Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cavaleri si zane de iulie - august 2005 * 3 *


Recommended Posts

Chiar daca cu intarziere,uram din tot sufletul [bis][s]La Multi Ani,sanatate,multe impliniri si realizari alaturi de surioara si parinti pentru Miruna,surioara de Cristina,fetite de Mitubid="red">[s][bis]

Andre_ea id="red">si eu uitasem sa mentionez de aranjamentele voastre[olala].CAt despre parul Ilincai,asteapta,cu rabdare.Eu a sa pot sa'i fac Codrutei codite asa,mai adevarate ,am stat aproape 4 ani.

Laura id="red">[pup].Da,cred ca ati avut un adevarat spectacol cu ei facand casuta.Si saracul tati...care se grabea.DAr ceea ce cred ca este f placut este sa'i vezi colaborand intre ei,facandu-si planul si punandu-l in aplicare.

Irda id="red">cam tot atat avem si noi inaltime,doar la kg aveam la un mom dat,acum vreo 4 luni 18kg.Zice ca vrea sa fie manechin[:D]

Noi va [pup]

 

nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }

http://community.webshots.com/user/nicoll_mada

MMN

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

 

[si-eu]

 

[s] "La muuulti ani!"id="red"> [s] Miruna id="red">(mitub)id="purple">, chiar daca cu o zi intarziere [:I]id="size1">! Sa cresti mare si frumoasa, sanatoasa si desteapta [zana] si sa aduci familiei tale o gramada de bucurii si impliniri [pk]! [pup] & [pepsi] & [disco]id="brown">

 

 

[pup] la toateid="red"> mamicile si s-aveti o duminica frumoasa si relaxanta! [pup] & [hia]

 

 

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)] ~*~*~*~*~id="limegreen"> [:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

id="Script MT Bold">id="size3">

"Nu merita sa plangi pentru nimeni iar, cel care merita nu te va face sa plangi." - Gabriel Garcia Marquezid="Times New Roman">
id="maroon">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Madaid="red">, ce manechin la 18 kg? Ca fi-miu are 17kg si-i baiat. Bine si mofturi la mancare cat cuprinde. Macar cu Ilinca am avut noroc. Ea e la polul opus, daca te vede in mana cu farfurie, castron, ceva de dus la gura, imediat se iteste si ea sa-i dai.

 


Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005 si Ilinca- 09.01.2009

am tot ce am visat[9cer]id="teal">

 

Delu Prichindelu' id="blue">

Prichindutaid="size1">

 

Speranta si incredere pentru David

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata buna fetele!Va dau o [cafea] sa ne incalzim asa de dimineata,ca la noi e frigulet.

Andre_ea id="red">vreau sa-ti spun ca mie mi se pare destul de slabuta Codri,asa cand ridica mainile,parca m-as descurca sa-i 'numar coastele.[:D]Si daca tot am fost noi la gimnastica de gravi impreuna,las' ca-i facem manechini pe amandoi.[:)]Bucura-te ca Ilinca papa,asa suntem si noi cu Stefi.Chiar gluesc si le zic ca pe una o face mama manechis si pe una judoka[:D]

Azi nu am dus fata la gradi,frig si circulatie grea.Am lasat-o la caldurica,sa o "nerveze " pe mamaie[:D]

Va [pup] si sa aveti o zi buna!

 

nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }

http://community.webshots.com/user/nicoll_mada

MMN

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Soricica mea are 101 cm si 15.5 kg, vad ca si puiuta Laurei e cam tot asa. Eu ma bucur ca a luat si ea 1 kg din vara si incerc sa n-o presez cu mancarea. Bine, ea are obrajei de soricel si burtica si osatura mare, in rest ... aproape betigas, poarta inca hainute de 3 ani.

 

Da-mi minte sa fac voia Ta, Doamne!

id="red"> id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara mamici,

 

 

N-am mai scris de la inceput de an , am fost preocupata de gasirea unui job si inca mai caut. David e ok, merge la gradi a inceput sa scrie literele deocamdata pe cele de tipar ieri a scris de exemplu TOM si a venit sa imi spuna ca el a scris Tom si Jerry. Imi cere in fiecare seara sa-i citesc o poveste inainte de culcare si eu ma bucur, imi place sa-l vad interesat. A inceput sa inventeze si el povestioare , de exemplu imi spunea intr-o zi ca el este printul care vine sa o salveze pe mami lui de vrajitorul cel rau. ( care o fi vrajitorul rau habar nu am dar era David haios foc).

Noi am trecut recent printr-un necaz decesul bunicului meu. In primava ra ne-am despartit de bunica si acum s-a dus si el grabit sa nu o lase singura. Sunt buimacita, obosita incerc sa ma gandesc ca asa a scapat de dureri insa. Azi a avut loc inmormantarea.Pana ma obisnuiesc cu ideea ca bunicii mei, cei alaturi de care eu am copilarit in primii 7 ani, nu mai sunt, o sa mai treaca ceva vreme. David nu s-a speriat chiar a invatat singurel semnul crucii si la sfarsitul slujbei dascalul si preotul au sugerat in gluma ca ar fi bine sa le dau lor copilul meu sa-l faca preot. Am zimbit si le-am spus ca nu imi dau copilul e singura mea bucurie poate nu ar fi trebuit sa raspund asa dar asta mi-a trecut prin cap atunci. L-au mangaiat pe David pe cap si au declarat amndoi ca abea asteapta sa il mai vada la urmatoarele pomeniri ce vor veni. Cand ma gandesc ca voi vedea de acum curtea goala ma apuca plansul iar.

Inchei aici, mii de scuze daca v-am intristat, ma duc sa-i fac baie lui David si apoi nani caci suntem franti.

 

Poze cu noi la http://community.webshots.com/user/valydavid

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

'Neataid="red"> mamici de [zana]-e si de [cavaler] -i! Pofiti la [cafea] -luta de weekend [asia]! [cafea], [cit], [pepsi], ceai [pahar], o gustarica [papica], o [fum]... poftiti, poftiti...

 

Valyid="red">, sincere condoleanteid="black"> [ruga] pt. pierderea bunicului... bravo lui David [pup], ca fu baiat curajos. Iti doresc sa ai parte de multa putere, ca sa treci cu bine peste aceasta durere [flo]... muuult succes cu gasitul job-ului [majoreta]... numai bine [pup].

 

Celelalteid="red"> mamici, [hia] & [pup] la toate. Va doresc un weekend fain si relaxant! Numai bine la toata lumeaid="red"> [pup].

[recevere]

 

 

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)] ~*~*~*~*~id="limegreen"> [:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

id="Script MT Bold">id="size3">

"Nu merita sa plangi pentru nimeni iar, cel care merita nu te va face sa plangi." - Gabriel Garcia Marquezid="Times New Roman">
id="maroon">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vali, condoleante. dumnezeu sa-l odihneasca.

nu am mai cantarit-o/masurat-o pe Oani, nu cred ca a crescut notabil. parca in capit. asta va scriam dimensiunile ei.

Andreea, am vazut-o pe Ilinca cum descarca Arca[olala]- o frumoasa mica. scump si Tudor, iar tu arati f bine. si mi-au iesit ochii dupa tort[pofta] nu imi zice ca tu l-ai facut!

btw, super emoticoane noi[:)]

va pup pe toate.

 

ALAPTATUL HELPLINEid="size3">id="red">

 


[mamica]de piticotu' uriash id="size3">id="purple">id="Book Antiqua">

 

m-am facut maricicaid="red">id="size3">

 

 

POVESTEA MINUNIIid="green">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara si de la noi!

Vali id="red">[ruga] sincere condoleante!id="black">[grup]tare pt tine!Esti o femeie tare si asa cum chiar tu ai spu,il ai pe David,o ai pe mama ta si chiar si pe noi.[pup] dulce pe amandoi!

Noi nu am avut calculator acasa o perioada,s-a prajit hardul,apoi la munca nu mai avem net...si ete asa am lipsit o perioada.

Suntem bine,Codri a stat acasa pe gerul asta si va sta si in saptamana de vacanta.

Dar voi pe unde umblati?Vreti sa va strig la catalog?Mai spuneti-ne pe unde va plimbati,ce fac copii,mai aratati niste poze.

[pup],noapte buna!

 

nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }

http://community.webshots.com/user/nicoll_mada

MMN

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...