Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Paradisul acvatic Brasov


Recommended Posts

Buna, merg sapt viitoare la Paradis. daca-mi iau bilete pt toata ziua - pot iesi din complex si sa revin? Diuna, te rog, recomanda-mi niste restaurante si pizzerii faine in Bv, in afara de Bella Musica si Taverna; nu neaparat ceva turistic, mai degraba unde se poate manca bine, eventual prin centru, dar nu neaparat, ca merg cu masina. Papa bun cum e? multumesc mult [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 24
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui teo1970
Buna, merg sapt viitoare la Paradis. daca-mi iau bilete pt toata ziua - pot iesi din complex si sa revin? Diuna, te rog, recomanda-mi niste restaurante si pizzerii faine in Bv, in afara de Bella Musica si Taverna; nu neaparat ceva turistic, mai degraba unde se poate manca bine, eventual prin centru, dar nu neaparat, ca merg cu masina. Papa bun cum e? multumesc mult [flo]
"Papa bun" cred ca e un fast-food, n-am fost niciodata dar, vazand in ce zona e situat, nu ti l-as recomanda. Roata Norocului este o varianta, mancare romaneasca adevarata, la fel e Ceasu' Rau, sau Casa Tudor. Putin mai sofisticate, dar nu chiar ca cele date exemplu de tine[:D] sunt Mado, Festival 39, care imi place mie muuult, Prato...Sunt chiar multe, toate pe care le-am insirat sunt in centru, daca vrei aproape de Paradis sa sti ca au la Four Roses o pizza buna, dar niste coaste la gratar si mai bune...! Poti cauta pe net pe zone, cam unde crezi ca ti-ar conveni, si-ti povestesc concret cand alegi ceva. Eu stiu ca nu poti reveni pe aceeasi intrare daca iesi din complex dar, ca sa fi sigura, da un telefon si intreaba, au nr pe site si fetele sunt tare dragute. Daca te mai pot ajuta...oricand. Daca nu, have fun!!!! Daca iubesti viata, si viata te va iubi pe tine. – Arthur Rubinstein
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, multumesc mult, Diuna [flo] poti sa-mi spui mai exact unde e Four Roses? le-am retinut pe toate din centru: Mado, Pratosi Festival 39. daca vrei - poti sa-mi dai un PM, ca sa nu deranjam subiectul. stii cumva daca la Paradis se poate plati cu card? oricum, o sa sun, dar azi incep programul la 14:oo si nu e nimeni acolo.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...