Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

La multi ani Lorena!!! Sa ai o viata usoara si frumoasa!!! Si... bineinteles, peste cativa ani.... sa alegi unul din baietii mei!!! Pupam fetitza frumoasa si mamica ei!!!

 

Salut toata cutiuta si [pup][pup][pup] cu drag!

 

[mamica]de [bonjovi]Luca Anthonyid="red"> , de [avion]Yannis-Cristian id="red"> si de

[copil] Nicholas Ellanid="red">

Poze cu baietii mei!id="red">

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui prettysunshine
La multi ani,Lorena! Noi nu suntem bine deloc,eu sunt din nou in spital de ieri,am o infectie la cezariana,iar pe Lucas era sa-l pierdem azi noapte.Si e in continuare in mare pericol. Mami de Cosmin (03.07.1997) si de bebe Lucas (15.02.2011) Imi pare foarte, foarte rau!!! Sper sa gasiti puterea de a va pastra speranta ca veti invinge! Sanatate multa!
[mamica]de [bonjovi]Luca Anthony , de [avion]Yannis-Cristian si de [copil] Nicholas Ellan [url="http://www.flickr.com/photos/12117325@N08/"]Poze cu baietii mei![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani, Lorena! Sa cresti mare, sa fii sanatoasa si norocoasa. Carmen, felicitari, sa-ti traiasca printesa cea frumoasa. Simonette, pupici multi si mersi pentru azi, a fost tare bine si mi-e un drag de tenul meu de nu pot sa-ti spun. Ingrid, multa sanatate tie si puiului mic, sa dea Dumnezeu sa treceti peste perioada aceasta grea. Anto, mamica de Sonia Gabriela ( 22iunie 2007) si Victor Andrei (8 octombrie 2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lorena, la multi ani papusha dulce! Sa ai parte de tot ce-i mai bun din viata. Carmen, sa-ti traiasca printesa! Ingrid, imi pare rau sa aud ca bebe Lucas nu-i bine... Totusi nu-ti pierde speranta, minuni se intampla la tot pasul si sper din toata inima sa se intample si la voi. Pup toate fetele. Bepii Live as if you were to die tomorrow, Learn as if you were to live forever
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani, LORENA!sa fii mereu sanatoasa, fericita si sa ai noroc in viata! ingrid, imi pare nespus de rau, am vazut ceva pe fb azi-noapte. nu pot decat sa ma rog pt voi![pup] eu fusei la ctrl; deci, iar spun, dc pana luni nu nasc, luni seara la 7.30 sunt in spital, pt declansare. doo dintre dimensiunile bazinului meu is ok, a treia e mai mica dar cica se poate si asa. bb tot cu suspiciune de macro-mama-ma-sii-nu-stiu-cum (adica bb mare. na, curaj (gaina ca te tai - l-am si invatat pe dr proverbe romanesti:D)sa am; stare de rahat avui, bocii si acu e mai bine. maria e tot cu febra de 3 zile...dar macar maine vine vara-mea, sper sa rezist pana atunci. nora, merci iar! simo, merci si tie, mi se incurca tlincuta-n pleata dc nu veneam la tine:)) va pup, ma strofoc sa ma culc, macar sa fiu odihnita(cat se poae) dc m-o apuca:D ana, mama Mariucai (11.03.2007) [url="http://b3.lilypie.com/Ofpwp1.png" alt="]varsta mariei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

lucica, m-am tot gandit la tine si uite c-am uitat sa-ti scriu! te inteleg ca esti distrusa sa-l dai pe boce. l-as lua dar stii in ce situatie suntem acum...nu stiu dc ma descurc cu inca doi noi copii in familie...si m-am mai gandit ca dc la anul il iei inapoi, maria va fi in mod cert disperata! dc nu gasesti nik, macar pe-o perioada mai scurta ti-l tin! bazeaza-te pe noi! hai, ca au trecut ele si mai rele, nu se poate sa fie "co-nationalii" astia asa de-ai naibii, mah! te pup si mai da-ne cate un semn! ana, mama Mariucai (11.03.2007) [url="http://b3.lilypie.com/Ofpwp1.png" alt="]varsta mariei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lorena, la multi ani, fericiti si plini de soare! ingrid, imi pare foarte rau sa citesc ca mai treceti prin necazuri. infectia se trateaza, Lucas sa fie bine! luci, cum ti-am zis si ieri, da-mi o poza cu boce, incerc sa-l prezint colegilor. eu nu pot sa zic nimic. l-am intrebat pe silvian si nu e de acord din motive de atasament si aglomeratie. deci...imi pare rau si ma simt aiurea cand vad cat e de generoasa ana:) sunt la servici, am muscat prea mult dintr-un sandvish si staus amor. deocamdata sunt bine, la mijloc intre doua tabere. am doo fete dragute care au grija de mine si care evident sunt din tabara adversa celei care m-a angajat. nu sunt convinsa ca voi rezista tuturor tuturor tensiunilor. pana una alta ma amuz copios aici, adica atuncic and ma plictisesc, spal cani de cafea, fac afise cu: for your personal comfort please rinse your cups and glasses or put them in the dishwasher. it could also be an efficient work break that would help you clear your minds". ei si pt acel 's' din final, o intreaga polemica, cum ca n-as fi scris corect. ce sa-i faci, asa se amuza altii. totusi, au remarcat semnul. si ca le-am facut curat ins toc, si ca am degajat receptia, si ca au aparut orhidee, ca salile de reuniune sunt mai curate si mai aranjate (inclusiv pozitia meselor), ca locul pt "invitati" e mai primitor, ca biblioteca e curata. parca are sediul asta un aer mai profesional acu:) si lumea observa, dar imi atrag oprobiul celor care ar fi vrut sa faca dar "n-au avut timp" si care se sacaie singuri ca o fac eu:)))) cam astea sunt vestile de pe frontul de vest:))) pup si..; da, sunt obosita. moarta. nici silvian nu maia re voie la hanovra, casa zboara - fulltime, n-apuc in 15 min inainte de servici sa fac tot- mancare, ioc si uite-as. in weekend gatesc pt toata saptamana si bag la congelator. pupici si o aniversare frumoasa cu fetele din anvers! (ror inclusiv si minunea mica de yasmine!!! - apropos, iesiti in lume?) miri_mik mami de bruno (28.02.2006) si de sacha (08.01.2008) si de bebe jeremy (12.04.2010) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=69309&whichpage=2"] Povestea pseudo-nasterii [/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum//topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=70748"] Povestea nasterii[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Of Ana, nu as vrea sa te impovarez, dar merci ca ma pot bizui pe matale. Mirik, merci pt vorbele cu talc. Bey, saptamana viitoare te vad colegii si cu bidineaua-n mana, le faci tot zen p-acolo :) Tine-o tot asa, ca omul sfanteste locul! Nina, merci de telefon si de umar ... de-ai sti cat aveam nevoie. Muah! Parca-parca se intrevede o raza de soare, am renuntat la cutia de carton care nu vroia cutzu inclus si am gasit o alta, mai miaca ca volum, dar cu tolerantza mai mare ... azi a venit cea de la agentia immo sa-l vada pe Bo in elementul lui - l-a placut, chiar daca a latrat-o putin de bun-venit ... saptamana viitoare urmeaza sa-mi faca o vizita si proprietarul cutiei, din aceleasi motive ... ca la urs, ce mai. Inca nu am semnat nimic, dar e spre bine. Cad, iar ma ridic si ma scutur ... Cand nu am vesti bune, ma dau la fund sa ies din shoc ... Pupici la toata cutia si ne vedem maine la Anvers, nu? [pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata bombonici, Lucica, scuze, am tot vrut sa-ti raspund si am uitat, dar oricum nu schimba nimic pt tine ca nu am cum sa te ajut, noi avem pisici si in plus plecam des in vacante; de fapt de aceea nu avem caine, desi amandoi preferam cainii decat pisicile. Uite, poate ai noroc si nu trebuie sa te separi de el, poate gasesti un proprietar mai intelegator. Te pup si sper sa te vad azi. Anto, mamica de Sonia Gabriela ( 22iunie 2007) si Victor Andrei (8 octombrie 2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...