Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Sezatoarea canadiana (210)


Recommended Posts

Simi, chiar ca wow! La multi ani baiatului tau![flo] Nelia, si eu am colesterolul marit si nu stiu de la ce.. sunt slaba, mancam destul de sanatos, zic eu. Au ramas stresul sau ereditatea ca posibile cauze. Deocamdata nu e mult peste limita si nu am niciun simptom, dar nu prea situ cum sa-l scad. Noi ne-am luat vineri libera, ca am fost sa donam sange, e bine cu long weekend!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

simi, sa iti traiasca flacaul! La multi ani! sa fie iubit, fericit, sanatos si sa i se implineasca visele!
Citat:
citat din mesajul lui simi
Nelia absolut superbe pozele! Am fost si eu pe munte cu voi![pup] Cge, hai nu fi pufi, zi-ne ce-i cadoul ca innebunesc! Apropos de aspirator... mie-mi vine sa hurlu ca un lup (ca o lupa[:D]) ca mi-am luat o porcarie de dirt devil, am aruncat la gunoi un panasonic bun si acum visez la un Dyson[bang] Cred ca il cumpar chit ca platesc pretul intreg, recte 500 de coco. M-am saturat de plimbat aspiratorul prin casa si trece peste o atzica si o lasa NEATINSA! [bang] Muncesc de-am-boulea! Fetelor, am un anunt important! Cred ca sint prima mamica a sezatorii care are copil de 20 de ani!!!! Luni ii face, btw. Va tzuc, ma cheama sotul la Big Bang Theory, we are big fans! I embarrass my teenagers , they drive me nuts. We are even!
Emma Aida e inger[ruga] Doamne'ajuta! http://maru-incotro.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

jessie, cel pe care l-am vazut eu e la Laird cu Eglington, funny enough in locul uni winners, celalalt l-a vazut un coleg, la victoria park cu eglinton, cred ca tot winners era si acolo inainte. hwy7/400 e unde e collossus, nu? Super info, tot weekendul ma tarasc la vaughan mills oricum. Dragelor, eu n-am gasit colac la copil si acu nu mai am timp sa comand online. Sper sa fie acolo... Si nu-mi gasesc costum de baie... sub 150... c'mon marshalls :))
pepit
Common sense is not so common...[Voltaire]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simi, "La Multi Ani" baiatului! Sa fie iubit, fericit, sanatos si sa i se implineasca visele!! Da, cred ca esti prima mamica de la Sezatoare cu flacau asa mare. Sa va zic, sa nu va zic de cadou...[:D] E vorba de un set de colier si cercei asa cum mi-i doream de ceva ani. Important e ca a tinut minte ce si cum.[:)] M-ati innebunit de cap cu retete de paine, gogosi, cozonaci, cred ca infiintam si noi masina de paine in bucatarie dupa ceva ani. Vai, de dieta mea ! O duminica placuta, Cristina, mama lui Victor si a Ancai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc din suflet pentru raspuns, mi-ai dat o gramada de informatii care ma interesau.Mai am bineinteles intrebari dar din pacate cand incerc sa-ti scriu PM imi spune ca tu nu primesti mesaje private.Putem comunica pe mail sau pe mess te rog:adresa mea e rusanluminita@yahoo.com Nu-mi vine sa cred ca ai atatea informatii chiar si despre meseria de arhitect. Stefan- 2 ani si 8 luni
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cge, hai, mai, si cum adica iti tine miinile ocupate, hai? Sa porti sanatoasa! Ia sa-i bag si eu asa din intimplare lista cu cea am tot dorit si nu am primit de la Octav, poate imi vine si mie rindul. Cind ii mai spun, imi zice ca nu le putea face pe toate, a fost ocupat cu facutul copiilor.[:D] Nici eu nu i-am mai luat de mult ce-si doreste... si tot copiii ii bag pe post de cadou.[:)] Simi, la multi ani pentru printul cel frumos, cuminte si destept de 20 de ani! Sa fie sanatos, sa aiba noroc in dragoste si o viata cit mai frumoasa si mai usoara![pup] Cred ca e mindru cu o asa mamica frumoasa, tinara si supla... Al meu cred ca ma va prezenta la 20 de ani ai lui (si aia multi ai mei) numai sub forma de poza... si inca si aia din tinerete, pina la git, format buletin si retusata in Photoshop.[:)] Multumesc ca te-ai uitat la poze, nu-i asa ca a fost minunat. Au fost doar citeva zile, dar pentru mine in ele a stat toata vacanta mea, atit de bine m-am simtit. Pacat ca nu am putut sa facem ce ne propusesem din cauza vremii, dar voiam sa traversam muntii, poate va reusi Octav in vara asta. Ar fi trebuit sa plecam de acolo si sa mergem din popas in popas, vreo 10 zile, ca sa facem un traseu complet. CORNELIA, mami de [url="http://www.dropshots.com/agtuli#date/2010-09-19/14:00:33"]AGATA, TUDORA si LISANDRU[/url]
Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

simi, LMA baiatului, sa fie sanatos, fericit si iubit[flo][pup] mikiion, iti explic cind ne vedem pe 11 martie[pup] cum e cu ergoterapeutii. cge, dai informatii eronate, cum adica iti tine amindoua miinile ocupate? n-ai vazut la ce se gindea simonna[:D] femeie serioasa[olala] Cine are liberi in Qc luni? Nu eu [bang]. mqqm, mor de invidie pt Marshall asa ca vin sa te vizitez[:D] nelia, foarte frumoase pozele, ai nervi de otel sa mergi pe munte cu copii. Voi de ce considerati aspiratorul ca si un cadou de care te-ai bucura ca eu i l-as face guler daca asta as primi de St Valentine sau de ziua mea? Voi stiti ce fel de acte imi trebuie daca ies din tara cu un copil care nu e al meu? Aceeasi declaratie certificata la Access Montreal din partea parintilor? Daiopri, LMA printului [flo] Mihaela "Never argue with idiots cause they'll drag you down to their level and beat you with experience."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mimitete, pai cind dai cu matura de o luna, zau ca ti se pare cel mai frumos cadou. Ca doar eu sint fata generoasa, daca il primesc eu, i-l dau si lui sa-l incerce.[:D] CORNELIA, mami de [url="http://www.dropshots.com/agtuli#date/2010-09-19/14:00:33"]AGATA, TUDORA si LISANDRU[/url]
Life is just what happens to you, while you're busy making other plans. (John Lennon)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...