nedormite si vin zilele in care copiii o sa se joace impreuna si tu nici nu o sa stii ca ii ai in casa. [pup]

 

 

Editez, ca am uitat sa spun ca avem si noi pozici mai noi puse aici: http://laurasn.shutterfly.com/gemeniirb/363

 


Licitatie pentru tricou 'Dependent DC' - salvati o viata!id="red">


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)

Cugetari gemene, Fotografiile noastre Poveste cu shtrumphi

 

'Cos what I feel is the only truth for meid="size1">id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata,va ofer o [cafea] cu cafea sau ceai,fiecare ce prefera.

La noi e zapada,chiar zicea mama ca va avea zi grea cu fetele care vor vrea sa se joace.Si sania inca nu e scoasa[:D].Abia astept,poate mai gasesc zapada sa facem si un om de zapada.

Parca eu as fi copil...[:I]Mi-ar fi placut sa fiu acasa sa le vad mutritele cand vedeau zapada.Stefi acum va pricepe mai bine ce inseamna,sigur nu-si aminteste de anul trecut.

[pup],va astept sa ne povestiti cum e la voi!

 

nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }

http://community.webshots.com/user/nicoll_mada

MMN

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

'Neataid="red"> si de la mine!

 

Multam de coffee Nicollid="red"> [pup]. La noi a nins ceva mai putin... a nins as-noapte dar s-a depus foooarte putin... eh, sa speram ca va mai ninge [:)]... servici usor sa ai azi [flo].

 

Lauraid="red">, vizionai pozele cu shtrumphii tai [olala] [olala]. Multumim fain pt. delectarea ochilor [flo] si [pup] -am dulce nazdravanii. Sarbatori fericite [aho], atat la tara cu bunicii (parintii), cat si la firma cu colegii [:)]!

 

 

[pup] si o zi buna la toate mamicile! [pup] & [hia]

 

 

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)] ~*~*~*~*~id="limegreen"> [:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

id="Script MT Bold">id="size3">

"Nu merita sa plangi pentru nimeni iar, cel care merita nu te va face sa plangi." - Gabriel Garcia Marquezid="Times New Roman">
id="maroon">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata!

Si noi ne bucuram ca in sfarsit avem zapada!! Distratie mare la bulgareala si saniush copiilor! [pup]

 


Licitatie pentru tricou 'Dependent DC' - salvati o viata!id="red">


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)

Cugetari gemene, Fotografiile noastre Poveste cu shtrumphi

 

'Cos what I feel is the only truth for meid="size1">id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura scuze [asia],mii de scuze,dar dimineata zici ca am fost cazuta in cap.Vazusem mesajul tau,dar nu's unde mi-a fost capulMultumim mult pt aprecieri[pup] Ma bucur ca ati avut serbare frumoasa,chiar daca voi,parintii ati fost privati de bucuria generala.Felicitari pt impodobitul bradului si petrecere frumoasa la firma. Inca o data imi cer scuze pt dimi!Si cum Crina zise de poze la voi,merg sa bag si eu un ochi. Eu in seara asta nu am mai iesit afara,am ajuns inghetata,dar fetele nu au ratat sania impreuna cu tataie. Va pupam si va dorim o seara buna! nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 } http://community.webshots.com/user/nicoll_mada MMN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata buna fetele!Haideti ca vin cu [cafea] fierbinte sa ne incalzim putin.Tare rece e si la noi si inca ninge.Am vb cu Codri si deja intreba cand merge afara.[:D]Ce fericire pe copii! Ca eu una am facut o ora si jumatate de acasa pana la munca.Pe DN nici urma de utilaje sau sare sau nisip.Ale nostre autoritati cred ca inca nu reailzeza ce e afara. [pup],o zi usoara! nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 } http://community.webshots.com/user/nicoll_mada MMN
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna!

Nicolleid="red"> [pup] esti extraordinara! De ce sa-ti ceri scuze de la mine? Stai linistita, ca nici eu nu apuc sa raspund la fiecare in parte. Nu-ti mai cere scuze, ca nu ai pt ce!

 

Noi am fost sa ducem copiii la ai mei si am crezut ca ramanem pe acolo din cauza ninsorii. La Piatra ninge de 48 de ore neintrerupt. Si aici dezapzirea e sublima, doar ca lipseste cu desavarsire [bang]. Drumul pana la mama il facem in mod normal in 2:30, maxim 3 ore. Acum am facut 4ore la dus si 5 la intors. Jale ...

Bine macar ca am reusit sa ajungem acasa cu bine, copiii au ramas fara probleme la bunici, deja si-au 'intrat in mana' la vizite, fugareli pe afara, rasturnat casa bunicilor cu fundul in sus. [:D]

 


Licitatie pentru tricou 'Dependent DC' - salvati o viata!id="red">


Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)

Cugetari gemene, Fotografiile noastre Poveste cu shtrumphi

 

'Cos what I feel is the only truth for meid="size1">id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna!

Laura id="red">[flo]Dar ideea este ca citisem si...s-a volatilizat din cap.[:D]

Bine ca ati ajuns acasa cu bine.Cat despre gemeni sa aiba vacanta frumoasa,sa se bucure de zapada si sa tina bunicii "in priza".

La noi totul este ok,nimic nou.

Sunt franta,mai vb maine,noapte buna!

 

nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }

http://community.webshots.com/user/nicoll_mada

MMN

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura, vacanta la bunici [q] noi va invidiem, sper insa sa se bucure puiutii tai. Nicoll, aici serbare de mos nu prea exista, adica a avut o mini-ceva la gradi de anul trecut, dar fara costume, doar niste cornite de ren la fiecare copil si au cantat. Eu n-am fost ca am studiat [bang] anul asta n-as rata insa se petrece in stil tipic quebecos - adica merg copii imbracati in pijamale la gradi si il asteapta pe mos. Asa au facut si la prima gradi unde doamna era romanca si apoi am primit CD si-am vazut soricelul timid. Si la noi ninge, ca in poezia lui Cosbuc - ziua ninge, noaptea ninge, dimineata ninge iara [:D] Nu f tare insa atat cat sa avem permanet zapada, plus ca temperaturile f scazute inlatura orice sansa ca zapada sa se topeasca. Acum cautam sanie, sau il asteptam pe mos sa aduca una [:)] Ce faci te si face. Ce spui sa si infaptuiesti!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...