Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sezatoarea canadiana (161)


Recommended Posts

Neata si de la mine. Va dau si o cafea, v-o dau si pe a mea ca dupa jumatate iar m-a luat voma, asa ca am luat un gravol.Nu mai iau pastile de durere de ieri dar vad ca voma de dimineata ma urmareste. Roxana, azi e ziua ta? la multi ani fericiti, sa iti implinesti tot ce ti-ai pus in cap cu munca si proiectele.[pup][pup] Da Ktrinel, toata lumea mai putin eu[q][q] care am zacut ca o leguma pe canapea.Am vazut la filme zilele astea de cred ca-mi ajung citiva ani. dar am fost o rasfatata sa zic asa, toti cei dragi m-au ajutat. Ptr fetele care m-au intrebat... am renuntat la cirje de alaltaieri. Merg binisor, dar nu pot repede si nu fac miscari bruste. Ieri mi-am desfacut si bandajul si am vazut opera de arta. Am o gaurica mica unde mi-a bagat camera si apoi taietura propriu zisa. vad doctorul joia asta. A fost un chist, mai mare decit a crezut el, mi l-a aratat in "poza" imediat dupa operatie. A facut poze inainte si dupa sa se asigure ca e eliminat complet. Insa genunchiul meu e umflat, cred ca asa e normal. Nu stiu daca a-ti aflat dar din 7 octombrie s-a modificat baggage allowance pe zborurile dinspre Romania. max e acum 23 kg, adica o singura valiza. Eu mi-am verificat rezervarea si am dreptul inca la 2 valize/persoana facind rezervarea inainte de acea data. Diana sa va traiasca minunea, poate pui si ceva poze please. Unde vad si eu poze de la Laurab? Fug la contul comun sa verific. Mai revin ca azi sunt inca acasa. Born to shop, forced to work.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ktrinel, Dana multumesc mult pentru urari!!! Ati vazut ce cadou frumos am primit de ziua mea? Diana sa va traiasca minunea de fetita! Am facut si noi poze, de fapt mimitete a fost fotograful profesionist de la biserica [pup] si o sa trimt link-ul pe contul comun. O saptamana excelenta!!!
"Less is more" - Mies van der Rohe
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani Roxana [flo] Dana, recuperare rapida [pup] abia astept pozele de ieri, Diana [pup], o "gazda" perfecta! eu nu stiu ce am, sper ca nu-i gripa cu pricina:)); sunt ametita, tremur pe picioare si ma doare toata carnea pe mine; n-am febra si nici tuse sau probleme cu gitul, doar oaresce durere de cap. http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=137759
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] La multi ani Roxana, sa ai parte de fericire si sanatate ca sa te bucuri de cei dragi! [s] La multi ani Maia! ange, sa va aduca multe bucurii! Dana P, e normal sa fie umflat genunchiul, gandeste-te ca si de la o lovitura mai puternica te umfli. Ma bucur ca merge bine recuperarea! Ana, sper sa nu fie gripa aia rea, iar de-o fi macar sa treaca usor si repede! Esti la servici acum? Fetele, eu trebuie sa va marturisesc ca tocmai am intrat in ceata citindu-va [:D] Deci a fost ziua Roxanei, pe care ati serbat-o la biserica Dianei? Na, stiu ca nu-i treaba mea si imi cer scuze ca imi bag nasul unde nu-mi fierbe oala, dar nu eu am intrebat, ci voi ati adus vorba, asa ca haideti la risipit ceata [:D]
Copiii se nasc perfecti - rolul parintelui e sa nu strice ceea ce Dumnezeu sau natura a creat.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Helloo, Laura- sa ava traiasca minunea si sa va bucure impreuna cu DIana, sunt scumpe foc, [pup] Daiopri-pupicei multi si o imbratisare calda, mereu ma gandesc la tine si imi dai putere in toate[pup][flo] DanaP-sanatte si refacere rapida, o sa fie bine![pup] Roxana- LMA cu sanatate si sa va traiasca finuta! Diana- pupici la mica crestina, e scumpa foc[pup] Khristin-ti-am vazut comorile costumati, f. dulci, te-ai facut bine? Si noi am avut raceli, eu si A inca mai avem cev aramsie, intelg perfect.[pup] katrinelu-cum eti,dar Julie?[pup] Denisa cu Emma Andrea 3,5 ani si Mark Alex 2 ani Zambeste, si maine e o zi!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...