Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Mady, sa treceti usor peste operatia de vineri! sa fie o reusita si sa scapati de probleme, iar recuperarea sa fie rapida si usoara![flo] Am pus si noi cateva poze pe FB de la ultima intalnire - la grupul de pralinute; sper ca le-ati gasit. Week-end placut![:)] Diana - mami de [zana] Adriana(n.14.02.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Virginia La multi ani lui Mathias!!! Sa va traisca si sa fie sanatos!! [pup] Dragelor merci mult de urarai, ma simt mai bine, m-am intors si am si inceput munca; si am ramas cu un gusta taaare amar referitor la serviciile medicale din locatia respectiva, asta ca sa nu generalizez...tare tare dezamagita; Lucica imi pare tare bine ca ti-ai gasit un loc, incluzandu-l si pe Boce; sa fie cu noroc! Nu stiu inca daca pot - este ziua sotului pe 27 dar incerc sa vb. cu el; [pup] Bepii ce bine ca te simti mai bine cu piciorul! Stiu cat de incarcata este agenda ta in general si banuiesc ca si durerea a fost destul de suparatoare;multa sanatate si ai grija de tile [pup] Mirikutz bafta la serviciu; nu este usor la inceput, pana ajungeti sa va cunosateti, dar o sa vezi ca va fi bine; si nu face concesii [:D] [pup] Nina bine ai revenit din vacanta; nu am avut timp sa ma uit pe poze, dar o voi face; ma bucur ca rudele lui reiji sunt OK, dar sunt ingrozita de tragedia de acolo, si parca vin una dupa alta...; Antoanela bine ca nu mai ai durearea de stomac; cat despre analize te inteleg ca nu este placut..dar o sa te mobilizezi tu [:D]. Astazi ma duc la coafor sa imi ridic moralul [:D] [:D] [:D] Va pup si va doresc un WE minunat.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana, La Multi Ani fericiti alaturi de martisoarele tale! [pup] Si La Multi Ani, Monica! Miha, sa va traiasca domnisoara![olala] Madi, cu siguranta ne vom intalni, numai sa se faca mai cald si poate organizam ceva la iarba verde! [pup] Bafta multa luni la operatie! E un rau necesar, nu ai ce face...Sanatate multa lui Marie![pup] Anto, s-a notat! [pup] Suntem mereu in cautare de locuri frumoase pe unde ne-am putea plimba linistiti cu Christian... Va pup, va doresc sa aveti un week-end frumos! Noi ii avem pe nasii lui Christian in vizita, ocazie cu care ii vom taia motul! [:D] Va pup![pup] Roxana, [mamica] fericita de [url="http://lb1f.lilypie.com/Ssj5p1.png"] Christian[/url] (23.01.2010)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

anusko: cele mai calde urari din partea familiei nostre... cred ca va simtiti coplesiti de atatea evenimente frumoase in casuta voastra minunata si ma bucur mult pt voi . sa va dea Domnul multa sanatate si fericire. va pupam cu drag prixi , multumim, da, suntem o familie foarte fericita : baietelul nostru e o binecuvantare, un suflet super special, foarte dragastos cum zici tu, in plus are o gramada de calitati .. pe care nu multa lume le cunoaste , probabil din teama de necunoscut :) am inteles destul de greu ca cel mai important lucru este sa fie sanatos ... si atat.... si ne-a ajutat Dumnezeu cu asta: e un copil tare sanatos . am luptat si vom lupta pentru el, asta e motivul aterizarii noastre in belgia - tara tuturor surprizelor pt noi :) insa si a sentimentului de casa :) pup pe toata lumea s-auzim numai de bine! si [pup][pup][pup] ------------------------------------------- Very-dependenta de scrapbooking - http://veryscrap.exprimetoi.net/forum.htm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana, la multi ani, sa fi sanatoasa, fericita si implinita alaturi de minunata-ti familie. Va pup pe toate trei fetele. Deci la voi de-acum incolo in martie va fi tripla sarbatoare ca vad ca toate fetele sunt nascute in aceeasi luna. Super !!! Mihaela, un calduros la multi ani pt Monica! Sa va traiasca fata, sa fie sanatoasa, sa aiba noroc in viata si fie fericita alaturi de super parintii ei. Un pupic apasat pt fata frumoasa si nu numai. Fete, va pup pe toate si va doresc un weekend placut. Bepii Live as if you were to die tomorrow, Learn as if you were to live forever
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani,Anutz!Sa fii sanatoasa si fericita!La voi luna martie e sarbatoare la puterea a treia,sunteti la o saptamana una de alta,ce fain! Sa nu uit,George a fost foarte mandru ca Ilinca s-a nascut de ziua lui! Miha,La multi ani Monicutei ,ii doresc sanatate si multa bafta, la scoala si pe toate planurile!Pup fata frumoasa!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani, Monica! Sa fii sanatoasa si sa ai parte numai de bucurii, fericire si noroc alaturi de mami si tati. Miha, sa-ti traiasca frumoasa si sa fiti sanatosi cu totii, felicitari si lui Doru pentru asa o mandrete de copila. Petrecere frumoasa. Ana, La Multi Ani! Sa fii sanatoasa si mereu vesela si fericita, cel putin ca acum. Te-am prins ieri 10 secunde la tel, dar mai tarziu nu am mai apucat sa te sun. Madi, ca mai face Marie? I-a trecut otita? Mai, sa stii ca m-am amuzat cum vroiai tu sa trimiti fata la scoala la 9 seara. Si v-am admirat in pozele de pe FB, sunteti asa de frumoase amandoua, papa George are de ce sa fie mandru. La Multi Ani si lui, chiar daca mai tarzior asa. Mirik, ce mai faci, nu ne mai povestesti nimic? Baietii sunt bine? Tania, ma bucur ca ti-a trecut genunchiul, bafta la portile deschise. Pup tot piticodromul, Pupici Anto, mamica de Sonia Gabriela ( 22iunie 2007) si Victor Andrei (8 octombrie 2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna ziua fetelor, ma primiti si pe mine in clubul vostru?:) De curand am aflat o veste mult asteptata de noi: [bibe] la orizont! si iata ca m-am inscris si eu pe site. Locuind de ani buni in Belgia, am zis sa "trag o fuga" si pe la coltul pralinelor ca sa va cunosc. O sa citesc mesajele voastre din urma ca sa ma aduc un pic la zi. va doresc o zi frumoasa de primavara! Bianca [gravi] 6+ www.psychosomatics.be
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...