Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cavaleri si zane de iulie - august 2005 * 3 *


Recommended Posts

 

'Neataid="red"> tuturor si de la mine!

 

Sorcova, vesela

Sa traiti, sa traiti,

Întru multi ani fericiti

Si ca pomii sa-nfloriti

Si ca ei sa-mbatrâniti

Si ca toamna cea bogata;

Fie casa-ndestulata.

Tot cu mesele întinse,

Cu facliile aprinse,

Sa petreceti împreuna,

Pâna-n veci cu voie buna.

[cheers] "LA MUUULTI ANI!" 2010id="red"> [cheers]

 

Multumim tuturorid="red"> pt. toate urarile [flo] si va dorim si voua un An Nou cat mai minunat! [pup]

 

Nicollid="red">, multam fain de coffee [pup] si de tot restul tratatiei [flo]. Buuun [pofta]...

 

Va [pup] pe toateid="red"> si va doresc o zi frumoasa si un inceput de an nou superbun! [pup]

 

 

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)] ~*~*~*~*~id="limegreen"> [:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

id="Script MT Bold">id="size3">

"Nu merita sa plangi pentru nimeni iar, cel care merita nu te va face sa plangi." - Gabriel Garcia Marquezid="Times New Roman">
id="maroon">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna seara,

 

Craciunul l-am petrecut acasa la caldurica cu mama si baietelul meu. A venit si mosul , mai sarac e adevarat dar a venit nu ne-a uitat. Eu am avut parte de un revelion minunat, acasa in pijamale cu fiul meu, a fost SUPERB ! M-a minuna puiul cand auzea cite o melodie populara ridica mainile in sus chiuind si se punea pe dans. Era haios, acum imi pare rau rau ca nu am fost pe faza sa filmez dar nu mai am nicio caseta goala.Am rezistat pana la doua noaptea, oricum la tv a fost iar un program de revelion nereusit, si am dormit printre zgomotele de petarde.

Maine incepem 'viciile' adica servicile David gradi eu la job. Am adaugat la semnatura un album de poze DECEMBRIE 2009 in care apare si cel mai mic nepotel Alex si nasicii lui David,Maria si Filip. Vizionare placuta !

 

Poze cu noi la http://community.webshots.com/user/valydavid

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Zi buna si de la noi!Cam grea miscarea,mobilizarea pe la noi pe aici.

Vali id="red">[pup],un dulce David,dar si nepotelul.Are niste ochisori mari si frumosi[olala]

Ma bucur ca v-au fost frumoase si linistite sarbatorile,cam in aceeasi situatie am fost si noi.

Eu inca sunt acasa,joi si vineri merg sa dau comenzile de marfa,iar de luni intram in paine la modul deplin si hotarat.Abia de luni va merge si Codri la gradi,nu am de ce sa o duc daca eu stau acasa.

[pup] si va asteptam sa ne povestiti cum v-au fost sarbatorile!

 

nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }

http://community.webshots.com/user/nicoll_mada

MMN

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

[hopsieu]

Ziua bunaid="red"> la toate mamicile de [cavaler] -i si de [zana]-e!

 

Valyid="red">, multumim pt. poze [flo]. Frumos tare Mosuletul [aho] ala mic [olala], care iti aduse atata bucurie si fericire in noaptea de Revelion [pup]... si, la fel, frumusel e si cel mai mic nepotel [olala], sa va traiasca ochiosul [;)]. Servicii usoare la amandoi si un an nou plin de impliniri [pup].

Nicollid="red">, relaxare placuta in continuare alaturi de zanicile tale [pup]. Io, maine voi duce poznasul la gradi, ca azi nu reusii [|)]...

Sarbatorile fura frumoase si la noi [pk], dupa cum stii [:D]... pline de mosafiri [olala]... si de Craciun [8D]... si de Revelion [8D]... iar, de Revelion fu acasa tooot familionul meu [olala]...

 

 

Va [pup] pe toateid="red"> si va doresc o zi frumoasa si cat mai placuta, un inceput de saptamana cat mai bun! [pup]

 

 

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)] ~*~*~*~*~id="limegreen"> [:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

id="Script MT Bold">id="size3">

"Nu merita sa plangi pentru nimeni iar, cel care merita nu te va face sa plangi." - Gabriel Garcia Marquezid="Times New Roman">
id="maroon">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!!!Pentru inceput va servesc cu o [cafea],poate va atrag putin pe aici,caci subiectul nostru a cam luat-o la vale.Haideti,va astept la prezenta pe 2010!!!

Iar acum uram La Multi Ani!!!Sanatate,impliniri si bucurii pentru cei ce poarta numele de Ion si Ioana si pentru cei ce poarta nume ce deriva de la Ion si Ioana,amintindu-i pe

[bis]Luca Ioan,baietelul Albinutzzei[bis]

[bis]Sebastian Ionut,baietelul Daniei.Nicol[bis]

[bis]Rita Ioana,sora lui Matei,fetita lui Starchi[bis]

[bis]Ica1975,mami de Christine[bis]id="red">

Ica id="red">nu stiu daca am gresit amintindu-te,dar si daca am facut-o,tot te uram,no,nu strica si te asteptam[pup]

 

Noi inca nu am mers la gradi,am mai lungit vacanta cu o saptamana,abia de luni mergem.In schimb am fost si am vorbit sa o inscriu si pe Stefi la gradi si nu cred ca vor fi probeleme desi inscrierile se fac oficial de la 1Martie,dar vom duce actele cam peste o luna.

Va [pup] si va asteptam!

 

nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }

http://community.webshots.com/user/nicoll_mada

MMN

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

[si-eu]

 

Ziua bunaid="red"> la toate mamicile de [cavaler] -i si de [zana]-e!

 

[pepsi] "La multi ani!"id="red"> [cheers] si de la mine tuturor celor care poarta numele de [flo2] Ionid="blue">/Ioanaid="red"> [flo], plus derivatele (Ionel, Ioanichie, Ioan, Ionut, Ionica, Ionela, Nelu, Nela, Nica, Oana, Onuta, Ioannis, Ianos, Ivan, Ivana, Iana, Gianina, Gianni, Giovanni, Janina, Jana, Janos, Jean, Jeana, Jeanot, Jovanni, Johanna, Juan, Juana, Juanito, Johan, Yanni, Yannos, etc., etc.).

 

Nicollid="red">, vacanta placuta in continuare lui Codri [8D] si bafta multa cu inscrierea lui Stefi la gradi [pup]. Servici usor sa ai azi [flo].

 

Noi, nik nou de raportat [:D]... poate altadata [:)]...

 

[pup] la toateid="red"> mamicile si s-aveti o zi cat mai buna si mai placuta! [pup]

 

 

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)] ~*~*~*~*~id="limegreen"> [:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

id="Script MT Bold">id="size3">

"Nu merita sa plangi pentru nimeni iar, cel care merita nu te va face sa plangi." - Gabriel Garcia Marquezid="Times New Roman">
id="maroon">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani!

Sa imi traiasca cu numele Oanici- soarele meu iubit& sora mea draga! xxx both

Sa va traiasca cu numele sarbatoritii de azi! pupicei

 

ALAPTATUL HELPLINEid="size3">id="red">

 


[mamica]de piticotu' uriash id="size3">id="purple">id="Book Antiqua">

 

m-am facut maricicaid="red">id="size3">

 

 

POVESTEA MINUNIIid="green">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!Va ofer o [cafea]rapida si revin cu multe scuze si urez La Multi Ani,sanatate sa creasca mari si sa aiba noroc pentru inca doua [zana] ale noastre ce poarta numele de Oana:

[bis]Oana a Emeiaimee[bis]si

[bis]Oana a Cristianei[bis]id="size3">id="red">

 

Ieri am sarit fetele plecand de la o prietena ce poarta si ea acelasi nume,iar eu spunandu-i LMA mi-a spus ca nu are legatura,ca pe ea o cheama Oana.

Asa ca dragele mele Emaaimee si Cristiana[flo]si [asia].Sa va traiasac si sa va bucure![pup] si sper ca ma iertati pt omisiune!

Gata,merg la treaba[pup]

 

nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }

http://community.webshots.com/user/nicoll_mada

MMN

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare dragele mele!

Un an nou fericit, cu multe impliniri si sanatate!

 

Noi ne distram...butoi-out of butoi, butoi-out of butoi...an so on

 

In ultima saptamana m-am "distrat" cu febra Dariei....febra oleaca pana-n 40 C, 4 nopti de paza si o tuse pana la voma

 

Am mai citit p-aici si cand am vazut cati cpilasi mai mari si mai mititei sunt cu varicela....am zis...hait! asta o fi...

 

Dupa ce am asteptat-o 4 zile sa apara o eruptie ceva,m-am apucat sa-i dau fetii antibiotic ca nu scapa e o febra si o tuse urata...la 2 zile ii apar bubite pe corp,dar dupa a 2-a doza de antbiotic n-a mai facut febra

 

Ieri am luat-o de-o aripa si la dr cu ea....m-am dus bou si-am venit ...2 boi

Tusea...cica e pe trecute asa a se "drege" si cu sirop chior de patlagina, la plamani e ok, febra...o fi fost ceva viral, bubele.....n-au legatura cu cele mai sus mentionate....cica au mutra de alergie la ceva nu de varicela!

Partea buna in toate astea e ca printre picaturi am reusit s-o aduc mai aprope de casa cu gradi....ca pierdeam 2ore e zi numai s-o duc si so aduc de la gradi si o mai caram si pe Antonia dupa mine si ca daca e alergie ii trec bubele in cateva zile nu in 2 saptamani ca la varicela!

Asa ca speram ca pe un a marti.....maxim miercuri sa incepem gradi noua.

 

Ma bucur ca a veni mosul cu daruri la voi!

Conteaza sa fie din inima, nu multe si scumpe!

 

 

Pupicei tuturor!

 

Irda

 

cu [zana] Daria 13 iulie 2005 si bebe Antonia 23 mai 2008

 

Poze Daria si Antonia [foto]

Nasterea Antoniei

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bis][s]La Multi Ani,sa fi sanatoasa micuta Ilinca Maria,sa ii bucuri pe parintii tai cu tot ceea ce faci si impreuna cu fratiorul Tudor sa le incununati viata!!!id="size3">id="red">[s][bis]

Andre_ea id="red">sa-ti traiasca mamico si sa te bucuri de ei.![pup]

 

Irda id="red">[pup] sa treaca oboseala!Sanatate multa pt Dari,sa se faca repede bine si sa poata merge la gradi.Important este ca a cedat febra si ca fata e mult mai bine.Felicitari ca ati reusit sa o mutati mai aproape,iti va fi si tie mai usor.[pup]cu drag!

 

nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }

http://community.webshots.com/user/nicoll_mada

MMN

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...