Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

pensiune Cheile Nerei + alte zone


Recommended Posts

Salut! As vrea sa plec cu copiii la vara la munte, si as vrea sa ajung si pe la Cheile Nerei, n-am fost niciodata si am auzit ca zona e superba. Imi puteti recomanda o pensiune anume? Si as mai fi interesata si de alte zone din tara, daca aveti sugestii, insa nu la distanta mai mare de 6-7 h mers cu masina distanta de Buc. Multumesc! Eu, A1 (14.04.2005), A2 (04.06.2006) si A3 (28.03.2010)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna sera.Pensiunea " Cheile Nerei" e de recomandat.Noi am fost acolo anul trecut cu rulota.E drept ca am stat in curtea pensiunii dar am "filat" tot.Pensiunea arata bine,se poate si manca acolo iar personalul e super amabil.Noi am fost si la rafting cu ei si ne-am simtit extraordinar.Zona e intr-adevar superba si o excursie la "Ochiul Beiului" si la Cascada Beusnita nu trebuie ratata.Pentru noi a fost de vis si vom reveni cu siguranta Irinuca Poze cu Raducu si Raluca: http://picasaweb.google.com/mircea.strimbeanu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si pe mine ma intereseaza o pensiune unde sa merg cu copiii la vara as vrea sa nu fie departe de Bucuresti (ma gandesc la judetele Dambovita si Arges dar nu neaparat),sa fie o zona frumoasa,cu aer curat,peisaje frumoase,liniste si mancare buna pt copii aveti ceva recomandari concrete? pe net sunt sute de pensiuni,multe arata bine si promit marea cu sarea,dar as vrea un loc verificat,unde a fost cineva cu copii mici si a fost OK multumesc
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...