Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >(638)


Recommended Posts

Neata fetelor[pup]

Aseara n-am mai intrat pentru ca m-am simtit ffff rau, iar sefii nu mi-au dat voie sa plec de la munca pe motivul ca nu are cine sa imi tina locul. Am facut febra 38, dureri de burta si de spate mari, nu puteam sa stau in picioare, tot ce mancam/beam vomitam.

Am fost sa vb cu dr ieri dupa ce mi-a iesit beta si mi-a zis ca e ok valoarea este 9250 si cea de dinainte 4093. Mi-a recomandat repaus macar 5 zile la pat si 1 paracetamol ieri dar numai 1 sa imi scada febra. Am transpirat aseara non-stop si m-am schimbat din ora in ora.. Niciodata nu mi-a fost asa rau.

Azi ma duc la medicul de familie sper sa imi dea concediu medical.

Va dau pupici de molipseala fara virusi !!! [pup][pup]

 

DD a facut o minune! Sunt o fost aspiranta optimista si [gravi]-duta fericita! id="red">5+

 

SILUAN TREBUIE SA TRAIASCA! DA-TI O MANA DE AJUTOR!!! id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui SS-Tzuky
Buna dimineata fete cucuiete![pup]Stiu ca n-am mai scris de ceva timp, dar va citesc in fiecare zi, nu m-am mutat inca la Odisee drept vorbind, pentru ca tot voi imi sunteti mai aproape[flo]Multumim Paula, de cafeluta din fiecare dimineata[cool]Am fost la eco saptamina trecuta (transvaginala), am vazut inimioara foarte clar, doc zice ca totul e ok - nu am avut spotting ca data trecuta - desi de data asta ma rog de fiecare data cind merg la toaleta...stiu ca e stupid, poate si pacat, dar stiti cum e cine s-a fript cu supa sufla si in iaurt [:-@]Inafara de dureri de sani, care si ele s-au cam calmat, si oboseala, care poate fi si din cauza muncii, nu prea am simptome...Uneori am o foame violenta as spune, si apoi, pina imi pregatesc ceva de mincare, deja nu mai pot inghiti nimic...Va urez o zi frumoasa! [pup][pup][pup][pup][pup][pup]8+
align="right" id="quote2">Felicitari inca odata pentru [bibe]Sa dea domnul sa fie bine pana la capat si nu te mai stresa , fi relaxata [pup]Ma bucur ca nu ai greturi si esti in general bine , sa fie asa toata sarcina [pk]Te mai asteptam sa ne mai dai detalii asa cred ca ne mai entuziasmezi [olala]Doamne ajuta-ne sa devenim mamici in 2011!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui AlinaBu
Neata fetelor[pup]Aseara n-am mai intrat pentru ca m-am simtit ffff rau, iar sefii nu mi-au dat voie sa plec de la munca pe motivul ca nu are cine sa imi tina locul. Am facut febra 38, dureri de burta si de spate mari, nu puteam sa stau in picioare, tot ce mancam/beam vomitam.Am fost sa vb cu dr ieri dupa ce mi-a iesit beta si mi-a zis ca e ok valoarea este 9250 si cea de dinainte 4093. Mi-a recomandat repaus macar 5 zile la pat si 1 paracetamol ieri dar numai 1 sa imi scada febra. Am transpirat aseara non-stop si m-am schimbat din ora in ora.. Niciodata nu mi-a fost asa rau.Azi ma duc la medicul de familie sper sa imi dea concediu medical.Va dau pupici de molipseala fara virusi !!! [pup][pup]DD a facut o minune! Sunt o fost aspiranta optimista si [gravi]-duta fericita! id="red">5+SILUAN TREBUIE SA TRAIASCA! DA-TI O MANA DE AJUTOR!!! id="red">
align="right" id="quote2">Alina ma bucur ca bebe e bine.Ai sa vezi ca vei scapa si de starea asta nasoala dupa concediul medical [pup]Doamne ajuta-ne sa devenim mamici in 2011!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata[pup]

 

Alina, ma bucur ca ti-a iesit bine beta..insanatosire grabnica si pupici pe burtici[pup]

 

********************************************

 

in curand,voi fi din nou[gravired]

 

First and foremost believe in yourself. The love and support you get from everyone else is just gravy.

http://www.youtube.com/watch?v=RU7w0Z35XEE&feature=related

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

helalau feteleeeeeee

afara a inceput sa ninga[:-@]

 

pozulici[foto]

TBid="red"> Asteptam barza!!id="red">id="size4">

 

 

Tu Maica si Fecioara primeste-ma la Tine,

Ca Tu esti Preacinstita, ma aperi si pe mine

Ajuta-ma sa sufar ajuta-ma sa lupt

Si sa ma rog la Tine cu glas neintrerupt.

Puternica Stapana, doar Tu poti sa ma ajuti

Cu ruga Ta fierbinte spre Fiul cel de Sus.id="size1">id="blue">id="red">

 

Ma [ruga] la Bunul sa-mi daruiasca un [copil] sanatos

 

 

ASPIRANTA PANA-N MADUVA OASELORid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sofia, vrei sa ne faci sa plangem? Wow, ce semnatura... [:(]

Nimic nu s-ar fi potrivit mai bine pt noi optimistele.[pup]

 

TTC

On voudrait bien un mini nous...

Will you love me in the December as you do in May, Will you love me in the good old fashioned way? When my hair has turned all gray, Will you kiss me then and say, That you love me in December as you do in May?id="purple">id="Book Antiqua">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gaby, ori de cate ori ma plang de vreo prostie ma uit la omul asta, sa-mi reamintesc ca de fapt problemele mele in comparatie cu ale lui nu exista..si cred ca asta ar trebui sa facem toti si sa invatam sa pretuim faptul ca suntem sanatosi si avem pe cineva iubit langa noi

 

de la ploaie ma apuca sentimentalismele astea..

 

va pup, ma apuc de sporturile mele ca altceva ciuciu..voi dati-i bataie cu [pathot]

 

 

 

********************************************

 

in curand,voi fi din nou[gravired]

 

First and foremost believe in yourself. The love and support you get from everyone else is just gravy.

http://www.youtube.com/watch?v=RU7w0Z35XEE&feature=related

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor

 

alina......ai grija de tine si de bebe......[mai][mai][mai][mai] ca iti dau bataita daca nu

tu esti cea mai importanta, pe ei nici macar nu ii intereseaza, astia isi vad doar interesele si multi multi bani....daca ne-am putea transforma in roboti pt ei fara alte novoi ar fi foarte fericiti.....mizerabilii

nu se merita sa faci nici cel mai mic sacrificiu, i-ati concediu daca ai nevoie si nu sta pana nu mai pot.....tipic romaneste....ca doar nu e firma ta, nu incasezi tu profitul.....si oricate sacrificii ai face tot asa te privesc.....fara pic de mila sau compasiune

nu stiu daca stii dar eu dupa ce un an de zile m-am sacrificat pt o firma (tot dom medical, o clinica), nu mi-am luat decat 5 zile de concediu tot anul si faceam ore suplimentare GRATIS, atunci cand am avut nevoie de spitalizare m-au dat afara..... si asta tot din cauza lor ca munceam 13-14 ore pe zi pana am cedat

 

asa ca puneti-va mereu pe primul loc ca nu o sa va faca nimeni statuie.....de multe ori nici macar un cuvant de multumire pt sacrificiu

 

[pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup]

 

Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s

 

[ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...