Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sezatoarea canadiana (161)


Recommended Posts

multumesc inca o data de urari fetelor, sunteti absolut minunate! Feciorul m-a rugat sa caut si mesajele de anul trecut si sa le printez sa le aiba ca amintire!

Nelia, multumesc mult, maine dimineata am sa ii arat mesajul tau, melodia mi-a mers la suflet[pup]

Am vrut sa il scot azi in oras, dupa ce toata dimineata am petrecut-o pe telefon sau messinger. M-a refuzat ca are teme, [starwars][wow][wow][wow][wow][wow]

asa ca am facut popcorn pe seara si ne-am uitat la look who's talking!

 

Emma Aida e inger[ruga]

Doamne'ajuta!

http://maru-incotro.blogspot.com/

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

In fine aventura/cosmarul renovarilor s-a terminat. 6 luni de munca fizica, ultima luna si jumatate a fost groaznica. Inca nu am scapat, azi s-au mutat cetatenii chiriasi in casa, tot mai avem cate ceva de facut.6 luni ca un roller coaster, nu stiu cum am trecut de ele.

Saptamana aviatoare trebuie sa ajutam niste prieteni sa-si monteze bucataria, sper sa ne mai relaxam dupa aia.In ultima saptamana am dormit cam 3 ore pe noapte, nu stiu cum de inca mai respiram.

La multi ani tuturor sarbatoritilor, Daiopri [flo][flo][flo], Kristin scuze ca nu am mai vorbit.

 

Rita

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ritah, felicitari pentru resuita! Nu ne arati si noua poze cu rezultatul final?

 

Eu finalizez primul draft al lucrarii si o sa-l trimit diseara pentru feedback supervizorilor. Sa-mi tineti pumnii sa nu trebuiasca sa schimb prea multe!

 

O dupa-amiaza frumoasa tuturor!

 

"Less is more" - Mies van der Rohe
id="right">id="purple">id="size1">id="Tahoma">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maru, saru' mana pentru sustinere! [pup] Gata am trimis draftul, acum asteptarea ma mananca!!! [:D] Noroc ca mai am de pregatit prezentarea lucrarii si inca cateva rapoarte mai mici pentru vizitele institutionale, ca altfel...[:-@]

 

Ce liniste pe aici! Se vede ca toata lumea e ocupata duminica.

La noi a fost o zi relativ linistita. Fiecare cu temele lui si Isa la calarit cand la unul, cand la altul. Seba s-a trezit cu temperatura ieri dimineata si a fost cam moale si azi, fara febra dar cu nas infundat si fara chef.

 

O saptamana excelenta tuturor!

 

"Less is more" - Mies van der Rohe
id="right">id="purple">id="size1">id="Tahoma">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxana, tinem pumnii pentru lucrare [flo] si sa nu astepti prea mult rezultatul. Si noi avem un copil cu 37.5 si super moale, sper sa nu dea gripa peste noi [bang] Miine trebuiam sa dam raspuns la scoala daca sintem de acord sa o vaccineze...Si inca nu am luat nici o hotarire [bang]

O saptamina buna la toata lumea si mai ales sanatate [flo]

 

Oana, mama lui Antonia

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina multumesc de urari pentru Seba. Dimineata era ceva mai bine, inca avea nasul infundat dar fara temperatura.

 

Oana si la Seba la scoala a fost campanie pentru vaccin, noi l-am refuzat. Ar fi trebuit sa-l faca azi si uite ca oricum nu ar fi putut ca nu era 100% sanatos.

 

Numai ce am aflat ca fetita educatoarei Isei a avut gripa. A trebuit sa stea cu ea in spital pentru ca avand astm a facut complicatii.

 

Sanatate tuturor si o saptamana excelenta!

 

"Less is more" - Mies van der Rohe
id="right">id="purple">id="size1">id="Tahoma">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...