Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >(638)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui luiza77
Netaza fetele...[pup] LIA am cicit ca vrei sa iti faci programare la doctor Albu , la Alcosan....as vrea sa te sfatuiesc sa te incarci cu multaaaaaaaaaaaa rabdare, eu am fost sambata la el pentru ecografia morfofetala, doctorul este de o ursuzenie rar intalnita, pentru banii pe care i-am dat nu am fost multumita deloc, in afara faptului ca este super ocupat , am avut programare la 13,30 si am intrat abia la ora 15,35, este foarte obosit si plictisit, si chiar vorbea ca daca mai vine una cu sterilitate care nu poate face copii el isi baga piciorul si pleaca acasa ca este foarte obosit, sa nu te astepti sa iti dea prea multe detalii, nu vorbeste absolut de loc cu pacientul, as fi vrut si eu pentru 480 de ron pe care i-am platit sa imi spuna macar ca copilul este bine, dezvoltat in parametrii normali...ceva....noroc ca are o asistenta tare dragutza si ea mi-a spus mai multe.....in schimb pe partea cealalta este un medic foarte bun care isi face foarte bine meseria.....nu as vrea sa-ti infranez dorinta de a merge la el, ci doar sa te pun in tema la ce sa te astepti.Te pup si iti doresc mult succesc. Va pupacesc pe toate[pup][pup][pup][pup][pup] [gravired] 23+ cu [baietel] Matei
sarutmana luiza sper sa fie mai binedispus cand ma duc la el cam cu cat timp inainte tre sa-mi fac programare? [url="http://community.webshots.com/album/574537775vHktVo"]pozulici[/url][foto] [url="http://www.fertilityfriend.com/home/2a85fe"]TB[/url] [url="http://4.bp.blogspot.com/_NDMEIWLQA0I/S_U9WP7U_WI/AAAAAAAAD_Q/SKMI51jb-Y8/s1600/1-barza.jpg"]Asteptam barza!![/url] Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine, Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mine Ajuta-ma sa sufar ajuta-ma sa lupt Si sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt. Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajuti Cu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus. Ma [ruga] la Bunul sa-mi daruiasca un [copil] sanatos ASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELOR
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

katy speram sa fim toate cu martisorul la purtator [:D]

 

pozulici[foto]

TBid="red"> Asteptam barza!!id="red">id="size4">

 

 

Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine,

Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mine

Ajuta-ma sa sufar ajuta-ma sa lupt

Si sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt.

Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajuti

Cu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus.id="size1">id="blue">id="red">

 

Ma [ruga] la Bunul sa-mi daruiasca un [copil] sanatos

 

 

ASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELORid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

Petru ca tot v'am povestit de testele mele de ovulatie am venit sa va spun ca ieri s'a pozitivat, in sfarsit! in mod normal cred ca ovulez azi....Acum ma doare destul de tare burta, de dimineata simteam o apasare in zona ovarelor...nu stiu daca e un semn de ovulatie pt ca am impresia ca si daca ma frig cu cafeaua mi se pare ca e un semn [:D]...

 

Va doresc o zi minunata! Fare stress si poate cu vesti bune!

 

 

MADA mamica de Emilyid="red"> 07/08/07

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lia eu mi-am facut programarea cu o luna inainte dat fiind faptul ca am facut morfofetala, acum pentru alte probleme nu stiu cu cat timp inaainte trebuie facuta programarea, dar macar cu o saptamana inainte cred ca trebuie sa te programaezi, oricum eu am fost intr-o zi de sambata si era foarte aglomerat, iar toata lumea era cu programare acolo, eu spun sa suni de astazi si sa te programezi cand consideri tu ....

 

[gravired] 23+ cu [baietel] Matei

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimi,fetele![colegi][colegi][colegi]

cafeluta am vazut ca e gata![:D]

 

lorena mult succes la interviu!

katy,ce vorbareata esti azi!

alina,stai linistita totul va fi bine!avem aceeasi varsta si abia astept sa avem si aceeasi situatie([bibe] in burtica)[:D][:D][:D]

va [pup][pup][pup] pe restul fetelor![flo]

 

2011 imi va aduce bebe mic!

o sa fiu [gravi]!

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

luiza ai PM [pup]

 

pozulici[foto]

TBid="red"> Asteptam barza!!id="red">id="size4">

 

 

Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine,

Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mine

Ajuta-ma sa sufar ajuta-ma sa lupt

Si sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt.

Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajuti

Cu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus.id="size1">id="blue">id="red">

 

Ma [ruga] la Bunul sa-mi daruiasca un [copil] sanatos

 

 

ASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELORid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...