Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Multumesc din suflet la toate pentru urarile adresate lui Mathias, si aici si pe fb, sunteti nemaipomenite!!!![pup][flo] Am fost tare ocupata cu ziua baiatului..am facut checulete pt copilasii de la gradi,am mers si la Planckendael,am muncit si la tortul aniversar..si uite asa trece timpul..Le-am luat pana la urma la copii si trambulina, eram in dubii sa luam sau sa nu luam, pt ca ocupa totusi destul de mult spatiu in gradina..E destul de maricica si copii sunt taareeee fericiti! Careva doritor s-o testeze?? [:D] Eu inca ma chinui cu spatele , inca nu e tocmai cum ar trebui sa fie,cica trebe timp pana ma refac , imi pare tare rau mai ales ca sunt inca tanara sa am prbl de genul asta..sper numa sa nu dau in hernie sa ajung la spital ca numa asta nu-mi trebe.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ardei , mersi pentru aprecieri esti o draguta si o harnicuta , mereu strangi si ajuti la intalniri.[flo] Daaaa Elena mea ma zapaceste de cap cand mergem pe undeva , numa gura plina o are !! Aoleuu , ieri nu se mai oprea din mancat din tortul lui Mathias!!Nu-s ce sa ma mai fac cu ea![:D] Mady nu mai stiu cand era operatia lui Marie( io mi-s uituca raaauu), si Mathias a trebuit sa o faca si crede-ma tare multumita mai sunt ca au vazut la timp ca avea prbl cu auzul, el saracutul asa de frustrat era ca nu se putea face inteles.Mult curaj iti doresc tie ca mama stiu ca ti-i greu , dar trece si e spre binele ei.. La Mathias au ramas drenele alea 3 ani!! Pupici la fata frumoasa sa treaca cat mai repede! Ninoo, am vazut si io pozele pe fuga, eu am retinut ca plecati in Italia( na ca asta n-am uitat [:D]),sa va fie de bine vacanta! Ce copii mari si frumosi mai ai ! ptiu ! Ana cu intarziere : La multi ani si tie si Mariucai! Sa fiti sanatoase si sa aveti parte numa de bucurii! Cum e acasa? Stiu ca e greu la inceput pana te organizezi un pic..cu timpul va obisnuiti voi putin cate putin si ai sa vezi cand cresc mai mari ce bine o sa le stea impreuna! Mihaela , woooow! Tu m-ai dat gata cu plimbarelile tale, cred ca ai vazut deja juma de lume..stiu ca e pt munci , dar totusi te invidiezi putin asa pentru locurile care le vezi! Bravo tie!!! La multi ani si pt. Monica!!! Aveti domnisoara in toata firea de acuma ce mai! Prixi da cum sa nu pune poza-e ca nu ma supar!Aaa, au venit si nasii pana la urma, stiu ca la ziua lui Christian nu au reusit sa vina..bun ca ati reusit pana la urma sa-i aduceti..da da sa ne spui si noua ce a ales din tavita!! Anto multam si tie pentru complimentele la adresa copilasilor, si ai tai sunt tare adorabili! Cat desre programari ( dacae vb de mine) si eu sunt la fel .. tre sa ma impinga careva de la spate sa pun mana pe tel , abia in ultimul moment ma urnesc..pff rea obisnuinta! Carmenstefi mersi de vizita draguto! Ai vazut ca s-au inteles copii pana la urma! Va mai asteptam sa testati si trambulina.[:D] Emaaa, bors vreuu bors!! [:D] Vazui pozele cu Dariusica, vai ce mare s-a mai facut!! si cizmulitele alea: adorabile, si normal sa vrea sa doarma cu ele![:D] Rorut ce mai faceti? Ai o papusica frumoasa foc! Trebe neaparat sa vin sa o vad! Cum mai e cu mama, si-a dat drumul? Miri mai poti? Aoleu muncesti norma intreaga si 3 pici!!! Nu-s daca as fi in stare! Bravo, bravo! Vad ca mereu reusesti sa te organizezi, asta e punctul meu slab , mi-s dezastruuu, pana si meniul pe sapt nu reusesc sa fac! [:D] pup fata curajoasa! Carmen, Scumpi n-am apucat sa vb la petrecerea Lorenei, ca nu mai stiu care zicea, parca a fost botez, super fain si decoratiile, io n-am apucat sa mananc din torturile mult laudate , las ca a mancat gogoasa si pt mine!!! Tot am stat agatata de aparatul lui Prixi si cu ochii pe Elena sa nu cumva sa explodeze de atat infulecat! [pup] fetele Tania ma bucur ca ti-a trecut genunchiul! Sper sa se imbunatateasca si la mine situatia! Spor la gradinarit, si ai grija, nu forta! ( eu voresc) [:D] Ingrid voi ce mai faceti? Ma gandesc mereu la voi si sper ca Lucas sa fie puternic! [pup] Gata ca m-am intins nu gluma.Fug afara pe terasa ca e o vreme super! pup toata gasca!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu pot sa dorm ,ca n-am stare,tocmai luai un Magnetop ca aveam palpitatii,stiu ca nu e operatie grea dar tot ma ia cu friguri cand ma gandesc...i-am pregatit 2 pijamale,la alegere, acuma imi dau seama ca poate era mai bine una cu nasturi in fata ,aia cu nasturi in fata e murdara,asa ca am bagat la spalat. Va multumesc din suflet ca va ganditi la noi,inseamna enorm pentru mine si e un sentiment tare reconfortant sa vezi ca nu esti singur. Anto,Taniuk,Virginie,Dia,Roxana,Vic,Carmen,va pup mult si va multumesc pt gandurile bune!Anuca,cu vocea ragusita de nedormita,n-a putut nici ea sa se culce pana nu m-a sunat.Luminitoo,cum stii tu sa le zici ,atunci cand trebe si hapt asa cum trebe,thanks so much for being you and all the Miri things you do!Luci,ai dat-o gata cu bucataria,de fapt cu toate,am stat impreuna si am descoperit cu emotie mici comori,si le-a pus pe toate bine intr-o valijoara ,am vrut sa te sun dar nu am apucat,bucurie ce-a fost pe capul ei in dupa-masa asta,n-ai idee... Cand am vb cu Miri voiam sa-i povestesc o faza care m-a facut sa rad,acu' mi-am adus aminte;sambata faceam curat,o auzeam cum se joaca in camera,facea roleplay cu Alba-ca-zapada si cu un Telletubbie (care e al Mariucai,i l-a "imprumutat" un pic).Si canta o piesa de la Het huis Anubis,ma rog,o chestie de pe Studio 100,ea era si vocal si instrumental,intre versuri facea "na-na,ta na-naaa",si cand a terminat de cantat,cica "Bravo,Alba-ca-zapada!bravo,meisje,flink meisje!".Dupa care s-a suparat pt ca eu ma spargeam de ras. Hai ca ma duc sa usuc pijamaua.Crazy (not even that) old woman...[:)] Va pup pe toate,pe curand!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha, sa-ti traiasca d-soara! si sa poti sa o rasfeti mereu cu celel mai dragute lucruri pe de diverse meleaguri! (Monica, LA MULTI ANI !!!) Bianca, bine ai venit! Ninia, am vazut la ce ai lucrat pentru ziua lui Mathias, am admirat ce minuni ti-au iesit! ...pai cand faci asa lucruri frumoase si bune, nici nu ma mir ca Elena s-a obisnuit sa rontaie mereu cate ceva! Diana - mami de [zana] Adriana(n.14.02.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mady draga, bafta multa cu interventia de azi, o sa vezi ca totul va fi bine[pup]! Bianca, bine ai venit, felicitari pentru mazarica din burtica si povesteste-ne mai multe despre tine[pup]! Ninia, tortul lui Matthias a fost absolut superb, esti chiar super-mami, cred ca copiii au adorat[:)]! Acuma[:D], fi-miu o sa implineasca 12 ani intr-o luna si trebuie sa-i facem si lui o mega petrecere. Cum a cam trecut de perioada Cars si e in perioada sweeat-erelor cu gluga "Superdry" si vrea sa arate asa : http://www.arkclothing.com/prodimg/Superdry_Red_Sonic_Hoody4_1_408.jpg [:)], ma gandeam daca as putea sa te platesc greutatea ta in aur[comoara] sa ne faci si noua un mega tort "Superdry" , ca ii lasam masca pe toti pustii de la scoala si are asigurata popularitatea pentru pana la sfarsitul scolii and beyond[8D]??? Ingrid[pup], sper din tot sulfetul sa fiti mai bine si bebe Lucas sa aiba putere sa treasca peste problemele mari pe care le suporta acum! Miha[pup], si aici, La multi ani, printesei Monica si multa sanatate tie, sper sa-ti revii repede, ai grija de tine Va pup pe toate, toate tare si sper sa ne vedem cat mai multe la Lucic! Nora[hia]cu [url="http://by.lilypie.com/oTJ8p1.png"]Andrei[/url] si[url="http://by.lilypie.com/0Ecup1.png"] Victor [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Madi, ma gandesc la voi si mai ales la tine sa fii curajoasa. Bafta multa, sigur va fi totul bine azi si Marie se va simti mult mai bine dupa aceea. Te pup, scrie-ne. Nora, am vazut ca s-a deschis un magazin Superdry in Woluve Shoping Centre, are gusturi faine baiatul tau, sunt foarte misto. Virginia, am vazut ce asrtisticarii ai facut pentru Mathias, ma repet, dar chapeu, esti foarte talentata. Ingrid, ma gandesc mereu la voi, multa sanatate si putere lui bebe Lucas. Bianca, bine ai venit la bombonici si felicitari pentru samburelul din burtica, sarcina usoara si bebe sanatos. Unde stai in Belgia? Scrie-ne, nu fii sfioasa. Pupici la toate fetele, Anto, mamica de Sonia Gabriela ( 22iunie 2007) si Victor Andrei (8 octombrie 2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anto[pup], sunt foarte cool, intr-adevar...pana te uiti la preturi, am crezut ca lesin cand am vazut prima eticheta Superdry din viata mea[:D]...noi le-am luat dintr-un outlet, mai ieftine si tot au fost super scumpe. Dar ce frumusel era printisorul azi de dimineata cand a plecat la scoala[olala]! Pup! Nora[hia]cu [url="http://by.lilypie.com/oTJ8p1.png"]Andrei[/url] si[url="http://by.lilypie.com/0Ecup1.png"] Victor [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor multumesc frumos de primirea calduroasa !![flo] Ce sa va spun eu despre mine ? O sa incerc sa rezum cat pot [:)]: sunt in Belgia de 6 ani; am venit aici pt studii (UCL) si ca sa fiu cu iubitul - actualul sot. Noi locuim in Zoersel, undeva aproape de Antwerp, unde ne-am cumparat casa anul trecut. De ceva vreme lucrez in Bruxelles intr-un centru de terapii (sunt psiholog si psihoterapeut). Deci imaginati-va ce naveta luunga fac eu si ce trafic in fiecare zi [bang]. Asta e ! Acum sa va povestesc putin ce e cu bebe. Vazand noi ca barza cam ocoleste casa noastra, anul trecut in primavara am facut niste controale mai amanuntite si mi s-a pus diagnosticul « sindrom de ovare polichistice ». De atunci am tot urmat programe de stimulare hormonala la o clinica Middleheim din Wilrijk. In septembrie anul trecut bucurie mare! Ramaneam insarcinata. In a doua luna insa sarcina era deja oprita in evolutie! Mi-a fost ff greu, nu stiam pe nimeni, n-am vorbit cu nimeni, dar a trecut si asta pana la urma. dupa asta, ne-am luat o vacanta de 3 saptamani undeva departe ca sa uitam de toate ! Buun. Timpul trece iar acum pe 6 martie aflam vestea cea mare : insarcinata din nou [olala]! Ce sa spun ? Sunt in sapt a 7-a, la faza de greata, oboseala, incertitudini si frica sa nu mi se mai intample inca o data acelasi lucru ca in septembrie. M-am inscris pe forumuri aici pt a nu mai fi atat de singura in experienta aceasta si pt a invata de la voi, mamici, ce e mai bine pt mine si bebe. Cam asta deocamdata. Abia astept sa va cunosc si eu pe voi. Voi va intalniti pe undeva, candva ? din mesajele citite aici, pare ca va cunoasteti f bine una pe cealalta si ca sunteti prietene bune. Va [pup] pe toate bianca [gravi] 6+ www.psychosomatics.be
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

maducule va tin pumnii si va trimit unde pozitive mihaela / sa-ti traiasca vietnameza-.. sa fie sanatoasa si fericita ema/ ati ajuns in romanai? ingrid: m-am gandit la voi saptamana trecuta. v-ati facut deja mari : aveti o luna [pk] bianca: fecicitari pt bb si bine-ai venit.. dar ce meserie grea ti-ai mai ales, in curand trecem fiecare la cate o consultatie :) rorutz si anuska: fetelor, cand ne povestiti cum ati nascut bebelucele? eu mi-s tare curioasa . sunt sigura ca a fost floare la ureche pfoi [:D] eu am fost sambata la salonul creativa de la bxl.. am alergat la toate standurile de nu mai nimeream sa ma tin pe picioare.. mi-am cumparat perle, perlute si alte tampitenii. bineinteles ca am depasit orice masura ...de buget [:I].. toate erau scumpe de scumpe iar acum imi caut timp de creatie [:)].. deja mi-am facut un colier , un inel si o bratara .. singurului meu admirator, vlad i-a placut totul.. cristi bineinteles ca mi-a declarat ca nu arata bine , mai ales bratara.; iar eu eram aproape in orgasm de multumita [:D] voila.. va pup pe toate.. ps nora: in romania de acum cel putin 10 ani exista cofetarii unde te duci cu poza, ti-o scaneaza si ti-o plaseaza pe tort imediat in jeleu . cred ca si aici poti gasi .. ma gandesc [:-@] ninia/ intr-adevar esti artista .. la anul cred ca o faci pe barbie :) s-auzim numai de bine! si [pup][pup][pup] ------------------------------------------- Very-dependenta de scrapbooking - http://veryscrap.exprimetoi.net/forum.htm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bianca, o sarcina cat mai usoara si sa fie totul bine de data asta[pup]. Ardeiash, sunt sigura ca o sa ai niste bijuterii si acesorii superbe, de invidiat! Lasa-l incolo de buget... din cand in cand meritam si noi cate un rasfat [:)] - la mine cel putin stiu ca shopping-ul are efect terapeutic[alcool]...dar de cate ori fac exces de zel si-mi iau chestii care in mod normal imi depasesc bugetul parca ma simt atat de bine...(dar nu regret fiindca multe din lucrurile astfel cumparate imi plac la fel de mult si dupa ani de zile, si efectul terapeutic se mentine si cand le port...asa ca merita investitia[:)]) Diana - mami de [zana] Adriana(n.14.02.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...