Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >(638)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui ioana_iasi
[:)] e atat de aiurea cred ca am avut un presintiment de cand am ramas insarcinata cu cel care ne-a parasit din prima clipa ca nu eram asa cum am fost si la aflarea primului bb,dar ce sa zic na fost sa fie....si apropo testele de ovulatie sunt de vre-un folos? avem un scum baitel de 2 ani si 4 luni[baite]
Ioana imi pare rau ca a trebuit sa treci prin asta , dar cu siguranta totul va fi bine pana la urma [pup] Cat despre teste de ovulatie , eu le-am folosit acum pentru prima data si chiar mi-au fost de folos tinand cont si de durerile de sani , ovare si secretii.Toate la un loc m-au ajutat sa-mi determin ziua ovulatiei Doamne ajuta-ne sa devenim mamici in 2011!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetele [pup] va multumesc de primire. Ce am mai facut eu? pai am facut un FIV... ratat din pacate. Deaia n-am mai intrat la vorba cu voi. Ca doar aici is aspirantele optimiste. De ceva vreme iar imi place sa traiesc, iar iubesc viata, asa cum o fi ea cu copii sau fara. Multumesc la Dumnezau Bunu ca suntem sanatosi. Am luat o decizie sanatoasa (zic eu)... las facerea de prunci la voia intamplarii. Imi caut linistea.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lucianamoga
Citat:
citat din mesajul lui ioana_iasi
[:)] e atat de aiurea cred ca am avut un presintiment de cand am ramas insarcinata cu cel care ne-a parasit din prima clipa ca nu eram asa cum am fost si la aflarea primului bb,dar ce sa zic na fost sa fie....si apropo testele de ovulatie sunt de vre-un folos? avem un scum baitel de 2 ani si 4 luni[baite]
Ioana imi pare rau ca a trebuit sa treci prin asta , dar cu siguranta totul va fi bine pana la urma [pup] Cat despre teste de ovulatie , eu le-am folosit acum pentru prima data si chiar mi-au fost de folos tinand cont si de durerile de sani , ovare si secretii.Toate la un loc m-au ajutat sa-mi determin ziua ovulatiei Doamne ajuta-ne sa devenim mamici in 2011!
A , si mada m-a ajutat [flo] Doamne ajuta-ne sa devenim mamici in 2011!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

deeva,asa da atitudine, felicitari[flo]..viata e chiar frumoasa si suturile in fund isi au rostul lor, nimic nu e intamplator si cred ca tot raul previne un rau si mai mare(asa-mi place mie sa gandesc)[pup] azi chiar am avut limbarnita in degete nu gluma:-)) va las, maine poate vad si liniute pe aici[pk][pup] ******************************************** in curand,voi fi din nou[gravired] First and foremost believe in yourself. The love and support you get from everyone else is just gravy.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draguta, Ralucris[pup]. BbYasmi, Maduta felicitari!!!!!!![colegi][colegi][colegi], sa aveti copilasi papaciosi si necolicosi.[pup] Luiza vad ca ai trecut de jumatatea sarcinii, ce ma bucur. Hai ca mai e putin si ii uram bun venit pe lume micutului Matei. dar pana la 40 de sapt sa stea cumintel la mami in burtica. [pup]Se vede f. bine burtica. Mada bine ai venit! Referitor la 'crizata' e bine, daca reusesti sa incerci sa fi cat se poate de calma. Stresul este principalul inamic al sarcinii. Eu nu am facut teste de ovulatie dar din cate spui tu inca nu s-a produs ovulatia. daca apare o sg linie, aceea este de control, deci tb sa apara neaparat a doua care sa-ti arate ca ovulezi.[pup] http://lt2f.lilypie.com/p1XGp2.png [ruga] sa primesc cel mai frumos martisor [bb]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mada cel din Z 19 este neconcludent, tb repatat. daca nu apare nici o liniuta inseamna ca testul nu e valabil, deci nu te poti baza pe el. Mucusul cervical ti l-ai urmarit? Adica scurgerea gen albus de ou? http://lt2f.lilypie.com/p1XGp2.png [ruga] sa primesc cel mai frumos martisor [bb]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deeva cum sa nu ne amintim de tine, bine ai revenit![pup] Paula tin pumnii sa se formeze deja [bibe] in burtica. [pup] Multumim de capitol. Sophia eu sunt rac si confirm ce spui tu, cateodata am chef sa [q] si daca nu am motive le inventez.[:D] Sunt ultra-sensibila.[:D] http://lt2f.lilypie.com/p1XGp2.png [ruga] sa primesc cel mai frumos martisor [bb]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...