Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aspirante optimiste >(639)


Recommended Posts

aa sa nu uit....ouale obligatoriu sa fie calde, eu cand le-am scos din frigider le-am tinut 10-15 minute in apa calda sub robinet [pup] ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 217
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

bb_yasmy......FELICITARI!!! sa creasca mare si sanatos si sa va aduca numai bucurii, iar tie numai sanatate [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] [flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo] ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

corina[pup] e asa de usor de facut....iti ia doar cateva minute iar gustul e extraordinar sigur o sa-l incanti pe sot eu am dublat reteta ca stiam ca se mananca repede si acum nu mai am [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui lorena_86
corina[pup] e asa de usor de facut....iti ia doar cateva minute iar gustul e extraordinar sigur o sa-l incanti pe sot eu am dublat reteta ca stiam ca se mananca repede si acum nu mai am [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
merci[pup][pup] iar ma bagi in bucatarie [bang] azi am facut o tarta cu branza sarata si tiramisu, sotul e incantat [olala] http://lt1f.lilypie.com/Q9Q6p2.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce faceti fetelor? vad ca sunteti multe apirante noi, eu va pup pe toate [pup][pup][pup] [pup][pup][pup][pup][pup] dar mai ales pe fostele colegute (va stiti voi[:D][:D]) si va doresc sa apara in viata voastra minunea cat mai repede [olala][olala] [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] S-a intamplat minunea mult asteptata[gravired]39+[fetita] AMR 3 zile!!![olala][olala]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Le felicit pe Yasmi si Madutza si aici!!!Eduard,Catalina sa cresteti mari si sanatosi! Roxy pup burtica,sper sa fiu pe faza cand vine printesa sa bag niste motzate[olala] [pup][pup][pup] Va pup pe toate !!!1 Weekend placut si mult liniutze!!!! [pup][pup][pup][pup][pup] Cosmi,aspiranta optimista viitoare [gravi] Doamne,pustii sunt casele fara copii si triste sunt inimile sotilor care n-au urmasi. Chiar daca nu avem credinta dreptilor care pentru rugaciunile lor s-au invrednicit sa aiba copii, pentru mila Ta nemasurata, nu ne lasa, Atotputernice Doamne, ci vezi suspinul inimii noastre. Umple-ne casa de bucuria pe care o aduc copiii, iar pe noi ne intareste ca sa-I crestem cu dragoste si intelepciune, spre slava numelui tau.Amin[ruga]
"Visurile noastre antreneaza simturile si simturile noastre ne conduc din nou catre visuri" Amos Bronson Alcott
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

roxy[pup][pup][pup][pup][pup][pup] doamne ce repede a trecut timpul[olala][olala][olala][olala] nu imi vine sa cred....parca ieri ne tineai in suspans cu testul mult asteptat sa va de-a domnul multa sanatate tie si fetitei precul si la toata familia eu si cateva fete mai vechi, din pacate, tot pe aici bantuim....dar presimt ca nu pt mult timp[:D] avem planuri mari nastere usoara si tot binele in lume [pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup] ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

roxy.....pune si tu poze pe la noi sa te vedem si noi cu burtica....te rugammmmmmmmmmmm [iartama][iartama][iartama] sa ne bucuram si noi [pup][pup][pup][pup] ======================================================================== Trombofilie, MTHFR - gena C667T genotip homozigot; doua sarcini pierdute: 7s si 6s [ruga]ajuta-ma sa devin o [gravired] cu [bebic] sanatos si la termen
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...