Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

saluti scumpe pralinuteee[pup] LA MULT ANI MARIUCA!!!!![pup][pup][pup][pup] LA MULTI ANI MATHIAS!!!!!!!![pup][pup][pup] SA CRESTETI MARI SCUMPI COPILASI ,VOINICI SI SANATOSI!!!!!![flo][pup][flo][pup][flo] (pozici vrem si noi) cu intarziere revin si eu ,trec asa repede zilele ca nu imi dau seama unde se duc??[:D]dar suntem bine,alergam ba in Olanda,pe aici si cu bici fffff mult Mady,multa sanatate si cu succes la operatie ,o sa fie binee[pup] Nina,ne bucuram ca va priit vacanta plina de istorie[:D]si asteptam pozici[pup] Prixi ,am vazut si noi pozici si sunt tare mumoaseee,multi copii ,multe mamici si chiar abia astept o noua intalnire,poate la iarba verde[:D][pup] Lucica ,supeer ca ai gasit casuta si catelul sper ca o sa-l pastrez,iar cu ajutorul la impachetat zicem ca venim dar tot in wekend daca se poate[pup] Antoanela,grija mare cu stomacelul ,sanatate si trb medic ca deee,trebuie[pup] Ana,tare as veni sa te ajut,sincer dar pt moment parcurg km cu bici ,pana la voi e ceva dar intr-un wek putem veni la un ajutor,??[pup][pup] Emma ce mai face printisorul jucaus????la ce vreme frumoasa a fost si mai e cred ca numai pe afara stai[pup] Carmen,pupici la scumpetea ,ce faceti??plimbari??[pup] Daniela,Ardeiash,Oana,Mihaela,Miri_mik,Ror,Diana,Bepii,Prettysunshine,[pup][pup][pup]multi si la copilasi[pup][pup] va imbratisam cu drag carmen si stefii[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna seara bombonici, La Multi Ani, Mathias! Virginia, felicitari, sa-ti traiasca baiatul si sa fie sanatos, fericit si norocos. Mersi de urarile de sanatate fetelor, m-a lasat stomacul dar acum tusesc de se infioara colegii cand ma aud. Am fost aseara la dr si mi-a zis ca nu e de la plamani, sa iau sirop de tuse si sinutab, merg pe mana lui, ce sa fac. Lucica, ma bucur ca ti-ai gasit cuib. Daca-s libera cand e ziua cu impachetarea vin cu mare drag, da semnal. Tania, ce-ti mai face genunchiul? Multa sanatate, [pup]. Nina, sa va fie de bine vacanta, v-am admirat in poze, ptiu sa nu va deochi ce frumosi sunteti. Miha, ce faci, te-ai intors acasa? Ti-am admirat-o pe Monica pe FB, e supeeerba. Sanatate multa si [pup]. Prixi, da, e ff frumos la La Hulpe si daca ai ocazia plimba-te si pe malul lacului de la Genval. Carmen, mersi de urari, ai dreptate, trebe sa merg la doctor, acum daca mi-a trecut pe moment iar "uit" sa sun sa iau programare. Ti-am admirat printesa pe FB zilele trecute, e asa de frumusica si coafurile ei sunt super. Sa ma laud ca am primit si eu cadou de 8 martie/ziua mea un tel nou si smecheros si nu am putut copia nici un contact [bang]asa ca a trebuit sa le scriu cu mana pe toate in computador si sa le descarc de acolo; mi-a luat o groaza de timp, dar duminica am izbandit, ca e tare naspa sa nu ai nici un nr de telefon in memorie. Inca ma obisnuiesc cu el, imi ia 100 de ani sa scriu un sms. pupici la toate pralinutele, o seara placuta Anto, mamica de Sonia Gabriela ( 22iunie 2007) si Victor Andrei (8 octombrie 2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Virginia, sa-ti traiasca baiatul, sa fie sanatos, fericit si sa aiba mult noroc in viata. La multi ani Mathias!!! Ana, bine ati sosit acasa in formatie completa! Saracuta de tine, cred ca-ti vine greu acum cu doi copilasi si cu inca atatea de facut in casa. Sanatosi sa fiti ca toate se vor aranja. Ilincuta e o scumpete de fata, abia astept s-o vad. Pana atunci va pup dulce. Ninush, am vazut pozele din vacanta pe FB! Super! Sa va fie de bine. Ma bucur ca familia lui Reiji este bine. Dumnezeule ce dezastru pe capul bietilor japonezi. Cand vad la tv acele imagini realizez cat suntem de norocosi ca traim intr-o zona relativ sigura dpdv al cutremurelor, uraganelor, tornadelor, tsunami-lor, etc. In ultima perioada se petrec atatea dezastre naturale in lume.... Morgane, daca organizezi vreo "sezatoare" pt impachetat as veni si eu cu drag numai sa nu fie in weekendul acesta ca nu pot veni pe motiv de "info weekend" la firma. Sper ca Boce a fost si el acceptat. Ai strigat dupa ajutor, fiecare te-am compatimit (chiar daca nu s-a gasit nimeni sa-l ia) si acu ne lasi fara nici o veste, doar ca te muti. Vezi ca toate ne intrebam acelsi lucru adica cum e cu Boce? Mihaela, esti acasa? Cum te simti? Iti doresc insanatosire grabnica. Monica e atat de frumoasa! Ai de ce sa fi mandra! Ingrid, tu nu ne mai zici nimic? Ce mai face Lucas? Dar tu, te-ai vindecat de infectia la operatie? Sper sa fie totul bine cu voi toti si va doresc multa sanatate. Eu sunt bine cu genunchiul. Nu mai e umflat deci pot iarasi sa zburd peste tot :-)) Multumesc mult fetelor pt urari. Mai aveam de scris dar am uitat...in ultima vreme uit ingrozitor de repede. Sa fie batranetile, sa fie aglomeratia din viata mea......ce-o fi oare? Pana una alta va pup si va doresc numai bine. Bepii Live as if you were to die tomorrow, Learn as if you were to live forever
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani, Mathias si Mariuca! Fete, da mai cu Boce cu tot . Ap asta e la parter si are gradina privata. Proprietara l-a acceptat cu specificare in contract. Va multumesc ca vreti la "sezatoare", imi e de mare ajutor ... cea mai potrivita data (inainte de demenajat, normal:) ) ar fi duminica 27/03 ... cine poate ... insa nu cu mici, ca nu mai terminam. Pupici, [pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

virginico sa-ti traiaca baiatul.. am vazut pozele si te felciit si pt voinicul tau frumos foc si pentru prajituri care-s incredibil de frumos realizate anusko , rorutz: cand va vedem si noi in privat? asteptam cu rabdare momentul potrivit pt voi pup morgane . ce ma bucur pt boce. super veste eu as zice ok pt duminica 27 , sper sa nu intervina ceva , chiar mi-ar placaea sa impachetez . cine vrea sa ma ia si pe mine cu masina? mi-ar fi mai usor un mare [pup] s-auzim numai de bine! si [pup][pup][pup] ------------------------------------------- Very-dependenta de scrapbooking - http://veryscrap.exprimetoi.net/forum.htm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui carmenstefi
saluti scumpe pralinuteee[pup] Emma ce mai face printisorul jucaus????la ce vreme frumoasa a fost si mai e cred ca numai pe afara stai[pup] [
sarumana, bine Carmen....suntem bine amandoi, ne pregatim de placat in Romania[pup]. da, mai mult pe afara suntem, cat ne permite vremea. motzata ta frumoasa??? tu cum stai cu flamanda? [:D][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Of ce bine Nina, ca esti ok ... ti-am vazut pozele pe FB, o minune. Le-am trecut repede in revista, din motive de cutii, da' pun eu un comentar doua mai incolo. Prixi, merci de complimente, ar trebui chiar sa am mai putin par alb, insa vivat vopseaua de par!!! Pozele cu toate pralinele si pralinutzele sunt foarte reusite si merci ca i-ai dat aparatul Niniei pe mana, ca ea stie ce sa faca cu el :) Da, Ardei, a fost o mana cereasca apartamentul asta si acceptul cutzului. El e asa de cuminte si bun, de mi se pare anapoda ca unii au dubii asupra lui. Merci ca poti sa vii duminica 27/03. Esti prima pe lista :) Pupici, [pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai ne-am trezit ,Marie si cu mine,m-am apucat sa o pregatesc de scoala,i-am facut laptele,m-am dus sa fac cafea si sandvisuri etc,ca sa vad acum ca e sfanta ora de 21:10,Dieu soit loué!Mai,dar m-am cam sclerozat,se pare... Dragele mele,va multumesc din suflet pt urari si gandurile bune,sper sa fie bine luni cu operatia,am emotii mari,dar ne va ajuta Doamne-Doamne,sunt sigura. Azi-noapte iar a durut-o urechea,am dormit 4 ore,iar a cerut sa o incalzesc cu foehnul,nu stiu ce sa mai zic,cred ca a facut rezistenta la antibiotic si cred ca trebuia sa ii dea altul de data asta. Mihut,sper ca te simti bine si ca e totul bine cu tine,draga mea,iti doresc multa,multa sanatate! Taniuca,ma bucur mult ca esti mai bine cu genunchiul,acum incearca sa nu il suprasoliciti,dar la cum te stiu eu de activa,e usor de zis si greu de facut...Te pup ! Anto,ti-ai facut rdv?Trebuie neaparat sa mergi la medic,nu mai astepta urmatoarea criza! Nina,iubita,bine-ati revenit,eu eram convinsa ca sunteti in Franta in vacanta,nu stiu de ce,oricum ,slava Domnului ca sunteti safe si ma bucur ca v-ati simtit asa bine! Prixi,imi pare sincer rau ca nu te-am cunoscut la Carmen,sper ca urmatoarea ocazie sa nu o mai ratez !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...