Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >(638)


Recommended Posts

salutare[pup][pup][pup]

 

azi nu prea am avut ce citi :(

 

alina, tu ai grija de tine si de bebe..asta e cel mai important acum..asa cum ziceau si fetele nu o sa iti ridice nimeni statuie si niciodata nu vor fi multumiti..[pup][pup]

 

 

 

fetele, eu sunt un pic surprinsa..am observat azi secretia - albusul de ou, si in ultimele luni si nu am avut sau observat eu..

sunt zi 12 din 33..e prea devreme pt ovulatie..sa imi sotul la treaba azi oare?..

 

http://lt1f.lilypie.com/Q9Q6p2.png

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

asa e corina.. app de corina :D asa vreau sa o cheme daca e fetita:[pup]

azi cand mi`am anuntat sefa de concediu medical mi-a spus ce tu esti trecuta in program eu ce om pun in locul tau ..[bang] si i-am dat si eu un raspuns bun.. tu cand ai fost bolnava pe cine ai lasat in locul tau cand ai intrat in medical ? si i-a mi`a zis pe tine .. bun atunci poti sa imi ti si tu locul [bang] si nu i-a picat fff bine .. bine sefa mea e cu 2 ani mai mare ca mine si suntem intr`un fel "prietene".. sau cel putin asa credeam pana cand am ramas insarcinata

 

DD a facut o minune! Sunt o fost aspiranta optimista si [gravi]-duta fericita! id="red">5+

 

SILUAN TREBUIE SA TRAIASCA! DA-TI O MANA DE AJUTOR!!! id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

alina, niciodata sa nu considere seful ca iti e prieten.....chiar daca pare la inceput ca iti vrea binele si ii pasa ca sigur isi va arata adevarata "fata" exact cand ai mai mare nevoie

fosta mea sefa avea iubitul stabilit in SUA.....e american la origini si vine in romania o data la juma de an si in rest unde mergeam eu hop si ea, mergeam la cumparaturi ca vine si ea sa re mai relaxeze ca nu are cu cine iesi.....vara la piscina etc

se dedea interesata de situatia mea si de starile de sanatate si ii comenta pe alti sefi ca cica ea tine la sanatatea oamenilor ca nu face disciminare.....si cand colo cand m-am internat in spital mi-a zis sa nu imi iau concediu medical ci pe cel de odihna ca sa scape ea.....si normal ca am refuzat.....era chiar culmea sa imi iau de odihna cand eu eram in spital si......drept multumire....avid de concediere in ziua internarii

 

 

asa ca fereste-ti spatele si ai grija doar de tine si de minunea pe care o porti in pantece.....restul .....sa nu te intereseze, sa zice ce vor...tu contezi cu bebe

[flo]

 

Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s

 

[ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

foarte urat din partea sefei tale lorena..

Sefa mea e si ea insarcinata.. credeam ca ma intelege.. dar vad ca nu[q]

Asta e.. fereste-ma Doamne de prieteni ca de dusmani ma feresc si singura ![bang]

 

Nb Spor la [xinpat] sa veniti cu II peste 2 sapt [pup]

 

DD a facut o minune! Sunt o fost aspiranta optimista si [gravi]-duta fericita! id="red">5+

 

SILUAN TREBUIE SA TRAIASCA! DA-TI O MANA DE AJUTOR!!! id="red">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lorena_86
luci, acum am vazut ca esti din muresimi poti recomanda un hematolog bun?[pup]Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s[ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
align="right" id="quote2">Neata fetelor [flo]Haideti la cafeluta [cafea]Lorena din pacate nu stiu pe cine sa-ti recomand dar incerc sa ma interesez si te anunt [pup] si scuza-ma ca nu ti-am mai raspuns ieri dar a picat netul [bang]Doamne ajuta-ne sa devenim mamici in 2011!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...