Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cavaleri si zane de iulie - august 2005 * 3 *


Recommended Posts

 

'Neataid="red"> mamici de [zana]-e si de [cavaler] -i! Poftiti la [cafea] -luta de weekend! Poftiti, poftiti... [cafea], [cit], [pepsi], [fum], [papica], ceai [pahar]... ce doriti [pup]...

 

 

Mno, si de amu, poznasul e oficial in vacanta [:)]... ca, nici zilele trecute nu l-am mai dus, din cauza gerului [ninge]... prea putini copilasi... eh, [:-@] [:-@]... dar, de ieri, e oficiala vacanta [8D]... o saptamana, parca [:D]...

 

 

Va [pup] pe toateid="red"> si va doresc s-aveti un weekend superfain si linistit! [pup] & [hia]

 

 

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)] ~*~*~*~*~id="limegreen"> [:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

id="Script MT Bold">id="size3">

"Nu merita sa plangi pentru nimeni iar, cel care merita nu te va face sa plangi." - Gabriel Garcia Marquezid="Times New Roman">
id="maroon">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ziua buna de la noi!Venim sa va imbiem la o [cafea],sa mai apareti la vorba!

Ca eu mai am cateva min disponibile si gata trec sa invat putin.Sigur si Crynuta id="red">este adancita in carti,dar unde sunteti toate?Mey,cine,de ce si pe cine s-a suparat de ati abandonat asa de repede subiectul?Pai nu sunt decat max 6 luni de cand v-ati dat acordul si ati promis ca veti scrie...Va astept sa va respectati cuvantul fetelor.Macar o data pe saptamana,altfel va scriu iar...

[pup] pana una alta,ca sa nu va suparati pe mine prea tare.

Sa aveti o duminica frumoasa!

 

nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }

http://community.webshots.com/user/nicoll_mada

MMN

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Chiar daca o facem in avans,dar cine stie maine cand ajung,uram de azi

[bis][s]La Multi Ani,sa fi sanatoasa,plina de noroc si sa ai numai bucurii si impliniri frumoasa Matia Antonia,sora de Luca Ioan,bondarica si bondarel de Albinutzza!!!id="size3">id="red">[s][bis]Sa-ti traiasca Albinutzza id="red">fetita si baiatul,sa va bucurati cu totii de tot ce e mai bun!!!Si te asteptam mai des pe la noi,o poza,doua vorbe,hai doamna,amintesteti de cat de des scriam candva!

Cryna id="red">maine esti de responsabila de party si de capitol nou,pe seara apar si eu,[pup]

 

nicoll_mada [zana] Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si [copil] Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }

http://community.webshots.com/user/nicoll_mada

MMN

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

'Neata! 'Neata!id="red">

 

Avem party [:)]! Biiineee [pk]! Poate , totusi, se vor mobiliza si celelalte mamici la scris, daca e party [disco]... mno, vom vedea [:-@] cine si cum apare [:D]...

 

[pepsi] [s]"La multi ani!" id="red">[s] [pepsi] Maria Antoniaid="red"> (Albinutzzaid="green">)! Sa cresti mare, frumoasa [zana], desteapta foc si sa aduci fratiorului tau (Lucaid="blue">) si parintilor tai numai si numai bucurii, impliniri si muuulta fericire [pup]! [s]

 

[tube]http://www.youtube.com/watch?v=wFh-rX_Sfhs&feature=related[/tube]

 

[tube]http://www.youtube.com/watch?v=xx-Ia0kO-fk[/tube]

 

 

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="teal"> [;)] ~*~*~*~*~id="limegreen"> [:D] Oare ce varsta avem?!?id="green"> [:D]

id="Script MT Bold">id="size3">

"Nu merita sa plangi pentru nimeni iar, cel care merita nu te va face sa plangi." - Gabriel Garcia Marquezid="Times New Roman">
id="maroon">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Gata. Am dat drumul si la capitolas nou [:)]. Muuult spor [majoreta] la scris va doresc [pup] & [grup].

 

 

[bis] Cavaleriid="blue"> siid="purple"> zane de iulie - august 2005 * 4 *id="purple">id="red">id="size3"> [bis]

 

Si, va las si [cafea] -luta de inceput de saptamana! Deci: [cafea], [cit], [pepsi], [papica], ceai [pahar], [fum]... ce doriti [asia]...

 

Va [pup] pe toateid="red"> si va doresc o zi frumoasa si o saptamana superbuna! [pup] & [hia]

 

 

 

bbdeiulie_august2005

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...