Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >(638)


Recommended Posts

eu nu am facut nimic la interviu....o aiureala si u am acceptat, chiar daca nu sunt in situatia in care sa refuz ceva dar asta....prea de tot

reprezentant vanzari.....aparatura medicala naturista si un aparat din ala costa 1600 euro.....si nu la medici, era pt persoane fizice, batrani

mi-e una nu mi-a inspirat deloc incredere procedura, nefiind testata si multe altele

nu imi sta in fire sa prostesc lumea sa cumpere un aparat care eu una nu il aprob

 

asa ca mai caut

acum sunt cazuta rau in butoi....cu capacul pus.....sper sa treaca repede

sophia.....foarte bine ai zis......nu suntem recunoscatori pt ce avem......sot, viata, sanatatea (cat de cat) [bang]

ar trebui sa apreciem mult mai mult lucrurile simple....cand astea ne aduc fericirea[pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup]

 

Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s

 

[ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

imi pare tare rau daca am suparat pe cineva cu postarea mea anterioara despre sefi

daca are cineva functie de conducere sper sa ma inteleaga.....dar eu una nu am gasit pe nimeni caruia sa-i pese de proprii angajati

 

Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s

 

[ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lorena_86
eu nu am facut nimic la interviu....o aiureala si u am acceptat, chiar daca nu sunt in situatia in care sa refuz ceva dar asta....prea de totreprezentant vanzari.....aparatura medicala naturista si un aparat din ala costa 1600 euro.....si nu la medici, era pt persoane fizice, batranimi-e una nu mi-a inspirat deloc incredere procedura, nefiind testata si multe altelenu imi sta in fire sa prostesc lumea sa cumpere un aparat care eu una nu il aprobasa ca mai cautacum sunt cazuta rau in butoi....cu capacul pus.....sper sa treaca repedesophia.....foarte bine ai zis......nu suntem recunoscatori pt ce avem......sot, viata, sanatatea (cat de cat) [bang]ar trebui sa apreciem mult mai mult lucrurile simple....cand astea ne aduc fericirea[pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup]Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s[ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
align="right" id="quote2">Hei afara din butoi ca altfel iei si tu bataita [mai]Nu ai voie acolo!!!!!!!!!!!Stiu ca uneori e greu si simti ca nu mai poti dar.......nu mai stiu cine a spus .........capul sus si titele inainte [pup]Doamne ajuta-ne sa devenim mamici in 2011!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

luci[pup]

acum sunt prea adanc cazuta, dar imi revin eu

am observat ca am momente cand simt ca ma sufoc si plng neincetat apoi ma calmez singura si sunt cu totul alta

 

asta e .....viata e plina de greutati

totul tine de noi sa le facem mai suportabile

 

[pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup]

 

Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s

 

[ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Ce faceti fetelor? Auziti fetele, daca eu ma gandesc ca-mi doresc un bebe tot stres inseamna? Eu una nu stiu cum sa scap de el. Ca nu pot sa ma mint ca nu-mi doresc daca eu in realitate imiu doresc[bang]. Cred ca nu voi scapa niciodata de el sau poate doar at cand nici macar nu o sa mai sper ca o sa se intample minunea. Dar eu deocamdata sper in continuare ca altfel nu m-as mai numi optimista.[:-@]

 

http://lt2f.lilypie.com/p1XGp2.png

[ruga] sa primesc cel mai frumos martisor [bb]

Imi doresc sa am un bebe in burtica.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kitty ne luam de manuta, si eu la fel zic pana in CM ca sunt sigur [gravi], ba chiar mi se pare ca ma inteapa putin ovarul cu care am ovulat. Of... La mine luna asta ovulatia a fost cam ciudata. Adica am avut mucus specific timp de vreo 5-6 zile. Asa ca nu stiu sigur data ovulatiei, oricum noi am fost constiinciosi in acea perioada.

Ioana se spune ca multe fem au avorturi menstruale fara macar sa stie ca sunt [gravi] si ele 'lucreaza' lunar la proiectul bebe. Eu stiu ca daca sarcina era macar de 5 sapt trebuie facuta macar o mica pauza. Acum na, doctorii stiu mai bine.

 

http://lt2f.lilypie.com/p1XGp2.png

[ruga] sa primesc cel mai frumos martisor [bb]

Imi doresc sa am un bebe in burtica.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tzuki [pup], sarcina frumoasa si usoara in continuare. ce frumos cred ca e sa-i auzi inimioara batand.[olala]

AlinaBu eu as fi plecat, mi-as fi sunat doc de fam si i-as fi cerut un medical. Nu-ti ridica nimeni statuie ca stai acolo si mori de durere sau mai grav, pateste bebe ceva. Ce nesimtiti sunt, mai sunt si in sistemul sanitar si au jurat sa apere viata pacientilor. Pe bune, gandeste-te la bebe. Te simti rau, ai dreptul la medical ca de-aia platim atatia bani la stat in fiecare luna.

 

http://lt2f.lilypie.com/p1XGp2.png

[ruga] sa primesc cel mai frumos martisor [bb]

Imi doresc sa am un bebe in burtica.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lore jos palaria!!!! Bravo! Putini oameni se gandesc la ceilalti, multi incearca sa profite de pe urma ignorantei sau nestiintei unora. Eu iti tin pumnii sa-ti gasesti un loc bun de munca si care sa te reprezinte. Un sfat: intra pe site-ul clinicilor private la cariere si vezi ce job-uri au. Sau poate ai facut deja lucrul asta.[pup], bafta

 

http://lt2f.lilypie.com/p1XGp2.png

[ruga] sa primesc cel mai frumos martisor [bb]

Imi doresc sa am un bebe in burtica.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

katy, incearca sa mergi cu sotul intr-un concediu sa va relaxati

sau ocupati timpul cu altceva.....stu ca e greu cand iti doresi foarte mult dar incearca si asa.......daca analizele sunt toate ok

spermograma a focut-o sotul?

tu ai totul ok?

 

[pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup]

si tin pumnii sa vii repede cu II

 

Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s

 

[ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...