Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >(638)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

draguta[pup] a fost foarte greu fara sot, daca nu le aveam pe fete sa ma sustina cred ca ma urcam pe pereti cel mai rau a fost in prima zi cand am ajuns la simo si m-am vazut asa departe de sot si de prieteni am facut un atac de panica de a am speriat-o pe simo......simteam ca ma sufoc, ma durea sufletul......asa ca oricat de mult m-au sustinut fetele tot nu am avut puterea necesara sa merg mai departe, mi-am dat seama ca datoriile sunt nimic pe langa suferinta data de despartirea de sot.....chiar nu se merita plus ca si acolo e foarte greu daca ai un job foarte bun si nu esti roman[:D] este foarte ok dar daca esti roman ai atatea restrictii dar e bine ca am vizitat si eu o tara straina si mi-am facut doua prietene minunate[flo] plus ca am "burtacito" tare oe miha sa se ia si la min si simo la fel asa ca sa va asteptati sa va dea vestea ce-a mare in curand[olala] miha are asa o burtica frumoasa [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor maine la 5 am un interviu sa-mi tineti pumnii ca daca e totul ok o sa reintru in cursa pt bebe foarte repede, abia astept [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna seara [flo] ce vorbarete ati fost..ma apuc de citit eu am reusit sa imi fac o programare pt eco transvaginala cu 2 zile inainte de ovulatie..asta dupa calculele mele, acum sa vedem cum o sa fie apropo, trebuie pauza 1 zi de la ....[:I] inainte de eco? va pup pe toate[pup][pup][pup] http://lt1f.lilypie.com/Q9Q6p2.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, nu stiu, ce sa zic de "baieti" dar asa mi-a zis dr. Eu doar va zic, ca nu strica o informatie in plus. Si eu sper sa nu fie asa, ca nu mai suport inca 3 luni de asteptare.[bang] Mi-a facut un desen si parea plauzibil ce mi-a explicat. [url="http://www.fertilityfriend.com/home/30fde4"]TTC[/url] [url="http://lt1f.lilypie.com/4YCtp2.png"]On voudrait bien un mini nous...[/url] Will you love me in the December as you do in May, Will you love me in the good old fashioned way? When my hair has turned all gray, Will you kiss me then and say, That you love me in December as you do in May?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...