Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Bine ai venit pe lume Ilinca! Sa fii sanatoasa si papacioasa! Ana si Vio felicitari pt. minunea mica, sa fiti fericiti toti 4! Va pupam cu drag [pup] M-am bucurat mult sa vad ieri pralinele in nr. asa de mare, mi-a fost dor de voi fetelor! Pup gasca [url="http://lb3f.lilypie.com/y0Rkp2.png"]Sebastian, baietelul nostru iubit[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

'neatza pralinutze [:D] bine v-am regasit [:D] Scuze daca vin si eu cu urarile ceva cam tarziu - Doamne cate evenimente pe aici in doar o saptamana [:D]: Bruno La Multi Ani fericiti, cu bucurii si noroc! Mirik sa va traiasta toti trei flacaii, si sa fiti mandri de ei [:D]! [pup] La multi ani si Lorenei, mult noroc si numai fericire!!! [pup] Bine ai venit pe lume Ilincuta, sa fii sanatoasa si mancacioasa [:D], si sa ii faci fericiti pe parintii si surioara ta! [pup] Prettysunshine - iti tin pumnii sa fie bine; ati trecut voi si prin mai grele si ati invins, ai incredere ca totul va fi OK! [pup] Va pup pe toate, si mai revin can ma mai dezmeticesc putin - am ajuns sambata noaptea dupa 22 de ore, sunt inca putin chiauna. Dar am liber astazi si maine, sa mai stau cu Moni putin [:D], caci este in vacanta! Pup cutia de praline, M [pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Ana! [:)] Ilincuta, bun venit pe lume! [flo] (ce fetita mare si papacioasa are mami![:)] sa fi sanatoasa, si sa le umpli sufletul de bucurie si la mami, si la tati si la toti cei care te iubesc...iar cu Maria sa te intelegi cat mai bine si sa deveniti repede repede cele mai bune prietene!) Diana - mami de [zana] Adriana(n.14.02.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Antoanela, saru'mana pentru aprecierile la adresa lui Christian! [pup] Si copiii tai sunt tare frumosi si i-am admirat si la Carmita, dar si in poze! [:D] Deseara le voi pune pe toate, asa cum Nora, m-a sfatuit, pe FB, grupul pralinutze![flo] Noi locuim in Watermael, cred ca aproape de Nina![:D] Si chiar vroiam sa te intreb ceva, ca la Carmita am uitat...ai cumva neamuri in judetul Vrancea, ca mai demult o verisoara, auzind ca plec in Belgia, imi spunea ca are si pe cineva in Bruxelles, o anume Antoanela...ar fi culmea sa fie lumea atat de mica! [:D] Va pup pe toate, va doresc o saptamana frumoasa, inceputul e promitator, dupa cum se vede [:D], si sa ne auzim cu bine![pup] Roxana, [mamica] fericita de [url="http://lb1f.lilypie.com/Ssj5p1.png"] Christian[/url] (23.01.2010)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BUN VENIT PE LUME ILINCUTA!!!!!! FELICITARI ANA SI VIO!!!!!!!!!
[flo][pup][flo][pup][flo][pup][flo][pup][flo][pup][flo] Scumpe pralinute ,m-am bucurat ca v-am vazut la Carmen,o gasca nemaipomenita sunteti si maine e ZIUA FEMEILOR!!!!!!cred ca voi merge la film cu stefulina si apoi mai vedem noi...dar mai venim cu urari si maine va pupacim[pup][pup][pup] carmen si stefi[pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...