Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >(639)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 217
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui ioana_iasi
corina asa este slaba prezenta fetelor dar poate se pregatesc pentru a da vesti cu liniute,dar nu inteleg de ce te duci la eco?eu de exemplu nu stiu cand va mai veni ovulatia de la pierderea avuta?tu ai idee[:I] [ruga] asteptam un [bb] ,teodor de 2 ani,tati si [bis] eu!
vreau sa vad daca ovulez si daca e totul ok cat despre ovulatia dupa pierdere nu stiu ce sa zic.. http://lt1f.lilypie.com/Q9Q6p2.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello gagici, hai ca intru rar in perioada asta ma scuzati ca absentez dar hobby;ul nostru de weekend e 'handmade'ul. participam la targuri de artizanat iar saptamanile astea am facut martisoare de mi-au iesit pe nas [:D] eu pot sa va spun ca mi-a iesit un singur test de ovulatie pozitiv sambata trecuta, pe 12.02. dimineata. apoi am mai facut 2 teste, unul la pranz si unul seara si nu mai erau pozitive. bineinteles ca am prestat de 2 ori sambata. n-am mai tinut cont ca trebuia o data la 2 zile daca nu prind samburica luna asta, in martie incerc inseminare am fost la Dr. Cocei si mi-am facut si niste analize. imi va face intai un HSG si apoi procedura de rigoare dar mi-as dori tare mult sa fie luna asta. plus ca nush de ce am un sentiment asa.... sanii m-au durut putin lateral acum cateva zile dar acum nu ma mai dor deloc, sunt parca usor mariti pe chilot ieri mi s-a parut ca am o urma vaga de secretie mai colorata putin decat cea obisnuita (galbuiul obisnuit). dar ffff vag, m-am dus la geam, sa am lumina [:D][:D] sa vedem hai ca mai citesc din urma de la voi Luci, vad ca esti activa :) mie ar trebui sa imi vina pe 25, tie?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

corina s multumesc pt. urari, iar in ceea ce priveste monitorizarea deobicei ma cheama din ziua a 8-a, apoi a 10-a, pana dupa ovulatie, luna acasta m-am dus in ziua a 10-a si a zis ca nu se anunta ovulatia, asa ca nu am mai fost si zilele urmatoare, teste de ovulatie acasa nu am mai facut, dar mi-a aparut mucus prin ziua a 18-a, nu stiu ce sa mai cred. Va doresc toate cele bune si va [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am venit sa va salut [pup] si sa va las pupici [pup][pup][pup][pup] Walkira [pup][flo] [s] mult noroc, sanatate si un [bibe] la purtator cat mai repede!!!! [pup] O seara buna ! [pup][pup][pup][pup] DD a facut o minune! Sunt o fost aspiranta optimista si [gravi]-duta fericita! [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Andra&year=2011&month=10&day=13&babycount=1"]5+[/url] [url="http://bebesiluan.wordpress.com/"]SILUAN TREBUIE SA TRAIASCA! DA-TI O MANA DE AJUTOR!!! [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor walkiria....LA MULTI ANI FERICITI si bebe cat mai curand posibil [flo][flo][flo][flo][flo][flo] ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...