Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

Fete,repede ca nu pot scrie prea mult....copii trag de mine sa-i scot afara cu bici. Deci,am sunat la Bois des Reves si am rezervat o cabanutza pt BBQ(stiti voi cum e ca am impresia ca tot cea de anul trecut e...cea de langa parculet)...17 aprilie 2011.Acum ramane sa-mi spuneti daca vreti si puteti veni sa stiu cum ma organizez si cum fac cu plata.Dar va rog eu sa-mi raspundeti pana la sf saptamanii viitoare,adica pana pe 1 aprilie. M-am gandit ca deja e frumos afara si nu ne-ar strica o iesire la iarba verde...plus ca e si in preajma Pastelui! Ce ziceti??Mergem sau nu?? Gata,trebuie sa inchei daca nu vreau sa-mi fuga copii de-acasa :)) Pupici la gasca si revin Mami de Alex(22.12.2002)si de Reina(18.08.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Nina, excelenta idee, ce bine te-ai gandit. Dar...uf, nu putem veni ca suntem in Rom pana pe 26 aprilie, ce rau imi pare! Acuma zic si eu ca daca pleaca multa lume din Bel in vacanta de Paste poate-l mutati intr-unul din we de dupa Paste [;)]. Daca nu, no problemo, sa mancati un mic si pt noi [:D]. pupici Anto, mamica de Sonia Gabriela ( 22iunie 2007) si Victor Andrei (8 octombrie 2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nina, ce vreau si eu sa vin!!! Dar cum sa fac, ca mama pleaca pe 10 aprilie in Ro, iar pe 15 imi vin socrii in vizita! [:D] Ii las cu feciorul lor si fug de acasa! [:D] Alta solutie nu vad! [:D] Mady, bine ca totul e bine acum cu Marie! Ce a fost mai greu a trecut! [pup] si bafta la gasirea unui job! Antoanela, saru'mana ca m-ai inscris pe Cameleon, dar am primit doar doua mesaje goale de la ei, nu stiu de ce...[bang] Morgane, te rog sa nu te superi pe mine, dar nu pot sa vin sa te ajut la impachetat! [flo] Dragi pralinute, va pup pe toate, fara exceptie si va doresc sa aveti un week-end frumos! [pup] Roxana, [mamica] fericita de [url="http://lb1f.lilypie.com/Ssj5p1.png"] Christian[/url] (23.01.2010)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...